Hudba

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod SilverGhost » Štv 15. Máj 2008, 12:27

Kenwood rádio, dobré rádio, typ se mi hledat nechce, ale rozhodně ano.
Hertz - jak uľ jsem psal výąe, podle mě nejhorąí značkové reproduktory v této cenové kategorii. Já ti je nedoporučím.
Ostatní věci má hertz relativně kvalitní, takľe proč ne.
Jinak montáľní hloubka je dobrá, jak jsem psal, origo repro má 54 mm, ale dá se tam bez problémů dát i s větąí montáľní hloubkou. Já tam dával 80 mm do podloľek, ale asi by se tam daly dát i do originálních drľáků.
Pokud budeą dávat podloľky, musíą odříznout originál plastový drľák reproduktoru, jinak se ti to tam samozřejmě nevejde. Doporučuji vytlumit minimálně okolo reproduktoru a podloľky a nejlépe zaslepit oba dva otvory ve dveřích, aby nedocházelo k akustickému zkratu.
Kabel od baterky se dá natáhnout záslepkami v motorové stěně, jedna je na straně řidiče, druhá u spolujezdce, ale je potřeba se troąku ohnout (ne jako jiní z tohoto fóra).
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: Hudba

Poslaťod mourek » Sob 17. Máj 2008, 7:52

Luky píše:Tak jsem se vrhnul na ozvuceni a i pres par drobnosti slo vse jak po masle, takze za den prace v praci:) jsem natahl kabely a zapojil bednu(JBL, zesilovač JBL), povymenil repra(komponentní Hertz) po obvodu auta a zapojil stropni monitor(Zenec), stejne bych nejel domu kdybych to nemel hotovy. Pak jen pozapojovat do radia(Alpine DVA-9861Ri) a uz se vesele hraje:)
ahoj Luky :wink: pěkná výbavička _ok_ to se musí uznat... a japak to hraje? musí to bejt mazec co? 8)
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod rl » Ned 18. Máj 2008, 11:41

vcera som sa pokusal otvorit dvere, teda tapacir aby som videl co ma caka pri montazi, ale posledny srob bol strhnuty zavit, tak som to nedokoncil a musim to spravit doma..
v starom aute som mal namontovane impulse comp 6.5. na porovnanie povodne repro v xsare a impulse
Obrázok
kde je aj vacsia montazna hlbka, tusim 70 mm..
teraz tam idem davat hertz ESK165, tam je montazna hlbka 66mm
takto to vyzera, ked su repraky dole.. jeden velky plast spolu s tapacirom
Obrázok
na nom su 4 dierky na prisrobovanie povodnych reprakov..
teraz to dolezite.. idem tam dat 2xmdf kruzky pod kazdy reprak.. ale ja to vidim, ze tie kruzky budem musiet dat na ten plast, co tam je.. a to sa mi nezda moc dobre..

co ma ale zosmutnilo je tento pohlad.. skusil som tam prilozit impulsi, nezasrobovane, iba tak.. sadli pekne, az na tie rozmery dierok, ktore su trosku uz mimo kruhu co sa tyka obvodu.. ale tym, ze tam dam mdf-ku, tak sa dierky upracu inde.. cele repra su natocene takto do uhla..
Obrázok

a druha vec co je zla bude tento kus, do ktoreho sa dava povodna ochranna krytka.. budem ju musiet asi odrezat..
ObrázokObrázok
a takto to vyzera ked je spustene okno
Obrázok

ostatne fotky (15MB) s dalsimi detailami a rozmermi su na tomto linku ak by mal niekto zaujem pozriet si.. fotene mobilom aj fotakom..
Nova.slozka.rar - 15.05 MB
resp. ak by neslo v cechach stahovat zo slovenskeho servera, tu je alternativa..http://www.sendspace.com/file/hbgm40

:arrow: chcel by som pocut nazor niekoho, kto si robil montaz na mdf-ky, ako postupoval, mozeme aj cez PM alebo icq, pripadne, kto to ma nafotene, lebo nechcem sa pustat do niecoho, kde dod..em tapacir a vysledok ziadny..
:arrow: a este otazka, budem tlmit plech aj tapacir.. na minulom aute sa mi stala vec, ze jeden tento impulse odisiel, prestal hrat, pokazil sa a to tak, ze sa don dostala voda.. ta voda stekala z otvoreneho (dole stiahnuteho) okna na reprak..
napada ma otazka, ked je vsetko "utesnene" co sa tyka tlmenia, ma ta vlhkost, ktora nahodou stecie dovnutra dveri zo skla moznost sa niekam vyparit?
:arrow: ten prechod od motora dovnutra auta som nenasiel :( a to sa viem ohnut.. nema to niekto odfotene?

zatial dakujem vsetkym zucastnenym
xsara break '98
1,9D
Obrázok užívateľa
rl
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 27. Feb 2008, 15:29
Bydlisko: nitra

Poslaťod Lochy » Ned 18. Máj 2008, 15:20

rl píše:
zatial dakujem vsetkym zucastnenym


Ahoj tak ten přechod není problém nafotit.........fotky dodám jeątě dneska. Mám teda benzín ale to by mělo být stejný :wink:
Citroën Xsara 2,0i 16V VTS
Obrázok užívateľa
Lochy
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Sob 27. Okt 2007, 15:11
Bydlisko: Litvínov
Vůz: Xsara II 2,0i 16V VTS

Poslaťod Lochy » Ned 18. Máj 2008, 18:56

Posílám slíbené foto....... Je to focené mobilem, tak snad něco poznáą :lol:
Obrázok
Obrázok
Citroën Xsara 2,0i 16V VTS
Obrázok užívateľa
Lochy
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Sob 27. Okt 2007, 15:11
Bydlisko: Litvínov
Vůz: Xsara II 2,0i 16V VTS

Re: Hudba

Poslaťod Luky » Ned 18. Máj 2008, 19:24

mourek píše:
Luky píše:Tak jsem se vrhnul na ozvuceni a i pres par drobnosti slo vse jak po masle, takze za den prace v praci:) jsem natahl kabely a zapojil bednu(JBL, zesilovač JBL), povymenil repra(komponentní Hertz) po obvodu auta a zapojil stropni monitor(Zenec), stejne bych nejel domu kdybych to nemel hotovy. Pak jen pozapojovat do radia(Alpine DVA-9861Ri) a uz se vesele hraje:)
ahoj Luky :wink: pěkná výbavička _ok_ to se musí uznat... a japak to hraje? musí to bejt mazec co? 8)


Hraje to super, ale přední kompa mě nenadchly, takľe uľ zase vymýąlím dál:)
BLACK PEARL
Obrázok užívateľa
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Štv 22. Jún 2006, 22:08
Bydlisko: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Poslaťod rl » Ned 18. Máj 2008, 20:31

lochy, dakujem, zajtra to pozrem, teraz uz je tma 8)

zbytok prispevku stale plati ak ma niekto skusenosti.. dakujem
xsara break '98
1,9D
Obrázok užívateľa
rl
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 27. Feb 2008, 15:29
Bydlisko: nitra

Poslaťod Rope » Ned 18. Máj 2008, 20:38

Jste normální? Citovat se i z obrásky, to je teda :roll: . Coline zasáhni............trhej.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Luky » Ned 18. Máj 2008, 20:41

rl píše:lochy, dakujem, zajtra to pozrem, teraz uz je tma 8)

zbytok prispevku stale plati ak ma niekto skusenosti.. dakujem


přesně tam to mám taľené taky, ale nechal jsem tam tu průchodku a propích ji přesně na kabel.
BLACK PEARL
Obrázok užívateľa
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Štv 22. Jún 2006, 22:08
Bydlisko: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Poslaťod Lochy » Ned 18. Máj 2008, 20:45

Rope píše:Jste normální? Citovat se i z obrásky, to je teda :roll: . Coline zasáhni............trhej.


Vąak nic hrozného se nastalo :wink:
Citroën Xsara 2,0i 16V VTS
Obrázok užívateľa
Lochy
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Sob 27. Okt 2007, 15:11
Bydlisko: Litvínov
Vůz: Xsara II 2,0i 16V VTS

Poslaťod Lochy » Ned 18. Máj 2008, 20:46

Luky píše:
rl píše:lochy, dakujem, zajtra to pozrem, teraz uz je tma 8)

zbytok prispevku stale plati ak ma niekto skusenosti.. dakujem


přesně tam to mám taľené taky, ale nechal jsem tam tu průchodku a propích ji přesně na kabel.


Já jí tam měl ale prasklou, tak jsem jí vyndal. Uľ jenom vytlumit kufr a bude se mi to líbit :lock:
Citroën Xsara 2,0i 16V VTS
Obrázok užívateľa
Lochy
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Sob 27. Okt 2007, 15:11
Bydlisko: Litvínov
Vůz: Xsara II 2,0i 16V VTS

Poslaťod SilverGhost » Ned 18. Máj 2008, 20:48

Jestli přijedeą na sraz, tak můľeme sundat tapec u mně a můľeą se podívat, na co potřebujeą. Mám je předělané kompletně.
Co se týká tlumení, polepil jsem vąe, co ąlo a zalepil oba velké otvory ve dveřích, abych zamezil akustickému zkratu.
Přímo na plech dveří jsem dal dva 18 mm krouľky z MDFky a opět kolem vytlumil. Pokud to uděláą takto, musíą vyříznout z tapecu celý ten plastový krouľek pod reprák a jeątě kousek okolí. Bohuľel tím i ztratíą jedno uchycení tapecu, ale drľí to i bez něj.
Hodně ąpatně je podle mě na moje potřeby vyřeąený zámek a jeho otvírání zevnitř, protoľe drnčí a těľko se tomu zamezuje (kdyľ uľ zamezíą drnčení, tak zamezíą i otevírání.
Tady dvě fotky před a po (omlouvám se za kvalitu, foceno telefonem).
Obrázok
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod SilverGhost » Ned 18. Máj 2008, 20:48

A po operaci.
Obrázok
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Lochy » Ned 18. Máj 2008, 20:56

SilverGhost: Na kolik tě vyąlo vytlumení dveří? Kolik jsi na to potřeboval balení?
Citroën Xsara 2,0i 16V VTS
Obrázok užívateľa
Lochy
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Sob 27. Okt 2007, 15:11
Bydlisko: Litvínov
Vůz: Xsara II 2,0i 16V VTS

Poslaťod SilverGhost » Ned 18. Máj 2008, 21:00

Pouľíval jsem toto:
http://www.corner.cz/detail.php?id=375

Vyloľeně jsem s tím plýtval a polepil naprosto vąechno a stačili dvě balení a jeątě kousek zbyl.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

PredchádzajúciĎalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia