Jak vyndat originál autoradio???

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Jak vyndat originál autoradio???

Poslaťod Michal123 » Uto 26. Feb 2008, 12:56

Zdravím vąechny.... Moc prosím o radu jakým způsobem vyndat originál radio na kazety??? Potřebuji omrknout koncovku pro zapojení CD měniče. Děkuji moc za případné rady...... :wink:
Michal123
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 14. Jún 2007, 11:51
Bydlisko: Trutnov
Vůz: Xsara Break 1,8i 66kw

Poslaťod jakub_k » Uto 26. Feb 2008, 13:16

vypacis opatrne ten ramecek okolo sroubovakem, pod nim jsou dva srouby (T20) a pak uz jen vytahnes radio ...
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod Michal123 » Uto 26. Feb 2008, 15:19

Dik za radu....
Michal123
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 14. Jún 2007, 11:51
Bydlisko: Trutnov
Vůz: Xsara Break 1,8i 66kw

Poslaťod jan452 » Uto 26. Feb 2008, 20:45

To Michal123: Ak sa dostaneą k tej koncovke, mohol by si sem hodi» nejaké foto, prípadne info aký CD menič sa k nemu dá pripoji». Tieľ mám origo rádio na kazety a moľno by som sa pokúsil nejaký CD menič k nemu zohna», aj keď tu niekto písal, ľe CD menič je dnes uľ ako "vykopávka". - dík
Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Poslaťod jakub_k » Uto 26. Feb 2008, 20:59

ja bych prave taky rad cd changer .. mohu poslat foto svych konektoru .. ale zda se mi to, jako kdyz v nem nejsou zapojeny zadne piny :(
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rope » Uto 26. Feb 2008, 21:30

jakub_k píše:ja bych prave taky rad cd changer .. mohu poslat foto svych konektoru .. ale zda se mi to, jako kdyz v nem nejsou zapojeny zadne piny :(

Tak to asi tvoje rádio nebude umět, pokud někdo bude mít zájem, občas se mi na dílně sejde nějaké to rádio na cd nebo mp3. Momentálně v nabídce sencor na mp3 cena 1000, blaupunkt výklopka na mp3 1500kč a origo rádio na P206 cca 700, cd měnič philips z laguny.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod jan452 » Uto 26. Feb 2008, 22:51

Rope píše:Tak to asi tvoje rádio nebude umět, ....


Too Rope: Ak by si vedel poradi», bol by som Ti povďačný - mám origo rádio Philips 22RC465/35 a samozrejme k nemu nemám ľiadny manuál - nie som prílią náročný čo sa týka hudby v aute a celkom mi vyhovuje ovládanie na volante, ktoré tam mám ale občas by som uvítal, keby som si mohol pusti» aj nejaké CD - nevieą náhodou, či toto rádio podporuje pripojenie CD meniča a prípadne kde by sa k nemu dal k tomuto rádiu zohna» aspoň stručný manuál s popisom jeho funkcií - zatiaµ som sa k nemu nikde na webe nemohol dopátra» - dík za odpoveď
Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Poslaťod jakub_k » Str 27. Feb 2008, 8:52

ja mam take to radio Philips 22RC465/35, ale asi nebude umet ten changer - posilam foto toho konektoru.

jinak manual k radiu mam, jenze tam jsou ty modely nejak jinak znaceny, je tam napsano ze 3020RDS changer neumi, a 4020RDS changer umi ... jenomze zadne takove cislo na tom radiu neni :(

ja bych si klidne i koupil nove originalni radio citroen, ktere changer umi ... prijde mi to lepsi nez koupit levneho sencora, ktery bude hrat o mnoho hur a budou s nim problemy. kdyz uz, tak bych si koupil pak nekdy do budoucna kvalitni radio i s BT, aby to za neco alespon stalo, kdyz uz .. snad to nebudou zlodeji moc krast, slysel jsem ze ty originalni vubec nechtej :)

auto mi sice zacne stekat uz kdyz se nekdo kouka oknem dovnitr, co tam vsechno je .. ale otazka jak hodne to bude zabirat ..
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod RadimK » Str 27. Feb 2008, 12:27

Jakub_k: mas mikrovlnne cidlo? Pokud jo, napis zkusenosti.
Jinak co se tyce radia, tak bych se nejakym originalem nezatezoval a koupil neco "znackoveho" s mp3, vzdy to bude hrat lepe, nez ty citronacke kramy...
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 30. Júl 2007, 14:32
Bydlisko: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Poslaťod jakub_k » Str 27. Feb 2008, 12:45

me to citroenacky hraje celkem pekne bych rekl .. akorat to ma trochu horsi prijem (jako ze to obcas v nekterych mystech zasumi a jina radia ne) ...


mikrovlnne cidlo:
jsem s nim celkem spokojen, stalo me neco kolem 500kc a pripojuje se to paralelne k dalsim cidlum (otresove atd .. ). je dulezite mit dvou-urovnove (zonove), tzn. ze se tam nastavi citlivost zvlast pro predpoplach(jen takove to stekani) a pak citlivost pro plny poplach(jako ze se to rozhouka naplno), jde tam i nastavit, jak dlouho to ma cekat, nez to posle impulz na alarm, tzn. ze to zasteka bud hned jak se nekdo priblizi k autu, a nebo to zasteka az potom, co tam u toho chvili nekdo stoji (aby to nestekalo na kazdeho kolemjdouciho).

Mam to tam zatim necele 2 tydny (auto mam teprve 3 tydny) a myslim ze by to nejakeho zlodeje mohlo odradit (takove ty typy, co obchazeji auta a koukaji se oknem dovnitr, co tam je za vybavu, radio atd .. ). je pravda ze to zbytecne steka i pri nastupovani cloveka, co ma auto zaparkovane vedle pri kolmem stani, ale myslim ze je lepsi kdyz to parkrat za mesic na nekoho omylem zasteka, nez kdyz mi to auto nekdo vykrade. ale jak rikam, citlivost se da jednodusse stelovat, takze se to da nastavit tak, aby to stekalo opravdu az kdyz je zlodej nalepenej na tom okne.

jinak je dobre to umistit nekam doprostred vozu na spodek interieru, ja to strcil pod ten plast co je pod rucni brzdou, pasuje to tam krasne, viz foto
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod RadimK » Str 27. Feb 2008, 18:30

Tak ti diky moc i za foto, prave jsem uvazoval, kde ho umistit a tam me to nenapadlo. Premyslel jsem, ze ho dam do te odkl. skrinky za rucni brzdou, ale tohle je lepsi. Mam Magicar a uvazuju, ze bych ho zapojil pres AUX, abych ho mohl pripadne vypnout, kdyz budu stat na nepriznivem miste.

Jeste dotaz, na jakou max. vzdalenost od auta to "bere"? 30cm?
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 30. Júl 2007, 14:32
Bydlisko: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Poslaťod jakub_k » Str 27. Feb 2008, 18:51

RadimK píše:Tak ti diky moc i za foto, prave jsem uvazoval, kde ho umistit a tam me to nenapadlo. Premyslel jsem, ze ho dam do te odkl. skrinky za rucni brzdou, ale tohle je lepsi. Mam Magicar a uvazuju, ze bych ho zapojil pres AUX, abych ho mohl pripadne vypnout, kdyz budu stat na nepriznivem miste.

Jeste dotaz, na jakou max. vzdalenost od auta to "bere"? 30cm?


do te odkladaci schranky jsem drive taky premyslel, ale musel bych tam vrtat diru a udelat nejake umele dno aby to nebylo videt.. pod tim plastem je to dobre, ze se nemusi nic vrtat a protahne se to pod tim jednodusse .. a ten plast jde normalne zavrit i pres to a nic neni poznat .. akorat bych ti mozna rekl kde jsem to presne objednal, abys nekoupil jinej typ a nezjistil, ze se ti tam nevejde ... tohle se tam vejde presne na chlup ..

kdyz nastavim citlivost na max, tak to mozna bere i 50cm od auta, jenze to je stejne moc, to pak bude houkat kazdou chvili, jestli jsi z prahy, tak ti to muzu klidne i predvest ..

jinak nevim jak je to u Magicaru, netusim jak je to tam udelane s tim AUXem, ja u sveho alarmu (Crimestopper), kdyz zmacknu tlacitko pro zamknuti 2x za sebou, tak se vyradej vsechny cidla (otres, mikrovlna, ... )
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod RadimK » Str 27. Feb 2008, 19:26

Ja muzu bud vyradit cidla uplne (krom dvernich spinacu), nebo jen sirenu, pak ale presto pager bude pipat. Ale mikrovlnu bych chtel mit samostatne vypinatelnou, aby otres. cidlo jelo stale a to prave premyslim pres ten AUX.
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 30. Júl 2007, 14:32
Bydlisko: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Poslaťod jakub_k » Str 27. Feb 2008, 19:28

RadimK píše:Ja muzu bud vyradit cidla uplne (krom dvernich spinacu), nebo jen sirenu, pak ale presto pager bude pipat. Ale mikrovlnu bych chtel mit samostatne vypinatelnou, aby otres. cidlo jelo stale a to prave premyslim pres ten AUX.

aha, tak to nevim, ja tam prave zadny dalsi aux vstup nemam :(

mimochodem ten magicar sis tam montoval sam nebo sis to nechal od nekoho namontovat ?
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod RadimK » Str 27. Feb 2008, 19:32

Nechal jsem si to namontovat, ono delat neco venku na sidlisti...
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 30. Júl 2007, 14:32
Bydlisko: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Ďalší

Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron