Seřízení polohy spojkového pedálu

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Seřízení polohy spojkového pedálu

Poslaťod Sbohem vąem » Pon 17. Apr 2006, 20:02

Čau v?em citroenářům,potřebuju poradit. Chci zkrátit chod spojky ,spojkový pedál je toti? příli? vysoko a měl by být minimálně ve stejné úrovni jako brzdový.Jen nevím jakým způsobem se to dělá.Kdyjsi jsem feldu a tam bylo na konci lanka ?roub který kdy? se přitahoval tak pedál ?el nahoru a kdy? povoloval tak dolů taky mi to ne?lo na rozum ale fungovalo to.Mám Xsárinku 1,8 16V a ten dlouhý chod mě fakt s... Dík za rady
Sbohem vąem
 

Lanko spojky

Poslaťod Honzas » Ned 23. Apr 2006, 15:19

U mé xsary 2,0Hdi rok výroby 2000 je na lanku spojky takzvaný samostav ,který sám vymezuje délku dráhy chodu pedálu.Pokud ti spojka řádně vypíná tak si s tím nelam hlavu.CHyba které se dopou?tí? při psaní dotazu je ta, ?e nepí?e? rok výroby auta, proto?e to mů?e být dle toho různě ře?eno.V nejhor?ím se doptej v autorizovaném servisu Citroen a tam ti řeknou zda je to normální nebo ne a zda to va?aduje nějaké seřízení.
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín

samostav

Poslaťod pablo » Ned 23. Apr 2006, 18:02

U mé Xsary 1.8i/66kw/2000 mám samostav taky ale vý?ka pedálu se dá seřídit kdy? přímo na kloubu pedálu povolí? dva ?rouby - jeden slou?í jako osa a druhým se to fixuje. Sačí se ohnout pořádně pod volant. Nemá to ale ?ádný vliv (v případě samostavu) na to kde spojka začíná zabírat. Tím se seřídí pouze počáteční pozice pedálu.
pablo
 


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia