problém s autorádiem

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

problém s autorádiem

Poslaťod chobot » Str 12. Dec 2007, 14:01

Ahoj , mám menąí problém, u mé xsary II s originál rádiem (ovládáním na volantu) mě přestaly hrát zadní repro, na 99% je to závada na výstupu u rádia. Jeden elektrikář uľ mě s tím poslal do háje, máte s tím někdo nějaké zkuąenosti, jestli to jde vůbec opravit ? Díky Chobot
chobot
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str 12. Dec 2007, 7:49

Poslaťod Houmr » Štv 13. Dec 2007, 14:43

Mám stejnej problém, uľ to mám víc neľ měsíc v opravě... asi si s tim nevědi rady... :cry:
Xsara II Cupe 2.0HDi VTR r.v.01
Houmr
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str 16. Máj 2007, 6:28
Bydlisko: Praha - Sázava

Poslaťod BennyRay » Uto 18. Dec 2007, 19:10

je potřeba ověřit zda je to určitě problém ve výstupu z autorádi :shock: a jestli jo tak to běľný autoelektrikář těľko opraví.. na to se musí podívat někdo kdo rozumí elektronice :wink:
Xsara Break II 1,9D 51kw r.v.2000, ..a pěkně nám to klape
Obrázok užívateľa
BennyRay
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Uto 2. Okt 2007, 19:51
Bydlisko: Třebíč
Vůz: Xsara Break II 1.9D 51kw

Poslaťod Rope » Uto 18. Dec 2007, 21:05

Pokud je problém v rádiu, tak elektronek. Nesčetněkrát jsem se ovąem setkal s problémem v elektroinstalaci (laicky řečeno slrat na reprovedení) a potom sluąné rádio odpojí koncák, některé rádia mají koncáky dva a můľou odpojit jen přední resp. zadní bedny. Moľná ľe před tím neľ se rozhodnete zahazovat rádia tak je třeba zajet k autoelektrikáři (dobrému a těch je kur.... málo).
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod chobot » Str 19. Dec 2007, 15:21

Vedení k repro mi procházel jeden známý automechanik a říkal, ľe je vąe o.k., ale je pravda, ľe mi to normálně odpojilo zadní repro a v menu se mi úplně přestala objevovat nabídka rozloľení zvuku mezi přední a zadní repro, tak nevím co s tím :(
chobot
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str 12. Dec 2007, 7:49

Poslaťod Rope » Str 19. Dec 2007, 17:41

A zkus odpojit rádio a pak připojit pouze napájeví konektor a miiIso ( né repráky) a pak to zapni, samo ľe to nebude hrát, ale zkus fader, jestli uľ tam ta funkce bude.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod chobot » Štv 20. Dec 2007, 11:30

Zkusil jsem jinou věc. Připojil jsem do auta jiný autorádio a zadní repráky normálně hrály, takľe problém je bohuľel v autorádiu. Kdyby jste náhodou někdo věděl o nějakém ąikovném opraváři, tak mi dejte vědět! Nový autorádio se mi fakt kupovat nechce, protoľe tohle hraje fakt dobře. Díky
chobot
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str 12. Dec 2007, 7:49

Poslaťod Rope » Štv 20. Dec 2007, 21:57

Zrovna dneska jsem do jednoho fáva dával nové rádio panasonic, nehrálo a pak jsem dál nezpět blaupunkta a hrál, změřil jsem repro a vąe ok, připojoval jsem repráky jeden po druhém a nakonec jsem zjistil ľe pravý přední není good. neber to ľe to musí být tvůj případ, jen jako příklad.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

problém s autorádiem

Poslaťod chobot » Pon 28. Jan 2008, 14:17

S potěąením můľu oznámit, ľe můj problém s autorádiem je vyřeąen. Poté co jsem objel neúspěąně asi 3 opravny na elektrotechniku, jsem se rozhodl, ľe navątívím opět servis citroen. Sice jsem tam byl uľ asi před 3 měsící jednou, ale říkal jsem si, ľe to zkusím pro jistotu znovu. Tentokrát tam byl jinej přijímací technik a bylo to hned znát. Zajeli jsme na dílnu, kde si mou xsaru vzali do parády a za půl hodiny bylo hotovo. Problém nebyl v autorádiu, ale v jeho konfiguraci. Prej se funkce fader musela někde ztratit při některé mojí návątěvě autodiagnostiky. Takľe mě to za tři stovky znovu nakonfigurovali a je po problému. Ale přesto díky za rady. Čau
chobot
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str 12. Dec 2007, 7:49


Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia