Světla pro denní svícení picasso

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Světla pro denní svícení picasso

Poslaťod gammamed » Str 22. Júl 2009, 11:31

Dobrý den,
rád bych se optal, zda-li tu někdo řešil jak zapojit světla pro denní svícení? Všechno mám takřka zapojené, jen nevím kam mám zapojit kablík s názvem "Plus". Prostě jsem nikde nenašel vhodné místo. Můžete mi někdo, prosím, poradit? Jedná se o Xsaru Picasso, 1,8 benzín, r.v. 2000. Díky.
gammamed
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str 22. Júl 2009, 11:26
Vůz: Citroen Xsara Picasso, 1,8 16V ... benzin, r.v. 2000

Re: Světla pro denní svícení

Poslaťod mio » Str 22. Júl 2009, 14:58

Záleží na typu světel a řídící jednotce.Pokud máš led světla s tím "jednoduchým zapojením" , při kterém jde jeden kablík na parkovačky (-). Tak plusový by měl jít přímo na baterku (+) , řídící jednotka která je součástí už si to přebere. Při zvýšení napětí na baterce po nastartování se rozsvítí a při rozsvícení parkovaček zhasnou.
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1266
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: Světla pro denní svícení

Poslaťod Rope » Štv 3. Sep 2009, 18:02

Pokud máš světla která se připojí podle kresby přímo na beterii, tak když otevřeš pojistkovou skříňku v motoru, tak tam je přívodní kabel pod očkem na šestce šroubku, takže desítka klíč a je to.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia