Autoradio nejde zapnut

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Autoradio nejde zapnut

Poslaťod Rope » Ned 23. Mar 2008, 13:41

lubo píše:Som s Piestan

Dám ti kontakt na icq pře SZ na lidi co todělaj, samozřelmě na Slovensku né v Praze.
Kdyľ je potřeba vyměnit baterku a neznám kod, tak je nejednoduąąí zapnout daląí baterku jen jako baypass aby udrľela kod.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Miro » Ned 23. Mar 2008, 15:40

Ja ked som tiez odpajal baterku, tak mi bloklo radio a pytalo kod, no nastastie som ho nasiel v serviske na takej karticke.Zapamatal som si ho a mam pokoj.
XSARA coupe, 1,8i 66kW, 1998
Obrázok užívateľa
Miro
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Sob 23. Jún 2007, 13:41
Bydlisko: Vysoká n/Kys.

Poslaťod Jozef2413 » Pon 24. Mar 2008, 19:32

řepák píše:
jakub_k píše:ahoj,

radio se nezablokuje naporad .. je to vzdycky pocet neuspesnych pokusu krat 10 min .. tzn. ze kdyz ho zadas 5x spatne, tak musis nechat radio zapnute 50min v kuse, aby se odblokovalo, ale musi byt nastartovano, nebo aspon otoceno klickem, protoze jinak se to radio vypne po pul hodine nebo jak dlouho to vydrzi zapnute bez klicku ...

jinak kod jsem si nechaval zjistit u nejakeho zivnostnika na Praze 4 .. bylo to na pockani asi do 30 min za 300kc, mohu dat pripadne kontakt ..

Sem s tím kontaktem . Čeká mě totiľ taky výměna bat.
Repaku načo to ked ideą menit a nemaą kod pripoj nachvilu inu baterku napriklad cez ątartovacie kable apripoj novu a maą po problemoch čauky
Obrázok užívateľa
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str 3. Jan 2007, 21:50

Autoradio nejde zapnut

Poslaťod lubo » Pon 24. Mar 2008, 20:06

Keby som to vedel ze sa zablokuje tak by som na to isiel inak
lubo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 7. Sep 2007, 17:08

Poslaťod SilverGhost » Uto 25. Mar 2008, 14:07

Taky bych asi dokázal zjistit tady u kámoąe, ale chce za to pět stovek. Jinak jak bylo psáno dříve, vyndej rádio, občas tam kód bývá napsán fixou.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: Autoradio nejde zapnut

Poslaťod mrshka » Uto 25. Mar 2008, 15:10

chci taky levně zjistit kód rádia - pomůľete i mně? bazaristi o tom nic neví (aaa auto) ani člověk, od kterýho to koupili, nikde nic napsanýho není - ani na rádiu ani na TP (někdo to tam píąe tuľkou).. poradíte? pomůľete? nespěchá to!! a poradíte pak i jak to odkódovat?
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Poslaťod Rope » Uto 25. Mar 2008, 19:13

poąli mi ho cena cca 400
Jeątě jedna moľnost, několikrát se to tady probíralo, ľe pod spolujezdcovou sedačkou je přihrádka pro desky z serviskou. Občas se stane ľe to majitel ani neví a tam bývá kartička s kodem. Nechci nikoho podceňovat, ale jsme jenom lidé.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod pj » Uto 25. Mar 2008, 20:40

Radio z X1 bylo s a nebo bez CD?
V prvnim pripade bych se na kod vyprdl a investoval do noveho - odpadnou tim potize s kodem, a radio uz ma stejne 9 let za sebou. Navic se mi ta radia osobne nelibi ...
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

Poslaťod urpin » Uto 25. Mar 2008, 20:52

řeąil bych to asi tak, jak píąe Pj .. popř. se zkus zeptat Ropeho, třeba ti prodá nějaké, co se mu válí v garáľi :wink:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Poslaťod Rope » Uto 25. Mar 2008, 21:01

urpin píše:řeąil bych to asi tak, jak píąe Pj .. popř. se zkus zeptat Ropeho, třeba ti prodá nějaké, co se mu válí v garáľi :wink:

Tam se válí oľralej Zbyňa a při chlastakci striptérka slečna Ester. Momentálně nic volného není, jenom Blaupunkt travelpilot E1, a několik Hands fee sad, asi pět telefonu a jinak jenom nové věci.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autoradio nejde zapnut

Poslaťod mrshka » Str 26. Mar 2008, 12:04

Rope píše:poąli mi ho cena cca 400
Jeątě jedna moľnost, několikrát se to tady probíralo, ľe pod spolujezdcovou sedačkou je přihrádka pro desky z serviskou. Občas se stane ľe to majitel ani neví a tam bývá kartička s kodem. Nechci nikoho podceňovat, ale jsme jenom lidé.


kde přesně pod spolujezdcovou sedačkou? jsem tam dávala potahy (zachytávala) a nic jsem nenaąla :(
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Re: Autoradio nejde zapnut

Poslaťod mrshka » Str 26. Mar 2008, 12:07

pj píše:Radio z X1 bylo s a nebo bez CD?
V prvnim pripade bych se na kod vyprdl a investoval do noveho - odpadnou tim potize s kodem, a radio uz ma stejne 9 let za sebou. Navic se mi ta radia osobne nelibi ...


jenľe já bych ráda, kdybych xsaru někdy chtěla prodat, aby tam to rádio a bylo ok. i s ovládáním na volantu, víą
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Poslaťod pj » Str 26. Mar 2008, 13:29

v tom pripade snad jo. Reagoval jsme na dotaz od Luba.
Ja na volantu zadne cudle nemam tak to resit nemusim a origo radio uz take ne. CD je nutnost jen radio nestaci - kdybych jsme sam za sebe resil zda ovladani na volantu jen s radiem nebo radio+CD bez ovladani na volantu tak bych vzal druhou moznost, ale to je jine tema. :-)
Pod spolujezdcovou sedackou je takovy ocelovy ram (soucasti sedadla) kam se daji ukladat treba 'knizky'. Tento ram neni i ridice tak podle toho poznas ze je to ono.
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

Re: Autoradio nejde zapnut

Poslaťod mrshka » Str 26. Mar 2008, 13:42

pj píše:v tom pripade snad jo. Reagoval jsme na dotaz od Luba.
Ja na volantu zadne cudle nemam tak to resit nemusim a origo radio uz take ne. CD je nutnost jen radio nestaci - kdybych jsme sam za sebe resil zda ovladani na volantu jen s radiem nebo radio+CD bez ovladani na volantu tak bych vzal druhou moznost, ale to je jine tema. :-)
Pod spolujezdcovou sedackou je takovy ocelovy ram (soucasti sedadla) kam se daji ukladat treba 'knizky'. Tento ram neni i ridice tak podle toho poznas ze je to ono.


kdyby to tam tak bylo schované :roll:
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Autoradio nejde zapnut

Poslaťod lubo » Pia 4. Apr 2008, 21:04

Tak uz to mam hotove stalo mna to 500sk
lubo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 7. Sep 2007, 17:08

Predchádzajúci

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia