Rádio JVC KD-G332 a ovládanie na volatne

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Rádio JVC KD-G332 a ovládanie na volatne

Poslaťod Miklásek » Štv 22. Máj 2008, 21:12

Ahojte µudia. Mám Xsaru I, kedysi mala origoą rádio s ovládaním na volante. Auto som kúpil s rádiom JVC KD-G332. Na nete som v popise rádia naąiel, ľe je ho moľné zapoji» s ovládaním na volante.Vie mi teda niekto poveda», či sa dá prepoji» s Xsarovým volantom a čo je k tomu treba (nejaká redukcia alebo iné zapojenie)? Mimochodom, keď pustím rádio, rozsvietia sa mi aj tlačidlá na volante... :roll:
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Poslaťod tecety » Pia 23. Máj 2008, 9:41

jsou na to redukce, uľ se to tady řeąilo několikrát. zkus pohledat, jinak tlačítka na volantě svítí v závislosti na zapnutých světlech. teda alespoň mě, takľe to s tím rádiem asi nebude mít nic společného :)
Xsara 1.4I, 2001
tecety
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 24. Júl 2007, 13:32
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: 1.4i, r.v.:2001

Poslaťod Miklásek » Pia 23. Máj 2008, 10:26

Práveľe mne tlačítka "oľijú" aľ keď pustím rádio nezávisle na pustených svetlách. Viem ľe tu boli debaty o redukciách, ale boli tam vačąinou spopínané rádia Alpine, Kenwood, alebo Pioneer... Ale skúsim pohµada»...
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Poslaťod tecety » Pia 23. Máj 2008, 12:16

tak to je zajímavé.já mám taky JVC, ale 333. tu redukci jsem někde naąel, ale uľ nevím kde to bylo.daląí problém je, ľe na ti X1 to myslím nejde, protoľe tam je jinak udělaná elektrika, to tady taky někde je.
Xsara 1.4I, 2001
tecety
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 24. Júl 2007, 13:32
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: 1.4i, r.v.:2001

Poslaťod SilverGhost » Pia 23. Máj 2008, 15:07

Na X1 redukce není, na X2 ano. Dá se najít na www.stualarm.cz, ale je to velkoobchod, který ti ji neprodá, musíą pak za nějakým prodejcem.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Rope » Pia 23. Máj 2008, 19:59

SilverGhost píše: musíą pak za nějakým prodejcem.

Buď za mnou nebo silwerem
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Miklásek » Pia 23. Máj 2008, 20:02

Rope píše:
SilverGhost píše: musíą pak za nějakým prodejcem.

Buď za mnou nebo silwerem


Tak ak by to bolo u teba moľné, tak by som si chcel objedna» toto:

http://www.stualarm.cz/produkt/52sctp00 ... panasonic/

Mimochodom, kde posobíą? Ja pracujem v Moąnove a prechodne bývam v Ostrave pri Belskom lese...
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Poslaťod Rope » Pia 23. Máj 2008, 20:13

Ty máą, nebo jsi měl v autě toto rádio co je tam popsané? Pokud né přesně tenhle typ. tak to nebude pasovat. Máą BSI? Pokud né tak to bude problém. Já BSI mám a adaptér mám na Kenwooda. Co se týče předání tak není problém. Mám dílnu poblíľ peugeot/citroen auto Tichý na Rudné.
Napią jaké rádio jsii tam měl předtím, přesně typ.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Miklásek » Pia 23. Máj 2008, 20:16

Rope píše:Ty máą, nebo jsi měl v autě toto rádio co je tam popsané? Pokud né přesně tenhle typ. tak to nebude pasovat. Máą BSI? Pokud né tak to bude problém. Já BSI mám a adaptér mám na Kenwooda. Co se týče předání tak není problém. Mám dílnu poblíľ peugeot/citroen auto Tichý na Rudné.
Napią jaké rádio jsii tam měl předtím, přesně typ.


yslíą to čo tam bolo origoą? bo to fakt netuąím... Ja som ho kúpil s tým JVC-čkom, ktoré je v nadpise. Ale mám eąte toho Panasonica CQ-C1405N a veru nemám BSI. Mám model 99
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Poslaťod Rope » Pia 23. Máj 2008, 20:21

Já ti nechci brát iluze, ale kdyľ jsem měl taky 99, tak jsem si tento adaptér objednal na zkouąku (přesně ten samý s té xantie) a nepasoval a to jsem to zkouąel na panasonika a ne na JVC. Být tebou tak bych se zaměřil na originální přísluąenství JVC, moľná tam ti pąenka pokvete.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Miklásek » Pia 23. Máj 2008, 20:25

Rope píše:Já ti nechci brát iluze, ale kdyľ jsem měl taky 99, tak jsem si tento adaptér objednal na zkouąku (přesně ten samý s té xantie) a nepasoval a to jsem to zkouąel na panasonika a ne na JVC. Být tebou tak bych se zaměřil na originální přísluąenství JVC, moľná tam ti pąenka pokvete.


Veď mne je fuk, ktoré rádio tam bude hra». Ale keď tam uľ mám tie tlačidlá na tom volante, chcem aby aj fungovali, alebo odtial pojdu preč. Pokial by niekto vedel poradi» redukciu, alebo nejaké zariadenie, aby komunikoval volant s rádiom, budem mooc rád....
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Re: Rádio JVC KD-G332 a ovládanie na volatne

Poslaťod Miklásek » Uto 11. Nov 2008, 21:49

Takže dnes mi ovládanie zapojil jeden známy. Vyrobil redukciu, ktorú vložil medzi rádio a ISO konektor. Stálo to 600 KČ... Ak má niekto záujem, e-mail je pavel.lajsner@gmail.com, býva v obci Zubří
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Re: Rádio JVC KD-G332 a ovládanie na volatne

Poslaťod Cvrček » Str 12. Nov 2008, 1:16

Moment... Milan Lajsner,to jméno a mejlik,to jsem tu v poslední době párkrát viděl. Jo,už jsem dohledal. A komu se nechce psát na maila,může poslat SZ zde registrovanému členu ok2uck. To je totiž ten zde jmenovaný šikula :twisted: !
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Rádio JVC KD-G332 a ovládanie na volatne

Poslaťod Miklásek » Str 12. Nov 2008, 19:38

No, toto bol Pavel Lajšner.. Inak fakt šikula :ooo:
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive


Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia