Predny ostrekovač

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Predny ostrekovač

Poslaťod lydiem » Str 7. Apr 2010, 8:14

Počkej, tak za co chtěli těch 24 EUR? Za nový motorek nebo za informaci, že tvůj je pokažený? :?

Jinak tedy vysvětlení, jaktože motorek hučí a nepremává, máš ode mě pár příspěvků výše. V servisu mi taky tvrdili, že je potřeba vyměnit... a nebylo to tak docela.
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázok
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: Predny ostrekovač

Poslaťod Buff » Štv 8. Apr 2010, 10:58

Novy motorcek 24 €.
Bola tam pokazena nejaka gulicka, ktora smeruje vodu dopredu/dozadu. Najprv to fungovalo len dozadu. Potom sa to pokazilo uplne a neslo ani ani...
Povedali ze to je nerozoberatelne, meni sa kus za kus. Bol by som na to kukol aj sam, ale bal som sa davat dole predny naraznik a neviem co vsetko...
Buff
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Štv 24. Dec 2009, 11:49
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Vůz: Xsara Picasso 1,8 I

Re: Predny ostrekovač

Poslaťod lydiem » Štv 8. Apr 2010, 11:22

Nárazník se sundavat nemusí, jen plastový kryt podběhu pravého kola. Fakt je, že bez zvednutí auta nad hlavu se to asi dělá špatně. Já tady jakože machruju, jak to všechno vím :lol: , ale realita je taková, že mé autí bylo taky kvůli výměně motorku v servisu :D Tam mi ho pěkně zvedli nad hlavu a pod mým dozorem vyměnili :wink: . Ovšem řekli si za to "jen" tři stovky, protože druhý motorek jsem si donesla (za 200,- z vraku). Tak pro zajímavost, 24,- EUR bylo i s prací? To by nebyla zas tak špatná cena :)
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázok
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: Predny ostrekovač

Poslaťod Buff » Pon 12. Apr 2010, 17:47

Hmm, to ti presne nepoviem. Niesom vobec isty. Lebo auto bolo akurat na prehliadke po 160k, menili tam aj ine veci. Moc som tu fakturu nepozeral..
Buff
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Štv 24. Dec 2009, 11:49
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Vůz: Xsara Picasso 1,8 I

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia