Podpora menice u originalniho radia

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Podpora menice u originalniho radia

Poslaťod jakub_k » Uto 4. Mar 2008, 17:00

Ahoj, mam v Xsare I. toto original radio na kazety a stale se mi nedari zjistit, jestli to podporuje CD menic .. bohuzel kody modelu se liseji v manualu od cisla na radiu ..

uz jsem to tu ve foru nekde resil, ale zakladam ted radsi nove tema i s nafocenim konektoru meho radia.

Na radiu je napsano, ze mam model 22RC465/35, vim ze jsou dva modely na kazety - jeden s podporou cd a jeden bez podpory cd, jenze nevim ktery mam.

Byl bych vdecen vsem, kteri jsou si jisti, ze jejich radio podporuje cd menic, a napisou mi model, co maji napsany na radiu, pripadne i poslou foto konektoru.

Jakysi konektor tam mam, ale necouhaji mi z nej zadne piny jako u tech iso konektoru. Mozna ze ten na cd menic je samice, tezko rict. Proto se radeji ptam tech, co radio s podporou cd maji.


Pripadne pokud by nekdo takove radio prodaval, tak rad koupim, klidne i s tim menicem.
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rope » Uto 4. Mar 2008, 21:03

NE, ten prázdný konektor by musel být osazený.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod jakub_k » Uto 4. Mar 2008, 21:33

Rope píše:NE, ten prázdný konektor by musel být osazený.


aha, tak v tom pripade se ptam, jestli tu neni nikdo kdo by mi radio s podporou CD prodal :)

jeste to dam do prislusne kategorie poptavek ..
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia