Kontrola Lambdasondy

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kontrola Lambdasondy

Poslaťod jirkax23 » Sob 8. Aug 2009, 19:11

Našel jsem návod jak zkontrolovat sondu, snad se to bude někomu hodit.
Prílohy
Zkouška Lambdy 1.pdf
(25.7 KiB KiB) 1622 krát
Zkouška Lambdy 2.pdf
(25.82 KiB KiB) 1262 krát
Obrázok užívateľa
jirkax23
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pia 25. Máj 2007, 11:31
Bydlisko: Strakonice
Vůz: Xsara 1.8 Coupe

Re: Kontrola Lambdasondy

Poslaťod Gambrinus-standa » Sob 5. Sep 2009, 22:11

Může někdo přeložit ?, popř. zkusit popsat laickými slovy jak prověřit funkčnost lambdy ?
Děkuju
XSARA; 1.8i; rv.1998
Obrázok užívateľa
Gambrinus-standa
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Pon 5. Mar 2007, 13:11
Bydlisko: Plzeň

Re: Kontrola Lambdasondy

Poslaťod Marek » Ned 6. Sep 2009, 22:12

Dopsal jsem překlad, ale v třetí řádce pokynů z doslovného překladu není jasné, jestli se má konektor k lambdasondě rozpojit nebo nechat spojený. Pokud ho necháš spojený, vše pracuje jak má, ale špatně se měří napětí - musíš použít jehly na napíchnutí se do vodičů. Takhle jsem lambdu měřil a při přidávání a ubírání se na ní napětí mění, jak je popsáno v tabulce nahoře - je to běžně v literatuře popisované měření. Pokud bude konektor rozpojený, což odpovídá i obrázku, bude se snadno měřit, ale nejsem si jistý, jestli se bude napětí měnit - řídící jednotka pojede v nouzovém režimu. Ohmetr na obrázku je kontrola vyhřívacího tělesa sondy.
Škoda, že nefunguje citroeny.cz, tam píše jeden majitel Xantie (Kája), který žije v Německu a má elektro vzdělání, určitě by uměl překlad zkorigovat, pokud jde o určitý odborný slang.

Tady http://www.fordfans.cz/technics/O2%20Se ... ostika.php je pěkný článek o měření lambdy, jako doplnění tématu :jup: .

P.S. Stando, zkus ještě lambdu vyčistit (vypálit) jízdou mimo město ve vysokých otáčkách - jel sem takhle do Chrástu a zpět za městem na dvojku rychlostí, jakou bych jel normálně na čtyřku nebo pětku. A občas jsem si pohrával s plynem, při 5000ot/min je to zvláštní pocit, jak Tě to zamáčkne do sedačky ještě při devadesátce, když prudce přidáš.
Prílohy
Zkouška Lambdy 1 překlad.pdf
(52.56 KiB KiB) 988 krát
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: Kontrola Lambdasondy

Poslaťod jirkax23 » Str 9. Sep 2009, 20:01

Ahoj hodím sem ještě parametry čidla teploty vzduchu (pod klapkou) třeba se to bude někomu hodit při zkoumání spotřeby.
Prílohy
Ansauglufttemperatursenzor.pdf
(24.25 KiB KiB) 759 krát
Obrázok užívateľa
jirkax23
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pia 25. Máj 2007, 11:31
Bydlisko: Strakonice
Vůz: Xsara 1.8 Coupe

Re: Kontrola Lambdasondy

Poslaťod jirkax23 » Str 9. Sep 2009, 20:05

Ještě jednu věc k lambdě koukal jsem, že ty pdf jsou stejný - tak oprava
Prílohy
Zkouška Lambdy 1.pdf
(30.3 KiB KiB) 885 krát
Obrázok užívateľa
jirkax23
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pia 25. Máj 2007, 11:31
Bydlisko: Strakonice
Vůz: Xsara 1.8 Coupe

Re: Kontrola Lambdasondy

Poslaťod Marek » Ned 13. Sep 2009, 22:06

Děkuji za opravu lambdy, nejdůležitější je údaj 20ohmů - jde o odpor topného tělesa lambdy, které se změří při rozpojeném konektoru. Za chodu motoru je na něm napětí baterie. Podrobný překlad stránky je myslím zbytečný.
Tabulka odporu teplotního čidla je také jasná bez překladu, napadá mi možnost proměření charakteristiky pomocí teploměru a horkovzdušné pistole nebo fenu jako zdroje tepla. Čidlo se vyjme snadno, uvnitř sání se musí stlačit zobáčky, které ho drží.

Díky za konkrétní údaje výrobce :ooo: .
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia