Teplomer

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod rastinko29 » Ned 10. Feb 2008, 23:40

To Palo.V: Zajdi si na diagnostiku a najlepsie ked sa nasomrujes az k tipkovi co bude tu diagnostiku robit a povedz mu nech ti ten teplomer zapne a uz ked bude v BSI tak nech ti zapne vsetko co tam zapnute nieje. Potom uvidis co vsetko tvoja Xsaricka dokaze :idea: . Budes milo prekvapeny si myslim... :wink: A urcite nemusis dorabat akisi trapny cinsky teplomer. Ten daj niekomu kto ma 120tku.
Xsara II 2,0HDi 2001
Obrázok užívateľa
rastinko29
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 17. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod RadimK » Štv 6. Mar 2008, 16:14

Tak jsem se mirne nastval a koupil origo cidlo teplomeru do zrcatka, v peugeotu za 770,- :shock: . V citroenu je drazsi, nevim o kolik, ale service.citroen.com na mne vybafnul cenu 880,-...
Kdyby mnel nekdo zajem o mnou vyrobene cidla, tak napiste SZ. Upozornuju ale, ze jsou vhodna bud na otestovani funkcnosti teplomeru v palubce nebo pokud nekomu extremne vadi "error" nebo "---C" na LCD. Upravil jsem jej tak, aby mnelo pri 25st.C 2k5. Behem zkousky v aute pri 11st.C teplota sedela presne, smerem dolu se ale zacne rozchazet a ukazuje teplotu nizsi.
Prílohy
IMAGE_004.jpg
IMAGE_004.jpg (89.57 KiB) Zobrazené 3184 krát
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 30. Júl 2007, 14:32
Bydlisko: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Poslaťod Miklásek » Pon 4. Aug 2008, 19:11

RadimK píše:Tak jsem se mirne nastval a koupil origo cidlo teplomeru do zrcatka, v peugeotu za 770,- :shock: . V citroenu je drazsi, nevim o kolik, ale service.citroen.com na mne vybafnul cenu 880,-...
Kdyby mnel nekdo zajem o mnou vyrobene cidla, tak napiste SZ. Upozornuju ale, ze jsou vhodna bud na otestovani funkcnosti teplomeru v palubce nebo pokud nekomu extremne vadi "error" nebo "---C" na LCD. Upravil jsem jej tak, aby mnelo pri 25st.C 2k5. Behem zkousky v aute pri 11st.C teplota sedela presne, smerem dolu se ale zacne rozchazet a ukazuje teplotu nizsi.
Radime, prosím »a aký odpor má ten senzor pri teplote napríklad 20 stupňov?
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Predchádzajúci

Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia