Laděný výfuk ???

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Výfuk

Poslaťod Sleemak » Pon 12. Apr 2010, 16:57

Na volnoběh mám podobný zvuk, za jízdy sem to ještě neslyšel z venku, nebyla možnost.
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Výfuk

Poslaťod Berny » Pon 12. Apr 2010, 21:28

Tak jsem sehnal i to druhé :) http://www.youtube.com/watch?v=Nxq0fmNa0uM
Obrázok
Obrázok užívateľa
Berny
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 447
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:20
Bydlisko: TnO
Vůz: Xsara I

Re: Výfuk

Poslaťod Kvido » Uto 13. Apr 2010, 8:29

Pěkný zvuk :wink: jen by se mi asi nechtělo to pořád přehazovat na delší trasy. Jinak delší trasu jsem si nedávno vyzkoušel a po zahřátí i rezonátoru a vyžší rychlosti je to dost slyšet už i do kabiny auta. Technickou neřeším.....
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Výfuk

Poslaťod ColinMcRay » Uto 13. Apr 2010, 9:14

vážně pěkný zvuk, jen uvidíme jak se vybarví tak po roce používání. Ale líbí se mi jak vzhledově tak zvukově. Na delší trasy je to sice slyšet ale když máš dobré audio tak tě to moc netrápí (teda aspoň mě). na technickou přehazovat výfuk :mrgreen: to jsou nepodstatné věci, duležité je jestli to svítí, brzdí, není to rezavé a nechčije z toho olej :driv:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Výfuk

Poslaťod Sleemak » Uto 13. Apr 2010, 15:04

Tak taky přidám dojmy z druhého videa, tak jako předchozí členové "Kopřivnického garáž týmu" (jestli to tak můžu říct) Výfuk se mi moc líbí, je fakt hustější než dobrý táta. Hlavně to praskání to na tom miluju. Mě tepvr čeká dlouhá trasa s suřvancem, mě to zas tak moc nevadí "zatím", mi zalehnou uši po chvíli a je to, ale mladá má trochu s tím výfukem problém :mrgreen:. Když se to prohřeje tak je to teda v autě dost slyšet. Až bude slušnější počasí tak se bude ten výfuk ještě dolaďovat protože je blbě uchycený, a možná tam místo něj příjde výfuk ze silniční motorky, jestli náhodou nebude chlapec trochu tišší.

Ale Berny je to pěkná Xsara.. :wink:
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Výfuk

Poslaťod Berny » Ned 6. Jún 2010, 12:09

Kvido: Díky :) ještě sem to nepřehazoval, asi by to stačilo klidně navařit stejnak to už jen tak nepřehodim jedině snad na tu technickou :)
Colin: Díky :) jj audio to v nejhoršim přehlučí :D tak ták :driv:
Sleemak: Díky :) :D jj tak pak sem pak přidej foto a video až to doděláš :) třeba teď o výkendu je pěkně :) :D sem rád že se líbí :) díky
Obrázok
Obrázok užívateľa
Berny
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 447
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:20
Bydlisko: TnO
Vůz: Xsara I

Re: Výfuk

Poslaťod Sleemak » Ned 6. Jún 2010, 19:48

Od zimy jsem s tím skoro nic nedělal. Je to sice pořád trochu punkově uchycené, ale pořád to drží a to už 5. měsíc. Výfuk už se trošku ztišil, nebo jsme si už zvykli. Na srazu v Ostravici byla předváděčka hlučnosti :mrgreen: ale nikdo to tuším nedokumentoval...
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re:

Poslaťod Venca_VTS » Uto 8. Jún 2010, 12:23

CHiP píše:
Tony píše:Po dlouhé jízdě třeba po dálnici kdyľ dostane autí trochu záhul tak křičí uľ moc hezky. :D

To vás z toho nebolí hlava? Já jsem autem s laděným výfukem byl "nucen" jet jednou. Na otočku HK - Most - HK, takľe skoro celou cestu po dálnici a uľ za Prahou směrem na Most jsem myslel, ľe mi z toho exploduje hlava :D


No jde o to jestli máš laděný výfuk a nebo trubku s radoby tlumicem na konci k tomu pridej otevrene ání .....skutečně laděný výfuk ti hlavu neutrhne ale u toho "ladění" se musí přemýšlet pokud to děláš doma ne jen vyříznout kat nasadit "lešenařskou rouru a konec ...:D to pak hlavu utrhne protoze to prostě pouze řve
Venca_VTS
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Pon 22. Okt 2007, 20:35
Bydlisko: Mělník
Vůz: Peugeot 106 1.1 Sport (zloprcek 60šemíků v serii :D ) (BYla Xsara VTS :( uf není

Re: Výfuk

Poslaťod Rope » Uto 8. Jún 2010, 17:36

Tady je jeden laďák z minulého týdne, borec řek bych tak 19 let prostě startoval a sratoval a že mu to nechytá neřešil, pak ho kamarád roztahoval a nic, potom vyměnili nějaké věci, auto chatlo, pak se zahřálo a ten benzín co protekl do výfuku blafnul a tak to dopadlo.
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Výfuk

Poslaťod ColinMcRay » Uto 8. Jún 2010, 17:39

Silně pochybuju že to patří do tohodle tématu ale jako kuriozita je to dobrý... musela to být prda jak sviňa
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Výfuk

Poslaťod morteros » Ned 4. Júl 2010, 16:11

ja si tam dal takovouhle ruru:D...zvuk to ma luxusni,zadny prditko:)
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil morteros dňa Uto 6. Júl 2010, 11:50, celkovo upravené 4
morteros
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob 3. Júl 2010, 13:22
Bydlisko: ostrava
Vůz: xsara 1.4i V8

Re: Výfuk

Poslaťod viteon » Ned 4. Júl 2010, 18:59

jako pěst na oko, možná jsi měl napřed opravit ty drobné vady na kráse - bubny, nárazník.
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Výfuk

Poslaťod morteros » Ned 4. Júl 2010, 19:08

naco vsak tam jdou spoilery a cele presrikat:)ja mam casu dost..
morteros
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob 3. Júl 2010, 13:22
Bydlisko: ostrava
Vůz: xsara 1.4i V8

Re: Výfuk

Poslaťod Sleemak » Ned 4. Júl 2010, 19:16

To morteros: tak to sem zvědav co z toho vyleze...pěkné auto má Berry "splašený pomeranč" podle toho co píšeš to vypadá na totální překopání auta. Každopádně na pěkné upravené auto se rád podívám, ikdyž to bude spíš styling než tuning z té 1.4 toho moc nevytřískáš (ikdyž z doslechu vím co dokáže Viteon :klik: ) možná si měl volit spíš 1.8 VTS nebo 1.6 VTR to už trochu jede. Necháme se však mile překvapit. Jinak Kopřivnická garáž není od Ostravy daleko.
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Výfuk

Poslaťod morteros » Ned 4. Júl 2010, 19:30

jj tak nejak:)...konecne jsem se do toho poradne pusti,ale sere me ze to jde fakt po kouskach,jsem docela casove vytizeny...jinak jsem mel v planu tam nacpat 2 litr...ale nesehnal jsem motor a cele se mi to kupovat nechce...
morteros
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob 3. Júl 2010, 13:22
Bydlisko: ostrava
Vůz: xsara 1.4i V8

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron