Jak vylepšit odvětrávání

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod MP » Uto 11. Dec 2007, 19:51

Dokud jsem stával venku , dával jsem pod koberečky noviny , ty nacucali vlhkost a pak jsem je vyhodil .... teď dávám Xsaru do garáľe , tak nechám pootevřený okýnka a třeba i kufr a nemám s vlhkostí probléma . Samozřejmě kdyľ tam vlezu s mokrejma vlasama po trenálu , tak se to zamlľí , ale neľ dojedu dom tak se to vyfouká ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod Luboš » Uto 18. Dec 2007, 21:29

yanci12 píše:nojo klima neni...thak zahajim metodu vysusovania :D
Bo aj dens som siel autom sam a okna som mal uz uz zarosene, ale nemal som zapnute kurenie a isiel som asi len 6 km thakze to by sa nebol ani motor zahrial
Zacalo ti to rbyt postupne alebo zo dna na den? lebo moj problem je podobny len s prednymi oknami a pelovym filtrom to neni. lenze ked mi to zacne mlzit tak to sprevadza divny zapach /ako magi korenie/
Xsara \I/2.0 HDI\205Nm/
Obrázok užívateľa
Luboš
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 30. Mar 2007, 0:15
Bydlisko: Skalica SR
Vůz: XSARA 2.0 HDI

Poslaťod Dutch » Uto 18. Dec 2007, 23:20

Pokud cítíą magi, tak ti uniká nejspíą chladící kapalina někde v oblasti topení v kabině.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod yanci12 » Str 19. Dec 2007, 11:45

Luboą píše:
yanci12 píše:nojo klima neni...thak zahajim metodu vysusovania :D
Bo aj dens som siel autom sam a okna som mal uz uz zarosene, ale nemal som zapnute kurenie a isiel som asi len 6 km thakze to by sa nebol ani motor zahrial
Zacalo ti to rbyt postupne alebo zo dna na den? lebo moj problem je podobny len s prednymi oknami a pelovym filtrom to neni. lenze ked mi to zacne mlzit tak to sprevadza divny zapach /ako magi korenie/


no to je tazko povedat lebo sme ho kupili pred par mesiacami a robi nam to od zaciatku.A mas klimatizaciu??
Obrázok užívateľa
yanci12
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia 5. Okt 2007, 13:29
Bydlisko: Žilina
Vůz: Xsara1, 1.9D, r.v. 98

Poslaťod Miklásek » Pon 4. Aug 2008, 19:38

kedysi som nad týmto premýąlal na mojom staručkom Passate. Ten má odvetrávaie cez zadné dvere. ale ako správny ąpekulant som premýąlal ako to eąte vylepąi», tak ma napadlo, namontova» tam nejakým sposobom napríklad ventilátory z PC pripoji» ich na spínanie ventilátora kúrenia. Niečo ako automobilový digestor.. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Predchádzajúci

Späť na Návody a postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron