jak vyndat autorádio

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

jak vyndat autorádio

Poslaťod zlinc » Štv 21. Jún 2007, 17:31

Ahoj kluci. Mám xsaru II s autorádiem s cd mechanikou. Potřebuji jej vyndat abych tam mohl přidělat vstup pro mp3 přehrávač. V plastovém rámečku okolo panelu rádia není nikde ľádný otvor pro demontáľ, tak jak je to obvyklé a tak se domnívám, ľe je tam rámeček pouze nastrčen. Vyndaval jste to někdo? Mám pravdu? Půjde mi to sundat odpáčením? Moje představa je ta, ľe se potom objeví demontáľní otvory a rádio půjde vyndat. Děkuji a zdravím.
xsara 2HDi kombi
zlinc
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned 25. Feb 2007, 10:00
Bydlisko: Praha

Poslaťod řepák » Štv 21. Jún 2007, 19:33

Krumpáčem !
Pod CITROEN XSARA je 2. zleva v 1. řádku vyhledavač , takľe kdyľ tam napíąeą třeba RADIO , tak ti to tam najde , bo uľ se to tady probíralo .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod zlinc » Štv 21. Jún 2007, 19:52

řepák píše:Krumpáčem !
Pod CITROEN XSARA je 2. zleva v 1. řádku vyhledavač , takľe kdyľ tam napíąeą třeba RADIO , tak ti to tam najde , bo uľ se to tady probíralo .


Děkuji řepáku, pochopil jsem, ľe kdyľ budu potřebovat pomoc od Tebe se jí nedočkám. Zacházet s počítačem umím, nepotřebuji se učit jak vyhledávat, ale pro tento typ zde v tomto fóru rada nebo postup není, tak holt budu muset zkouąet. I tak Ti přeji hezký den a dík ľes mi věnoval čas.
xsara 2HDi kombi
zlinc
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned 25. Feb 2007, 10:00
Bydlisko: Praha

Poslaťod řepák » Štv 21. Jún 2007, 20:03

Opatrně odloupni rámeček a do těch dírek za strany zasuň třeba ,,kolový nebo jeątě uľąí hřebík . A postupným povytahováním je venku . Tedy alespoň u X1 to tak je .
Se nezlob .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: jak vyndat autorádio

Poslaťod aldyx » Štv 21. Jún 2007, 20:56

zlinc píše:Ahoj kluci. Mám xsaru II s autorádiem s cd mechanikou. Potřebuji jej vyndat abych tam mohl přidělat vstup pro mp3 přehrávač. V plastovém rámečku okolo panelu rádia není nikde ľádný otvor pro demontáľ, tak jak je to obvyklé a tak se domnívám, ľe je tam rámeček pouze nastrčen. Vyndaval jste to někdo? Mám pravdu? Půjde mi to sundat odpáčením? Moje představa je ta, ľe se potom objeví demontáľní otvory a rádio půjde vyndat. Děkuji a zdravím.

nazdar,, pocuj to pripojenie na mp3 prehravac si za kolko kupil ??? rozmyslam ze by som mal tiez o to zaujem,,cd mi nechce moc nacitavat..tak taky vystup na mp3 player by som bral ...dik
aldyx
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Ned 14. Jan 2007, 22:23
Bydlisko: Prešov, Slovensko
Vůz: Xsara Break II, 2.0HDi,r.2001

Re: jak vyndat autorádio

Poslaťod petr_xs » Pia 22. Jún 2007, 10:50

zlinc píše: ľe je tam rámeček pouze nastrčen. Vyndaval jste to někdo?

Ramecek ma packy ktere drzi v pristrojove desce, jde to opatrne vypacit sroubovakem, ale nejvic to drzelo v tom miste, kde je ramecek nejuzsi.
Samotne radio uz se nepamatuju presne bylo snad na sroubky (torx).
Pokud je to radio original, tak to pripojeni mp3 bude asi velkej problem.
Snad jen pres adapter misto CD menice.
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Pon 29. Máj 2006, 7:46
Bydlisko: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003

Poslaťod Honza » Pon 25. Jún 2007, 13:10

Ja uz nad tim taky nejakou dobu premyslim, melo by preci stacit napichnout vstupy CD changeru na jack a je to, jen tam asi bude nutny privest na nejaky konektor napeti, at si radio mysli, ze tam ten changer opravdu je a to je prave ten problem. Potrebuju zjistit, co ma ktery konektor na starost. Takze jestli se Vam treba nekomu doma vali zapojeni radia, tak bych ho moc rad ziskal.
Xsara Break Exclusive 1.6 16V, r.v. 2003
předtím: Xsara Exclusive 2.0 HDi, r.v. 2002
Obrázok užívateľa
Honza
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 15:47
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1.6 16V 80kw

jak vyndat autorádio

Poslaťod Miro » Pon 25. Jún 2007, 16:16

To zlinc:
Ja som rádio vyberal včera,ľiaden problém, len si daj pozor, aby si pri tom páčení nespravil ryhy na rámečku. Ja som to robil ąirokým ąrobovákom.
No a idem ho vymeni» za Alpine+nové repro do dverí.
XSARA coupe, 1,8i 66kW, 1998
Obrázok užívateľa
Miro
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Sob 23. Jún 2007, 13:41
Bydlisko: Vysoká n/Kys.

Re: jak vyndat autorádio

Poslaťod zlinc » Pon 25. Jún 2007, 21:00

Díky vąem kluci snad se k tomu tento týden dostanu, ale jak tady zaznělo bojím se jen jedné věci a to je to, ľe ten disk changer bude nějak napojen datově na sběrnici (u některejch renaultů to tak je a pak bych byl v riti protoľe potom je potřeba adaptér za cca3500,- a to uľ je lepąí koupit jiné rádio. Tady jsem viděl někde příspěvek s fotkama z Itálie, tam to ąlo a bylo to popsané velmi podrobně včetně fotek ale bylo to iné rádio neľ mám já. Dám Vám vědět jak jsem dopadl a kdyby dobře poąlu sem fotky s popisem. Nazdar vąem a dík jeątě jednou.
xsara 2HDi kombi
zlinc
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned 25. Feb 2007, 10:00
Bydlisko: Praha

Poslaťod Honza » Str 27. Jún 2007, 10:13

Me tak napadlo, jaky typ konektoru tam presne je? To by na zjisteni zapojeni melo byt jednodussi. A 100% tam jde na vstup audio signal, kdyby to melo byt datove, tak by to ten tok asi neutahlo. cda ho ma uz dost velkej.
Xsara Break Exclusive 1.6 16V, r.v. 2003
předtím: Xsara Exclusive 2.0 HDi, r.v. 2002
Obrázok užívateľa
Honza
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 15:47
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1.6 16V 80kw


Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 56 hostia