Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Poslaťod Axel » Str 10. Okt 2012, 9:31

Toto je skoro ako zazracne aditivum z teleshoppingu urcene okrem ineho aj na cistenie teflonovych panvic miesane s magnetickymi pasmi dr. Kevina... :-D
Ale akoze OK, kludne si lejte do motora vodu, ved v AAA to aj tak vykupia a niekomu predaju...

PS: moj sedliacky rozum hovori jedine: keby sa bednickou za par eur dala znizit spotreba a zvysit zivotnost motora, tak by to daaaaavno mali zabudovane vsetky automobilky sveta a nevymyslali by pikacoviny typu start stop a elektricky posilovac, len aby usetrili par gramov paliva, ked sa tymto tu da usetrit aspon zo 2 litre, ako tak citam :-))))
PS2: pozname vsetci Poliakov a taxikarov. Ti by to mali montovane uz davno seriovo a montoval by to kazdy Jurek v otcovej garazi.
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Poslaťod jandy » Str 10. Okt 2012, 10:38

Obrázok užívateľa
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Štv 13. Nov 2008, 20:31
Bydlisko: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Poslaťod empík » Str 10. Okt 2012, 12:23

Tak som sa potešil, že niekto ďalší vyskúšal dekarbonizáciu a chce nás o tom informovať. Debata je však o niečom inom. Mňa osobne dekarbonizácia vodou veľmi ľáka a keď už bude motor pred odpisom tak to možno vyskúšam. Pri klasickom diesli by som si na to trúfol okamžite, ale HDI je HDI.
Som rád, že ste radi, že som rád...
Obrázok užívateľa
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1719
Registrovaný: Štv 14. Apr 2011, 11:23
Bydlisko: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Predchádzajúci

Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia