Hmlovky

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod MrKrok » Pon 23. Apr 2007, 17:53

ja som konektory kupil na dobierku myslim ze zo Zvolena a kus stal okolo 30 korun. poistky som vyuzil tie co su v aute a hmlovky mam polske po 1000. packu som nechal staru
xsara 1,4i 1999
Obrázok užívateľa
MrKrok
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Ned 11. Feb 2007, 19:33
Bydlisko: Bojnice
Vůz: xsara 1.4i, benzin,r.v.1999 este bez pocitacu

Poslaťod Hosť » Uto 15. Máj 2007, 13:24

Zdarec také řeąím mlhovky. Relé a pojistku (v motorovém prostoru)jsem naąel i kabely k mlhovkám ale nemůľu najít dráty v přístrojovce (nevím kde by měly být) tak jestli má někdo zkuąenost prosím o radu. Předem dík :?:
Hosť
 

Poslaťod buby » Štv 17. Máj 2007, 23:32

[quote="MrKrok"]obavam sa ze sada kabelaze by sa musela menit cela lebo u citronov neponukaju iba konektory ale cela kabelaz stoji okolo 5 litrov. O alternator sa nemusis bat ten je na to stavany. Je tam taky isty ako na xsare s hmlovkami[/quote
Ta sada stojí asi 500,-Kč.Viděl jsem ji na internetu u tuningové firmy , u které kupuji
Xsara 1,6i break LPG!!!
Obrázok užívateľa
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 19. Feb 2007, 20:36
Bydlisko: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Poslaťod K4my » Pia 18. Máj 2007, 5:21

ja mam predni mlhovky uz v zakladni vybave a spinam je na blinkru pootocenim o jeden stupen-vzadu a druhej kroj je vzadu i v predu(proste stejny princip jako zadni sterace). takze teoreticky pokud mate stejne tak vyreseny mlhovky zadni, mel by tam byt i druhej krok byt nefunkcni si myslim :) takze by to melo stacit jen zapojit dle elektickeho schematka... co se kabelaze tyce, myslim si ze trosku domaci lidove tvorivosti hoodne naspori...
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod jeanes » Štv 17. Apr 2008, 19:24

Mozna budu kupovat mlhovky, tak se chci predem zeptat, zaprve kde mam zhruba hledat nejakej konektor, kam bych je zapojil a za druhy, co vsechno (krome mlhovek a kabelu k nim) potrebuju. Dodam, ze mam packu, ktera ma pro mlhovku/y jednu polohu... Diky
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

Poslaťod Rope » Štv 17. Apr 2008, 20:47

jeanes píše:Mozna budu kupovat mlhovky, tak se chci predem zeptat, zaprve kde mam zhruba hledat nejakej konektor, kam bych je zapojil a za druhy, co vsechno (krome mlhovek a kabelu k nim) potrebuju. Dodam, ze mam packu, ktera ma pro mlhovku/y jednu polohu... Diky

kabeláľ je nataľena a končí jakoby pod abs, odtamtud se nahodí propojovací kabeláľ na mlhovky, jednu myslím na dílně mám. Pak musíą nasadit rele dopojistkovky v motoru a myslím ľe pojistku a napojit nějaký vypínač k páčce, dělal jsem to asi před dvěma měsíci známému. Tuąím ľe i ľárovka v palubce byla osazena.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod jeanes » Pon 12. Máj 2008, 17:40

Rope píše:
jeanes píše:Mozna budu kupovat mlhovky, tak se chci predem zeptat, zaprve kde mam zhruba hledat nejakej konektor, kam bych je zapojil a za druhy, co vsechno (krome mlhovek a kabelu k nim) potrebuju. Dodam, ze mam packu, ktera ma pro mlhovku/y jednu polohu... Diky

kabeláľ je nataľena a končí jakoby pod abs, odtamtud se nahodí propojovací kabeláľ na mlhovky, jednu myslím na dílně mám. Pak musíą nasadit rele dopojistkovky v motoru a myslím ľe pojistku a napojit nějaký vypínač k páčce, dělal jsem to asi před dvěma měsíci známému. Tuąím ľe i ľárovka v palubce byla osazena.


Sice opozdene, ale prece - Diky za info! :) Zatim jsem na to nemel cas, tak to zacinam resit az ted... Chtel jsem se zeptat, jaky je to rele a jaka pojistka? To je ta skrinka v motoru na strane ridice? Jde to napojit na packu pod volantem, ktera nema pozici na sviceni prednich? ...zatim nez nekde splasim tu spravnou...
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

Predchádzajúci

Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia