Kontrolka pásů

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Mr.babetta » Ned 18. Máj 2008, 13:01

jeanes píše:To dela hodne lidi, ze se ve meste nepouta... Ve meste totiz nebyvaj policajti a mnoho lidi si mysli, ze se pouta kvuli tomu, aby nedostali pokutu (je to k smichu, ale je to tak)... Poutat se na dalnici nebo na nejaky rychlosti silnici je ve vetsine pripadu vpodstate "k nicemu", protoze kdyz to do sebe narvou dve protijedouci auta jednouci kazdy 120km/h, tak je to jasny (auta na hadry - pasy-nepasy)... Pasy maji nejvetsi ucinost prave ve meste, kde jsou rychlosti protijedoucich aut tech 50-60km/h a tam ten zivot vetsinou zachrani... To jen tak mimo - to mam vstipeny jeste od ucitele v autoskole, ktery nam k tomu kdysi poustel videa a ukazoval statistiky...

Ja mam zabehly toto - sednu do auta > hned se pripoutam > nastartuju > rozsvitim svetla > zaradim > odbrzdim > jedu :drie: :wink:


přesně tak,poutám se ne kvůli policajtům ale kvůli bezpečnosti....pár kámoąů si myslí ľe se musej poutat jenom kvůli cajtům....a na dálnici je to vopravdu jedno si myslim.Neřeknu kdybych jel třeba v takovým Porsche Cayenne tak tam bych jeątě moľná uvaľoval o tom ľe bych náraz ve 120 km/h přeľil.....záleľí kam....ale stejně člověk můľe jet v čemkoliv a kdyľ prostě mu nebude přát osud tak se zabije...tak to prostě je no. :?
Mr.babetta
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 22. Dec 2007, 12:20

Poslaťod Mr.babetta » Ned 18. Máj 2008, 13:03

jarin píše:Jo a nejsem si jistej,ale myslím si,ľe ta kontrolka je jenom pro řidiče, ale teď nevim na 100%. A moľná to má exklusive jinak.

no asi je to jenom pro řidiče, v tý době se moc tahle kontrolka do aut nedávala a tim spíą uľ ne jeątě ke spolujezdcovi....
Mr.babetta
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 22. Dec 2007, 12:20

Poslaťod MrKrok » Pon 19. Máj 2008, 21:24

ta kontrolka je iba pre vodica. Inak by si musel stale vozit spolujazdca alebo mat zapnuty aj jeho pas
xsara 1,4i 1999
Obrázok užívateľa
MrKrok
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Ned 11. Feb 2007, 19:33
Bydlisko: Bojnice
Vůz: xsara 1.4i, benzin,r.v.1999 este bez pocitacu

Poslaťod Mr.babetta » Pon 19. Máj 2008, 21:52

MrKrok píše:ta kontrolka je iba pre vodica. Inak by si musel stale vozit spolujazdca alebo mat zapnuty aj jeho pas

jasný no..... :)
Mr.babetta
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 22. Dec 2007, 12:20

Poslaťod Bronnsky » Uto 20. Máj 2008, 9:48

Mi ta kontrolka radąi nesvítí vůbec. Z toho vyplývá jedině to, ľe soudruha z Italské lidové republiky, který vlastnil Xsaruąu přede mnou, to muselo srát natolik, ľe ji z palubovky vyrval ven. Nicméně to nemá vliv na to, ľe před garáľí sednu do auta, zastrčím klíč do spínačky, neľ naľhaví, tak se přikurtuju, nastartuju, dojedu k bráně, jak debil se odkurtuju, vystoupím, otevřu bránu,nastoupím (teď uľ se neváľu, nejsem přece debil...), projedu bránou, vystoupím, zavřu bránu, nasednu opět se přikurtuju a slavnostně odjíľdím.
Peugeot Traveller 2.0HDi, r.v.2018
ex-X1 1,9TD Break r.v.99 stříbrná s podložkama
Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide
Obrázok užívateľa
Bronnsky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Štv 28. Jún 2007, 19:29
Bydlisko: kousek od Rožnova p.R.
Vůz: Xsara I Break, 1.9TD, r.v.99

Poslaťod Mr.babetta » Uto 20. Máj 2008, 10:10

Bronnsky1.9td píše:Mi ta kontrolka radąi nesvítí vůbec. Z toho vyplývá jedině to, ľe soudruha z Italské lidové republiky, který vlastnil Xsaruąu přede mnou, to muselo srát natolik, ľe ji z palubovky vyrval ven. Nicméně to nemá vliv na to, ľe před garáľí sednu do auta, zastrčím klíč do spínačky, neľ naľhaví, tak se přikurtuju, nastartuju, dojedu k bráně, jak debil se odkurtuju, vystoupím, otevřu bránu,nastoupím (teď uľ se neváľu, nejsem přece debil...), projedu bránou, vystoupím, zavřu bránu, nasednu opět se přikurtuju a slavnostně odjíľdím.


tomu řikám vzornej řidič :D :!:
Mr.babetta
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 22. Dec 2007, 12:20

Poslaťod Orph » Str 21. Máj 2008, 20:57

Já se přidám: Já uľ neumím jet bez pásů - hned si připadám jako by mi něco chybělo nebo jsem jel nahej. A od doby co máme prcka, tak se vzorně poutám vedle jeho vajíčka i vzadu ! :D
Citroën Xsara 1.8i, stříbrná metal., rv 97
Orph
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Str 8. Aug 2007, 19:47
Bydlisko: Praha-východ, Mirošovice
Vůz: Xsara, 1.8i, benzín, 97 a Berlingo 1.6i, benzín, 08

Poslaťod Mr.babetta » Štv 22. Máj 2008, 18:56

Orph píše:Já se přidám: Já uľ neumím jet bez pásů - hned si připadám jako by mi něco chybělo nebo jsem jel nahej. A od doby co máme prcka, tak se vzorně poutám vedle jeho vajíčka i vzadu ! :D

a tak by to mělo bejt......já bych nedokázal ľít s pocitem ľe sem někoho před sebou nepřipoutanej zabil......
Mr.babetta
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 22. Dec 2007, 12:20

Poslaťod MP » Štv 22. Máj 2008, 22:12

Bronnsky1.9td píše:Mi ta kontrolka radąi nesvítí vůbec. Z toho vyplývá jedině to, ľe soudruha z Italské lidové republiky, který vlastnil Xsaruąu přede mnou, to muselo srát natolik, ľe ji z palubovky vyrval ven.

Myslím ľe soudruh v Itálii je natolik línej , ľe z palubky ji nerval , to by měl jednoduąí ji vyrvat v tom bazmeku do kterýho zapínáą pás , ale spíą bude jen ľárovička KO ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod Bronnsky » Pia 23. Máj 2008, 8:47

MP píše:Myslím ľe soudruh v Itálii je natolik línej , ľe z palubky ji nerval , to by měl jednoduąí ji vyrvat v tom bazmeku do kterýho zapínáą pás , ale spíą bude jen ľárovička KO ...


Ahoj, asi budeą mít pravdu. Oni makaróni radąi budou půl dne ąpekulovat, jak s tím vydrbat, neľ aby tomu věnovali 10min. práce. Ale je pravda, ľe tím pádem jsme jim my čeąi dost podobní. A proto tu ľárovičku ani já měnit nebudu. :D :D :D
Peugeot Traveller 2.0HDi, r.v.2018
ex-X1 1,9TD Break r.v.99 stříbrná s podložkama
Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide
Obrázok užívateľa
Bronnsky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Štv 28. Jún 2007, 19:29
Bydlisko: kousek od Rožnova p.R.
Vůz: Xsara I Break, 1.9TD, r.v.99

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia