Dalkové ovládání

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Dalkové ovládání

Poslaťod Palos » Uto 18. Nov 2008, 22:00

Po výměně baterie v autě mě přestalo fungovat dálkové ovládání zámků, které do té doby zcela bez problémů fachalo.Nepřišel jsem na to jak naučit dalkáč s autem komunikovat poradíte chmat jak na to? :| Baterie v dalkáči je OK.Dík za radu.Pavel
Palos
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob 10. Máj 2008, 21:28

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod urpin » Uto 18. Nov 2008, 23:21

V manuálu X1 je psáno, cituji: "po výměně článku je nutno aktivovat dálkové ovládání zapnutím zapalování a stisknutím tlačítka dálkového ovladače"... já to tímto způsobem rozchodil a u tvé X2 to snad bude podobně :wink:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod Dolphi » Štv 20. Nov 2008, 8:53

Tak to by mě také zajimalo, zkoušel jsem nejruznější postupy a níc tak nevím. Prolezl jsem i hodně zahraničních for. Vím, že se to řešilo i tady, příspevěk nefunkční dálka.
Jedine co vím že jde je synchronizace plovoucího kodu v citroenu, ale platit se mi 300 obravdu nechce. Dělal jsem to cca před rokem, pokud da někdo tip a bude to fungovat, klidně mu pošlu flašku :D .
Dolphi
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str 11. Jún 2008, 12:59
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Xsara Break 1,6i 1999, LPG

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod Šedivka » Štv 20. Nov 2008, 9:57

urpin píše: "po výměně článku je nutno aktivovat dálkové ovládání zapnutím zapalování a stisknutím tlačítka dálkového ovladače"

Pro Palos: pokud ti to takto nepůjde, budeš na tom stejně jako já před před rokem a půl, kdy mi ze stejného důvodu, tj. odpojení autobaterie přestalo fungovat, nepomohlo nic, až autor. servis C v UL. Cena 900,- (je potřeba mít kartu s kódem). Od té doby mám klid. Pro jistotu jsem ještě před servisem na zkoušku odpojil autobaterii a dobrý.
Obrázok užívateľa
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1143
Registrovaný: Pon 20. Aug 2007, 14:45
Bydlisko: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod Juraj196 » Pia 28. Nov 2008, 14:58

Ten istý problém po odpojení akumulátora. V návodoch a na fórach sa píše len o synchronizácii po výmene batérie v ovládači. Po vyskúšaní všetkých možných riešení a ich kombinácii auto skončilo v servise, kde zistili, že počítač píše chybové hlásenie aj na iné veci (svetlá, klíma a....) aj napriek tomu že nefungovalo iba diaľkové. Po vymazaní a nainštalovaní nového softu ide bez problémov. Chvalabohu v servise to urobili pri iných službách zadarmo. Príčinu naozaj netuším.
Juraj196
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob 9. Feb 2008, 17:00

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod alchstuip » Pia 28. Nov 2008, 23:45

Zaujimave, ja som na X II odpojil baterku asi na pol hodinu, potom zapojil a jediny problem bol, ze v radiu sa vymazali vsetky ulozene stanice. Ale inak nic, dialkove fungovalo po pripojeni baterky bez nejakej aktivacie normalne.
alchstuip
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008, 10:26
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Vůz: Xsara II, 1.4 Benzin, 2002

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod Šedivka » Sob 29. Nov 2008, 11:48

Vysvětlím ti to slovy mechanika od Citroenu, když jsem se ho na to zeptal: "...tohle občas Xsary dělaj".
Obrázok užívateľa
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1143
Registrovaný: Pon 20. Aug 2007, 14:45
Bydlisko: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Re: Dalkové ovládání

Poslaťod B@RT » Str 3. Dec 2008, 21:45

měl jsem také stejný problém - odpojená autobaterie a nutná návštěva servisu, kartičku nechtěli...
Sbírka modelů Citroën
Obrázok užívateľa
B@RT
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:14
Bydlisko: Lomnice n. Pop.
Vůz: Xsara 2,0 HDi 66Kw 2001, 2CV Kachna


Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 52 hostia