Xsara hudba, repra a vše kolem....

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod snoopy » Pia 26. Okt 2012, 8:42

vetsina lidi se otaci za autem, kdyz je slyset ta muzika hodne z venku. :mrgreen:
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Obrázok užívateľa
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: Str 8. Júl 2009, 13:17
Bydlisko: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod David » Sob 27. Okt 2012, 7:24

u mně proběhl upgrade HU na Alpine 9815rb zatím v pasivu.Dokoupena 50qmm měděná kabeláž Carpower,rozvodný bloky a pojistkový pouzdra,voltmetr Brax,twistovaný repro kabely Kicker 22m na aktiv,subwoofer JL audio 12w3v2 ve štěrbině.
Ještě chybí signálový kabely,monoblok na JL,SQ 4kanál na kompa,SQ komponentní repro a vytlumit dveře a kufr.Změna HU byl neuvěřitelnej krok dopředu oproti Pio Deh 8400mp,hlavně díky časovým korekcím :) ale mám políčeno na A 9835 kvůli lepšímu displeji a hlavně se daj u něj měnit barvy podsvětlení (modrá mi vadí).Zatím je v Xsarce Alpina a byť na kompa Spectron SPC 26z za 2tisíce (nový),myslím,že 90% uživatelů tohohle fóra by bylo víc než spokojeno s výsledným zvukem :)
Davados
Sound Quality
Obrázok užívateľa
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009, 5:31
Bydlisko: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod XsaraTV » Sob 27. Okt 2012, 9:39

velmi chválim, ///A 9812rb a 9815rb boli pred pár rokmi v kvalitných montážach asi najpoužívanejšie,práve tiež ///A9835 a 9855ka.Sú to proste úžasné stroje.Jednoznačne najlepšia voľba 12w3ka,ak bude k tomu adekvátny zosik a ozvučnica,budeš v aute aj spať :lol: ale ak chces íšt cestou SQ, tých Spectronov sa zbav čo najrýchlejšie,ale to hádam aj plánuješ. :wink: držím palce! :driv:
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod Rope » Sob 27. Okt 2012, 10:18

To se pěkně čte, držím Davidovi palce. Hlavně aby ti zbyl čas na rodinu a nedopadlo to tak nějak napolovic či na třetinu jako folie :twisted:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod David » Ned 9. Dec 2012, 5:14

Tak už hraju aktivně :) odpo sem stál na ulici a čekal na kšeft a jel kolem známej z autohificlubu http://www.autohificlub.cz/showuser/?id=5138
doporučil mi Alpinu a bral sem od něj sub a kabely a chtěl si poslechnout jak mi to "hraje",načeź prohlásil,že je to hrozný a dal mi asi 2 hodiny svýho času a vytrhal mi výhybky co sem měl za rádiem a zapojil mi aktiv zatím na rádio.Zas je to obrovskej krok dopředu :).V plánu jsou zatím vejšky Sinus Live neo 28s a časem Morel picollo supremo.Středobasy zatím nevim,ale asi Morel Elate a pak dohnat zesíky.A snad už konečně nechám vytlumit dveře a kufr.Vím tím sem měl začít...
Sound Quality
Obrázok užívateľa
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009, 5:31
Bydlisko: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod Rope » Ned 9. Dec 2012, 11:29

Malý krok dopředu pro člověka a velkýá pro lidstvo. Jak se krásně mnění názory a to co bylo před časem super je po chvíli špatné. Nebo co je pro někoho vrchol je pro jiného odpad. Pokračuj a zas nám napiš jak si pokročil a přidrej i fotky.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod XsaraTV » Ned 9. Dec 2012, 13:05

David,poradím ti, tie Sinusy ani nekupuj,šetri si už teraz na piccola,i keď pochybujem,že na nich budeš mať zosík tak v cene okolo 10tis,lebo Piccolo je už iná káva kámo...veľkým sklamaním pre tvojho autohifi kamoša bolo dovolím si povedať to,že to nemáš poriadne vytlmené,ak sa to spraví kvalitne a nešetrí sa na tom,je to nie krok,ale dva dopredu,ozaj obrovský rozdiel.A ak ti môžem ešte poradiť,skús si nejaké kombinácie komponentov napočúvať,čo sa ti páči a čo nie,aby si nevyhadzoval peniaze do luftu.Predtým,než začneš kupovať nové komponenty,začal by som tlmením a tak zosíkmi,ak to myslíš a autohifi ozaj vážne :wink: držím palce!
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod David » Ned 9. Dec 2012, 23:25

tie Sinus live by byly kolem 1000,- nový a poměr výkon/cena je fajn,do doby než bude na picolla nebo něco od Dego.Nechci v tom utopit ranec,teda klidně bych chtěl :) Chci postavit zatím low cost SQ a zůčastnit se Eascy.Teď poslouchám jazz od vydavatelství Chesky records a hraje to neskutečně na audio za 1300 použitý rádio+cesta do Ústí n.L a 2200 za nový Spectrony před pár lety.Bez zesíků,v nevytlumenejch dveřích a origo repro kabelech.Fotky zatím není co fotit.Je jen Alpine 9815rb a repro Spectron Spc26z
Sound Quality
Obrázok užívateľa
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009, 5:31
Bydlisko: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod David » Štv 13. Dec 2012, 16:48

Teď si vezu novou HU Alpine 9813r :).To modrý podsvětlení u 9815 mně štvalo a občas zamrzla.Těšim se až jí zapojim (zelená se mi líbí víc)
Sound Quality
Obrázok užívateľa
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009, 5:31
Bydlisko: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod porez » Pon 11. Feb 2013, 18:05

Jsou u výškových repro na X1 nataženy dráty? A jsou dráty nataženy aji do zadních dveří? Mám základ xsaru 99
Obrázok užívateľa
porez
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Str 14. Sep 2011, 9:38
Bydlisko: Přerov
Vůz: Citroen Xsara-1,4,Benzín,1999,STŘÍBRNÝ SRŠEŇ

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod Rope » Uto 12. Feb 2013, 13:10

Jsou natažené a někdy nejsou natažené a končí u A sloupku dole
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod porez » Str 13. Feb 2013, 17:59

Dneska na mě vykoukla super věc :mrgreen:
Obrázok
Mám dotaz. Když koupím repra tak je jednoduše zapojím. Před tím vyříznu tu šedou věc tam a jak ten reprák upevním aby tam nelítal? Šroubama nebo jak?

Obrázok
Dráty od výškových repro asi nemám že? :|
Obrázok užívateľa
porez
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Str 14. Sep 2011, 9:38
Bydlisko: Přerov
Vůz: Citroen Xsara-1,4,Benzín,1999,STŘÍBRNÝ SRŠEŇ

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod F.I.K » Str 13. Feb 2013, 20:37

Jestli budeš dávat origo, tak se myslim chytěj pod ty šrouby co tam sou a a ten molitan ani vyndavat nemusíš. U výšek zkus zalovit v záhybech, jestli nejsou jen někde zapadlý.
F.I.K
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Ned 22. Apr 2012, 12:30
Bydlisko: Horní Pěna
Vůz: Xsara VTS 2,0 1999

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod porez » Str 13. Feb 2013, 21:05

Obrázok užívateľa
porez
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Str 14. Sep 2011, 9:38
Bydlisko: Přerov
Vůz: Citroen Xsara-1,4,Benzín,1999,STŘÍBRNÝ SRŠEŇ

Re: Xsara hudba, repra a vše kolem....

Poslaťod XsaraTV » Štv 14. Feb 2013, 21:37

upevníš to tými troma torxami a je to.Vec vybavená.No a tie "pajonýri" su taký bežný low-cost, nečakaj zázrak.Ale zvuk z toho poleze
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

PredchádzajúciĎalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 66 hostia