Jak na poškrábaný lak?

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Jak na po?krábaný lak?

Poslaťod Marty » Pon 26. Sep 2005, 20:36

Ahoj citroenáři.

Chtěl bych poradit, co mám dělat s klíčem po?krábaným metalickým lakem? Mám Xsaru II s metalicým lakem Gris Fulminátor (?edá-černá odstín 3451). Nějaký "hodný" člověk mi objel auto klíčem a já si nevím rady, co s tím mám dělat. Někdo mi tvrdí, ?e by to ?lo rozle?tit. Ov?em je to dost hlubokej ?krábanec. Mo?ná by ?la pou?ít nějaká retu?ovací tu?ka. Mohli byste mi prosím někdo poradit, co s tím mám dělat nebo případně jak vybírat barvu retu?ovací tu?ky, abych se trefil do odstínu?

Děkuji,
Marty.
Marty
 

Poslaťod chito » Pia 21. Okt 2005, 14:32

Ja jsem vyzkousel Safety Cut od Turtle Vaxu a prijde mi, ze je moc setrny, na lehke skrabance funguje, ale pak je na laku to misto videt, jakoby zasedle, bez lesku. Ale neni to zadna tragedie. Cekal jsem vic a Tempo se vyzkouset bojim :)
chito
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 14:47
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Xsara I. 1.8 16V 110k

Poslaťod Marty » Pia 21. Okt 2005, 16:31

Matěji,
tak?e tu barvu jsi kupoval přímo ve specializované prodejně Citroenu? Případně mi řekni kde jinde. Díky.
Jinak o tu silikonovou pastu bych taky stál. Jestli mi zjistí?, co je to zač, budu rád. Těch malých ?krábanců stále přibývá, v podstatě se jim nedá vyhnout.

Chito,
zkousel sem Tempo, nebylo to tak spatný, dosáhl sem v podstatě stejného výsledku jako ty. Mělké ?krábance to rozle?tí tak, ?e pak to místo vypadá matně, ale je to pořád lep?í ne? bílé ?krábance na černé metle. Ov?em ten ?krábanec od klíče je hluboký a rozle?tit se nedal.

Díky, Marty.
Marty
 

Poslaťod Marty » Pia 21. Okt 2005, 16:33

Matěji,
tak?e tu barvu jsi kupoval přímo ve specializované prodejně Citroenu? Případně mi řekni kde jinde. Díky.
Jinak o tu silikonovou pastu bych taky stál. Jestli mi zjistí?, co je to zač, budu rád. Těch malých ?krábanců stále přibývá, v podstatě se jim nedá vyhnout.

Chito,
zkousel sem Tempo, nebylo to tak spatný, dosáhl sem v podstatě stejného výsledku jako ty. Mělké ?krábance to rozle?tí tak, ?e pak to místo vypadá matně, ale je to pořád lep?í ne? bílé ?krábance na černé metle. Ov?em ten ?krábanec od klíče je hluboký a rozle?tit se nedal.

Díky, Marty.
Marty
 

Poslaťod chito » Pia 21. Okt 2005, 19:09

tak to pak jedine tu opravnou tuzku. Koukal jsem, ze se bezne prodavaji zakladni barvy a meli by pokryt vetsinu odstinu dane barvy.
chito
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 14:47
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Xsara I. 1.8 16V 110k

Poslaťod Mison » Uto 25. Okt 2005, 10:19

Kluci prosím napi?te mi taky tu pastu(nebo silikonovou pastu) na ?krábance,dík. Mison. email: michal.mokra@seznam.cz
Xsara1,9D Break
Mison
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 31. Júl 2005, 20:26
Bydlisko: Zlín
Vůz: Xsara Break 1,9D 1999


Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia