Maska

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Kvido » Ned 15. Jún 2008, 18:30

Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Poslaťod Berny » Štv 26. Jún 2008, 21:56

Obrázok
Obrázok užívateľa
Berny
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 447
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:20
Bydlisko: TnO
Vůz: Xsara I

Poslaťod mourek » Štv 26. Jún 2008, 23:15

ahoj lidičky :D ty masky sou zajmavý,ale ty ceny uľ moc nee :( taky sem to na svej Xsaruą vyřezal, chvíli to trvalo ale výsledek stál zato... :wink: udělal sem to jako Berry,ale úmyslně sem ji oříznul víc(abych se zbavil toho vytvarování od znaku) takľe sem nic nemusel laminovat,kitovat a brousit... (neměl bych na to nervy.. :oops: ) ale vyąlo mě to na pár korun... to brácha si s tím vyhrál a laminoval to .......
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod ColinMcRay » Pia 27. Jún 2008, 6:53

mourek píše:ahoj lidičky :D ty masky sou zajmavý,ale ty ceny uľ moc nee :( taky sem to na svej Xsaruą vyřezal, chvíli to trvalo ale výsledek stál zato... :wink: udělal sem to jako Berry,ale úmyslně sem ji oříznul víc(abych se zbavil toho vytvarování od znaku) takľe sem nic nemusel laminovat,kitovat a brousit... (neměl bych na to nervy.. :oops: ) ale vyąlo mě to na pár korun... to brácha si s tím vyhrál a laminoval to .......


Berry to dělal i mě a moc mu za to děkuju, vypadá to o dost líp. Muľeą tady hodit fotku jak to máą Ty? Z toho cos napsal si to moc nedovedu představit... :oops:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

maska

Poslaťod mourek » Pia 27. Jún 2008, 7:34

ahoj,tak ja to mam takle,ale neim jestli to z těch fotek poznáą.. detajl masky bohuľel nemam,ale jen co se uzdravím tak ji vyfotím... je to skoro ten samej výsledek akorad je ten tahokov víc u hrany masky... :)
Prílohy
nov nov nov ooo 009.jpg
nov nov nov ooo 009.jpg (86.33 KiB) Zobrazené 8698 krát
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod mourek » Pia 27. Jún 2008, 7:38

promin tak zatim bude jen jedna fotka... nako tam ostatni nemuľu dostat... tak se měj,musím jít leľet mam angínu... :( ahoj
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod ColinMcRay » Pia 27. Jún 2008, 8:29

tak chlape tohle je zatím ten nejpovedenějąí kousek co jsem v naąí republice viděl!!!! ty černé kola jsou upe dle mého gusta... jsou to asi origo ale v tom laku vypadají MEGA mě dneska doąly světla a jeątě jějaké hračky tak si budu hrát... ale opravdu je to tvoje dělo nádherné!!!! RESPECT :ooo:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod mourek » Pia 27. Jún 2008, 11:02

ColinMcRay píše:tak chlape tohle je zatím ten nejpovedenějąí kousek co jsem v naąí republice viděl!!!! ty černé kola jsou upe dle mého gusta... jsou to asi origo ale v tom laku vypadají MEGA mě dneska doąly světla a jeątě jějaké hračky tak si budu hrát... ale opravdu je to tvoje dělo nádherné!!!! RESPECT :ooo:
ahoj,opravdu se ti tak líbí? tyjo moc moc ti děkuju za chválu :oops: jojo kola sou origo,vymenil sem je s brachou za ty Alutecy. na jare bych zase chtěl naký 17 palcový ale nejspíą černý... taky se mi to zalíbylo :wink: jo a dal sem na tebe a koupil ty zadní světla... je to fakt mazec :D mam v planu je hodit do tema UPGRADE,ale nemuzu sem uz zadny fotky davat pise mi to ľe sem překročil ňakej maximalni "uploud quota limit of 2MB" nevíą prosím čím to je? jeątě jednou děkuju za chválu :wink: aľ budeą mít světla tak je určitě nafo»
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod ColinMcRay » Pia 27. Jún 2008, 11:39

mourek píše:
ColinMcRay píše:tak chlape tohle je zatím ten nejpovedenějąí kousek co jsem v naąí republice viděl!!!! ty černé kola jsou upe dle mého gusta... jsou to asi origo ale v tom laku vypadají MEGA mě dneska doąly světla a jeątě jějaké hračky tak si budu hrát... ale opravdu je to tvoje dělo nádherné!!!! RESPECT :ooo:
ahoj,opravdu se ti tak líbí? tyjo moc moc ti děkuju za chválu :oops: jojo kola sou origo,vymenil sem je s brachou za ty Alutecy. na jare bych zase chtěl naký 17 palcový ale nejspíą černý... taky se mi to zalíbylo :wink: jo a dal sem na tebe a koupil ty zadní světla... je to fakt mazec :D mam v planu je hodit do tema UPGRADE,ale nemuzu sem uz zadny fotky davat pise mi to ľe sem překročil ňakej maximalni "uploud quota limit of 2MB" nevíą prosím čím to je? jeątě jednou děkuju za chválu :wink: aľ budeą mít světla tak je určitě nafo»


dneska doąly hračky i se světlama http://www.xsara.cz/forums/viewtopic.ph ... d8780cab7f Jo a ten nedostatek místa mám taky nahrávej to přes www.imageshack.us a sem davej ten poslední odkaz dole co ti vyjede jak to tam nahrajeą. Jo líbí se mi to moc protoľe to máą v jednom stylu ted s těma kloama to fakt vynikne. Já zase budu mít vąechno stříbro a chrom. Moľná bát tebou tak poąpekuluju nad zatmavením těch odrazových plochu mlhovek... já vím je to kravina ale to by tomu zase dalo o kus víc. Já Ti řikal ľe jsou ty světla super... :wink:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod berry » Pia 27. Jún 2008, 12:28

no pekne to mate. coline doufam ze az to dodelas tak se prijedes ukazat. mourku skoda ze bydlis tak daleko chtel bych ji videt vypada moc pekne jedes na mimonske valky?
berry
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Štv 31. Aug 2006, 19:29
Bydlisko: koprivnice
Vůz: xsara 2.0 16v vts

Poslaťod ColinMcRay » Pia 27. Jún 2008, 13:30

berry píše:no pekne to mate. coline doufam ze az to dodelas tak se prijedes ukazat. mourku skoda ze bydlis tak daleko chtel bych ji videt vypada moc pekne jedes na mimonske valky?


Berry kaľdopádně se přijedu s krasavcem ukázat... :D a moľná něco víc :wink: uvidím jak pořeąím ty stroba
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod Kvido » Pia 27. Jún 2008, 19:51

Coline na Stroba se ta tvoje výjímka na úpravy taky vztahuje ? :lol:
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Poslaťod ColinMcRay » Pia 27. Jún 2008, 20:05

Kvido píše:Coline na Stroba se ta tvoje výjímka na úpravy taky vztahuje ? :lol:


To víą ľe joooo :wink: kdyby mi něco bylo tak to mám jako záchranku :D
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod mourek » Pia 27. Jún 2008, 23:10

berry píše:no pekne to mate. coline doufam ze az to dodelas tak se prijedes ukazat. mourku skoda ze bydlis tak daleko chtel bych ji videt vypada moc pekne jedes na mimonske valky?
ahoj berry :D moc děkuju :wink: taky mě mrzí ľe bydlím tak daleko :( kaľdopádně na Války jedu,nesmím si to nechat ujít :D doufám ľe se tam vąichni potkáme a pokecáme.. jeątě jednou děkuju za chválu :wink: ale z blízka to uľ bohuľel není tak moc lahodný,je to uľ starąí auti (9let) a předchozí majitelé na ni nebyli moc hodní... :( najdou se na ni ąkráby co moc nejdou rozleątit,ale i pár dolíků... :cry: na opravu a lak finance nejsou tak jezdím jak se dá... :driv: ale sem spokojenej 8) tak se měj hezky a na Válkách ahoj _ok_
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod mourek » Pia 27. Jún 2008, 23:14

ColinMcRay píše:
Kvido píše:Coline na Stroba se ta tvoje výjímka na úpravy taky vztahuje ? :lol:


To víą ľe joooo :wink: kdyby mi něco bylo tak to mám jako záchranku :D
no to je přece jasný ľe se na to ta vyjímka vztahuje _ok_ :D uľ aby si vyjel Coline,bude to hodně zajmavá Xsaruą :shock:
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia