Jak sundat mřížku ventilace

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Jak sundat mřížku ventilace

Poslaťod jerim » Str 9. Apr 2008, 7:59

Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Štv 1. Mar 2007, 20:37
Bydlisko: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Poslaťod Hrnča » Str 9. Apr 2008, 8:36

Tu mříľku budeą muset lehce vypáčit ąroubovákem. Já jsem takhle vyndával tu u spolujezdce. Chce to hodně nervů a cit nebo určitý gryf. Co se toho chrastění týče, tak si nejsem stoprocentně jistý, ale typnul bych to na spojkové loľisko...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Re: prosim o radu

Poslaťod jeanes » Str 9. Apr 2008, 9:05

sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu


Zdravim, to chrasteni mi (za studena) dela taky... A vzkaz od Hrnci byl spravny - koukal na to kamos automechanik a rikal ze mazivo okolo spojkoveho loziska je zatuhle... Domazat to nejde - musi se vymenit... Pry to vubec nevadi a pripadna vymena je cca 1200 za lozisko + dost prace (dost ve smyslu jako ze to neni za hodku vymeneny...)
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

Poslaťod jerim » Str 9. Apr 2008, 9:06

dekuju
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Štv 1. Mar 2007, 20:37
Bydlisko: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Re: prosim o radu

Poslaťod mio » Str 9. Apr 2008, 19:40

sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu
Nejprve bych se podíval jestli je vůbec v převodech olej.
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1266
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: prosim o radu

Poslaťod mio » Str 9. Apr 2008, 19:48

jeanes píše:
sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu


Zdravim, to chrasteni mi (za studena) dela taky... A vzkaz od Hrnci byl spravny - koukal na to kamos automechanik a rikal ze mazivo okolo spojkoveho loziska je zatuhle... Domazat to nejde - musi se vymenit... Pry to vubec nevadi a pripadna vymena je cca 1200 za lozisko + dost prace (dost ve smyslu jako ze to neni za hodku vymeneny...)
Nechci tě nijak straąit ale jeątě na peu 205 ,mě taky ąli divné zvuky od spojky ale vąe fungovalo jak má.Jednou jsem seąlápl spojku zařadil a při rozjezdu to začalo cukat.Rozebral jsem to a na přítlačáku byl vydřený krouľek od seklého loľiska tak ,ľe se dvě pruľiny proąoupaly ruply a spojka ąpatně vystavovala.Takľe sranda za 5000 nová spojka komplet.
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1266
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron