parkovací senzory

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

parkovací senzory

Poslaťod laco kotlar » Pia 3. Apr 2009, 21:05

prosím mohl by mi někdo poradit kam přesně namontovat park.senzory,do pátých dveří se mi to zdá dosti nahoře a ani kabely nejsou tak dlouhé ,a při prodlužování kabelů příjdu o záruku.Dík předem
laco kotlar
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia 3. Apr 2009, 20:34
Bydlisko: Letohrad
Vůz: xsara 2,0HDi 2001 combi ,zelená

Re: parkovací senzory

Poslaťod urpin » Pia 3. Apr 2009, 22:18

současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: parkovací senzory

Poslaťod Cvrček » Sob 4. Apr 2009, 8:22

Jakou máš Xsaru? Krátkou nebo Breaka?
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: parkovací senzory

Poslaťod laco kotlar » Ned 5. Apr 2009, 11:39

Mam breaka 2001 má to malinko jinačí nárazník než na který jsem tu koukal,a nechce se mi dávat do těch pátých dveří.
laco kotlar
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia 3. Apr 2009, 20:34
Bydlisko: Letohrad
Vůz: xsara 2,0HDi 2001 combi ,zelená

Re: parkovací senzory

Poslaťod Cvrček » Ned 5. Apr 2009, 15:42

Jo tak to jsi určitě koukal na ten můj. Jo X2 má nárazník vcelku a jinak řešené výztuhy pod ním. Když se podíváš do návodu,který máš u těch svých senzorů,tak tam najdeš rozmezí výšky,do které to máš namontovat. Já sem to dal shodou okolností do středu rozmezí daného výrobcem.

Ale u Breaka moc na výběr nemáš. Protože střední část lišty je nizoučká,že to tam nenacpeš. A při montáži pod lištu se připrav na to,že budeš potřebovat nějaké "spešl" podložky,aby jsi dodržel jejich kolmost k silnici.

Před rokem jsem skončil ve firmě,která vyráběla a dodávala nárazníky pro Škodovku. A dělal sem na kompletaci pro ochcávky. Parkovacího asistenta jsme dávali až nechutně často. A díky tomu jsem volil tuto výškovou variantu,protože je to stejná výška. Po instalaci jsem jednoho nákupního centra zaparkoval schválně vedle jedné ochcávky,abych to porovnal. A mám to přesně. :) Jentak mimochodem,Xsara má níž nakládací hranu než okule.

Při instalaci taky počítej s tím,že pokud je dáš nízko,tak ti budou brát kdejakej šutr na silnici.

A ještě jedna věc,ačkoliv sem měl z toho strach,tak mi kabely od čidel v pohodě vyšli a nic sem nenastavoval. Řídící jednotku mám zastrčenou pod plastem na pravé straně kufru pod oknem.

Ještě mě tak napadá,odkud jsi?
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001


Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia