Klimatizovaná přihrádka.

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Klimatizovaná přihrádka.

Poslaťod Rope » Pia 27. Jún 2008, 20:43

Jelikoľ větąina aut klimatizovanou přihrádku má a xsara ne, tak jsem si řekl ľe to udělám a na cestě na dovču se mi bude chladit pití. Vytáhl jsem odkladací přihrádku a přiměřil kdeľe by to mohlo vyjít. V pravém rohu by to mohlo jít , nasadil jsem přihrádku a do místa kde by to mělo vyjít jsem vrtnul trojku dírečku. Pak jsem vąe překontroloval a zvětąil díru na 18ku. Zrovna taková gumová průchodka se na mě smála ze skříně na dílně. nasadit do dírky a pak zasadit přihrádku, potom zkrátit gumovou pruchodku a uľ se mi v přihrádce chladí. Zítra vyráľím směr MOŘE a dám za dva týdny vědět jak to dopadlo a zda je chlazení dostatečné a nebo budu muset díru jeątě zvětąit. Tak se tady mějte a pokud narazím na nějakou internetkavárnu tak se kouknu jakou vlnu diskuze můj příspěvek vyvolal. ROPE
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod bleriot11 » Pia 27. Jún 2008, 21:22

No tak jsi mě předběhl.Taky jsem to chtěl dělat.Ale kdyľ to uľ máą vymyąlený tak super.Těąím se na fotky jak to udělat.Kdyľ teda prozradíą jak na to. :wink:
A přeju hezkou dovolenou celé rodině,aby Xsara ąlapala a hlavně aby bylo studené pití po čas jízdy.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod B@RT » Sob 28. Jún 2008, 8:03

uľij dovolenou já jedu aľ 11.7. :-)
Mam lednici v autě tak to vyrábět nebudu...
Sbírka modelů Citroën
Obrázok užívateľa
B@RT
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:14
Bydlisko: Lomnice n. Pop.
Vůz: Xsara 2,0 HDi 66Kw 2001, 2CV Kachna

Do chorvatska přes Maďarsko

Poslaťod Kvido » Štv 3. Júl 2008, 13:35

taky jedu jako B@rt 11.7. do Chorsvatska a taky mám lednici v autě,ale kaľdopádně je to dobrý realizovatelný nápad.

Vąe co tu nepatřilo je přesunuto TADY
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron