Demontáľ zámku PZ dveří

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Demontáľ zámku PZ dveří

Poslaťod GVG » Pon 7. Máj 2007, 10:24

Čím dál tím víc stává, ľe ráno přijdu k autu a je odemčený (normálně ho zamknu a během noci se samo odemkne a pak na mě PP ľe prej mám otevřený PZ dveře). Tak je otevřu, zavřu, někdy musím pořádně bouchnout a OK. Takľe předpokládám, ľe to bude někde nějakej spínač. A protoľe jsem ho nikde neobjevil, asi bude zamontovaný někde u mechanismu zámku. A teď nevím, jak se tam co nejlépe dostat. Pomůľe někdo?
GVG
 

Poslaťod anek » Štv 28. Jún 2007, 10:27

Zkouąel jsem to rychle najít, ale nebyl jsem úspěąnej asi by to chtělo víc času. Někde se o těch senzorech zavřených dvěří psalo. Jestli to nebude tady ve fóru, tak bych jeątě zkusil www.citroeny.cz
Xsara 2.0 HDi 66kW Break (2003)
Obrázok užívateľa
anek
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str 21. Mar 2007, 8:25
Bydlisko: Olomouc
Vůz: Xsara II. Break 2.0 HDi 66kW 2003

Poslaťod GVG » Štv 28. Jún 2007, 15:06

Aha, díky, juknu na to. Kdybys to náááhodou naąel dřív - hoď to, prosím, sem.
GVG
 

Poslaťod Rope » Štv 28. Jún 2007, 21:15

Mikrospínač je v zámku dveří, u některých aut stačí napruľit dosedací plíąek a je to. X jsem jeątě neměl rozebranou takľe nemůľu slouľit.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod GVG » Pia 29. Jún 2007, 6:51

Hmm, já to tuąil. Tapecírunk se mi rozdělávat nechce kvůli poąkození izolační vrstvy.. :(
GVG
 

Poslaťod anek » Pia 29. Jún 2007, 7:23

tapecírung jsem sundával, kdyľ mi neąly otevírat pravý zadní dveře zevnitř a izolační vrstvu jsem sundával opatrně (jen nejnutnějąí část abych se dostal do dveří) a moc jsem ji nepoąkodil. Je otázka, co je pro tebe jeątě přijatelný...
Xsara 2.0 HDi 66kW Break (2003)
Obrázok užívateľa
anek
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str 21. Mar 2007, 8:25
Bydlisko: Olomouc
Vůz: Xsara II. Break 2.0 HDi 66kW 2003

Poslaťod GVG » Pia 29. Jún 2007, 7:40

No, nejprv budu muset zjistit, jestli je ten snímač součástí zámku a musí se měnit celý zámek, nebo, jak tu pasl někdo nahoře, je snímač bokem :)
GVG
 


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia