Kudy prostrikat klimu

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kudy prostrikat klimu

Poslaťod jakub_k » Pon 26. Máj 2008, 18:59

Ahoj,

sehnal jsem si konecne sprej na dezinfekci klimy (Frionett clim), v navodu pisou ze se to ma nastrikat do vdechu recirkulace klimy, to jsem nasel i na foru, ale nevim kde to presne je.

Hledal jsem to dnes asi 5 minut po aute, ale nenasel :( vite nekdo kudy presne to nasava vzduch ? Vyplati se pak to jeste prepnout na venkovni nasavani a prostrikat z venku ? nebo radsi jen zevnitr ?
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Re: Kudy prostrikat klimu

Poslaťod mio » Pon 26. Máj 2008, 19:13

jakub_k píše:Ahoj,

sehnal jsem si konecne sprej na dezinfekci klimy (Frionett clim), v navodu pisou ze se to ma nastrikat do vdechu recirkulace klimy, to jsem nasel i na foru, ale nevim kde to presne je.

Hledal jsem to dnes asi 5 minut po aute, ale nenasel :( vite nekdo kudy presne to nasava vzduch ? Vyplati se pak to jeste prepnout na venkovni nasavani a prostrikat z venku ? nebo radsi jen zevnitr ?
Vyndej pylový filtr,strč tam hadičku od spraye a nastříkej to tam.Zavři to zpět (bez filtru) nech působit cca 15 min.,potom pust ventilátor,klimu topení a nech to vyfoukat.Pak dej zpět pylový filtr a máą hotovo.Nasávání vnitřního okruhu cirkulace topení je přímo za kastlíkem spolujezdce v přístrojové desce.Ale tam bych to asi nestříkal.Je to jako kdybys to nastříkal přímo do motorku topení.
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1266
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia