Pár chybičiek v interiéri xsary

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Pár chybičiek v interiéri xsary

Poslaťod daron521 » Sob 22. Jan 2011, 16:49

Zdravím, tak problém s ovládaním okna je vyriešený, nakoniec to nebolo nič vyskočené ani zlomené. Bol zle nastavený doraz okna, stačilo to nastavit ovládačom sťahovania:). štastie že je vonku zima a nechcelo sa mi vonku mrznúť lebo by som zbytočne rozoberal dvere:)
Nevedel by mi niekto poradiť ako na demontáž volantu? Temu som si pozrel ale došiel som po odklopenie toho krytu za volantom. Rozobral som plasty okolo, ti sú uchopené 3 torxsami. vytočil volant a snažil sa odklopiť ten kryt za volantom. všetky strany mi vyskočili ale ďalej som s tým pohnúť nemohol a pristup k torxom čo držia bag bol nulový. Nevie niekto nejaký figeľ?:)
A ešte sa chcem spýtať, že keď odpojím batériu, nebude treba nanovo kódovať diaľkové ovládanie? Vopred vďaka za pomoc. Rišo. :driv:
daron521
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv 13. Jan 2011, 21:12
Bydlisko: Slovensko, Snina
Vůz: Citroen Xsara 1.4i 2004

Re: Pár chybičiek v interiéri xsary

Poslaťod jojos » Sob 22. Jan 2011, 17:05

Keď som mal baterku odpojenú,tak som nemusel nič kódovať,iba som musel nanovo nastaviť rádio(mám neorigo)
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Obrázok užívateľa
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Štv 2. Okt 2008, 18:21
Bydlisko: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: Pár chybičiek v interiéri xsary

Poslaťod daron521 » Sob 22. Jan 2011, 17:12

Noo to s rádiom je mi jasné:). Teraz by som chcel hlavne vymontovať ten volant lebo chcel by som namontovať kožený poťah a pri tomto počasí by mi do piatich minút zamrzol:).

Nriešil niekto problém s prefukovaním vzduchu do kabíny? Týka sa to aj šoférových aj spolujazdcových dverí.
daron521
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv 13. Jan 2011, 21:12
Bydlisko: Slovensko, Snina
Vůz: Citroen Xsara 1.4i 2004

Re: Pár chybičiek v interiéri xsary

Poslaťod tajlor » Pia 4. Feb 2011, 17:09

k tomu ramiku na radiu
mal som taky isty ramik ako Ty, len palubny PC bol typ B a.....
...a bol problem s namontovanim radia, otvor bol vyssi ako ramik, takze tam bola diera a uzzsi otvor ako telo radia, takze som musel rezat
alebo kupit original redukciu za cca 2000Sk, vyslo to na rezanie
Xsara II. Break, 2.0 HDI, 66kw, 01/2001 Obrázok
Obrázok užívateľa
tajlor
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Štv 11. Sep 2008, 19:19
Bydlisko: Senec
Vůz: Xsara II. Break, 2,0HDi, 66kW, 01/2001

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron