Podsvícení přístrojové desky

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod ColinMcRay » Pia 13. Júl 2007, 9:02

za jak dlouho to zrobí :?:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod SilverGhost » Str 18. Júl 2007, 4:16

Nevím, zkus ho kontaktovat a odvolej se na mě. Já si teď sháním jinou fólii, abych nemusel ďoubat ven budíky a pak mu ji poąlu. AĽ bude hotová, napíąu, co to stálo a jak dlouho to trvalo. Jinak by snad neměl být problém jakýkoliv vzhled dle přání.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod K4my » Str 18. Júl 2007, 6:26

pockat takze pro vysvetlenou, ted si nejsem jistej, ale ty diody ty svetla na pristrojovce sou klasicky bily zarovky ne??? Ktere sviti zelene skrze tu folii zelenou ne??? takze pokud chci zmenit barvu tak musim vymenit tu zelenou folii za jinou ne?? a ne ze musim menit zarovky nebo se pletu??? Nekdo rikal ze staci pretrit zarovecky lihovym fixem an jinou barvu ale zase by to svitilo pres tu zelenou folii tak jak to je.....
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Str 18. Júl 2007, 8:10

hahahahahaha :lol: víą co se stane kdyľ to přetřeą liháčem.... zhnusíą si totáně přístrojovku bo ti to nebude pořádně svítit a za nějaký čas ti ta puvodní barva stejně prokoukne. tak Pto shrnutí: k tomu abys změnil barvu podsvícení budíků potřebujeą novou folii budíků (větąinou bílá) a barvu ľárovek kterýma to zespod podsvítíą... a nebo (levnějąí varianta) vemeą původní folii budíků a vyąkrábeą ten zelený hnus... pak jen dodáą ľárovičky dle libosti a jeątě jeden detail!!! :!: ručičky mají svoje vlastní diody tak bycha na to :wink: Daląí podsvícení jako hodiny, ventilačka, zapalovač.... to je vąechno na diodach... tak ąup do shopu pro pytlík diod a pájku :driv:
Prílohy
cuadro_lijado_220.jpg
cuadro_lijado_220.jpg (79.94 KiB) Zobrazené 16335 krát
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod Houmr » Str 18. Júl 2007, 10:55

Kdyľ sem předělával podsvícení na Citroenu AX kterej to má úplně stejně řeąený, tak stačily jen modré diody, ľádný ąkrábání, ty diody to vpohodě přesvítily a vąe bylo krásně modrý... :lol:
Xsara II Cupe 2.0HDi VTR r.v.01
Houmr
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str 16. Máj 2007, 6:28
Bydlisko: Praha - Sázava

Poslaťod K4my » Str 18. Júl 2007, 11:22

ja bych taky rad modry a to z duvodu protoze mi svagr priveze novy autoradio modrocerny s krasnym modrym podsvicenim a nejak mi ta zelena asi bude vadit , mam i interier stylovany do modrocerna vcetne cernych koberecku s modrym lemovanim atd...:) Ja trebna osobne nemam regulaci svitiovosti palubovky nalevo od svetlometu, a palubovka mi sviti celkem slabe, proto sem celkem rychle zavrhl moznost to pretirat lihacem protoze by me to vubec nesvitilo, taky jsem si rikal ze je to blbej napad ale kamarad to na felicii tak ma a sviti mu to dost dobre, zase bych tuhle moznost treba v jinych autech nebo v krizove moznosti nezavrhoval, nicmene kua ty diody to je mazec sou priserne drahe!!!! :roll:

proto se ptam po te nejlevnejsi a nejjednodussi moznosti jak to podvitit do modra.

takze ty diody ktere tam jsou jsou bile jo??? nejou zelene jo??? je to jen tou zelenou vlozkou kterou jsi zeskrabal jo???? protoze ja bych si mohl sehnat vlozku modrou a sam si to tam pracne prilepil, to uz by nebyl tak velky problem, nez jit utracet za diody
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Str 18. Júl 2007, 18:07

ty kluku uąatej... já jsem to neąkrábal ale kolega ze ąpanělska... nevím proč... asi nechtěl měnit budík ale jen podsvícení. tak to vyřeąil takhle. No nebudu hádat jakou barvu ty ľárovky mají ale osobně si byslím ľe normální bílou ale ruku do ohně bych za to nedal. K4my mám pro teby takovoumalou ukázku jaxe to taky dá zrobit. klasicky vytáhneą ty ľárovičky které chceą aby ti svítily modře :!: pozor: podívej se pořádně kterou vytahujeą at se s tím nepáráą na víckrát... no a místo nich dej normální modrou vysoce svítivou diodu s připájeným odporem... jedna dioda cca 16 korunek... viz foto... http://www.ukazto.com/?img=ledkyaodpory.jpg


a výsledek....
Prílohy
cudro3nc.jpg
cudro3nc.jpg (85.32 KiB) Zobrazené 16313 krát
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod ColinMcRay » Str 18. Júl 2007, 18:12

a tady míą inspiračku pro svůj mordo/černý interiér... aly myslím ľe tenhle borec si s tím "trochu" pohrál... http://www.ukazto.com/?img=wooow.jpg
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod bleriot11 » Str 18. Júl 2007, 20:07

To má nějak nasvícený,nebo jen nabarvený?
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod bleriot11 » Str 18. Júl 2007, 20:09

Jinak dioda +odpor moje řeč.Mě se to líbí,ale dělat to nebudu,nemám čas.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod ColinMcRay » Str 18. Júl 2007, 20:12

má to jen nastříkané... ale pěkně.... to se musí nechat...

Já na to čas mám ale nechci mít na autě nco "napůl..." nevím no není to muj styl... to se to radąi za těch pár korun koupím a mám pokoj :roll:
Ale kaľdý jsme jiný
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod K4my » Štv 19. Júl 2007, 5:37

to colin: ma to moc hezky ;) ale tohlenc ja nechci ja chci jit do cerny palubovky, uvazuju nad airbrushem, ze si celou alubovku dam na cerno v nejakem rozumnem stinovanim s par modrymi stylovymi prouzky to uz si navrhnu s tim problem nemam, bilou sedou a jine barvy tam cpat nebudu, modre prvky sou jen doplnkove, 80% musi byt cerna barva ;) pak poslu fotku svyho interieru nemam tady kabel do PC :-( Ale oka, ta palubovka nevypada vubec zle, takhle by mi to mohlo svitit taky :) :wink: juknu na ty diody dneska , zkusim si naky splasit a pokud nebude dneska prset tak si pujdu hrat :)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Štv 19. Júl 2007, 6:09

jj určo počli fotky... já se do interieru pusím na začátku srpna. já to budu mít v barvách sříbro/carbon ... uľ se to dormuje tak uvidíme co ztoho vyleze... :lol:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod K4my » Štv 19. Júl 2007, 6:54

tak ono tam nic jinyho krome potahu na sedackach kobercu a potahu na volant neuvidis, radio mi priveze svagr az 18nacteho pristi mesic, nicmene chci ti to poslat abys vedel proc chci jit do modryho podsviceni taktez :) Jeste si musim sehnat naky treba jen plastovy modrocerny pedaly 8)

carbono stibrny, mno zajimavy vkus to jest to co ja nemam moc rad, jediny stribrny hebel v aute mam radici paku :) a to jen kvuli kontrastu :) mam rad interierovy upravy, byt treba jen laciny, ale proste clovek se v aute musi dobre citit to je moje pravidlo ;) skoda jen ze nemam to svoje vysneny ruzovy auto... ruzovouckou sarusku, dal bych ji hnedle ruzovoucky podvicenicko i ruzovoucky sedadla :oops: :P
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Štv 19. Júl 2007, 8:27

růůůľovou.... :psouk:- no ty máą ale pěkně zvrácený vkus.... plánujeą vyměnit tapec ve dveřích???? Uľ pomalu sháním tady v okolí nějakého autočalouníka ale kulové... nikde nikdo :evil: já toho budu dělat víc... kromě nástřiku palubky, tak bíle budíky, carbon polepy a doplnky jako nějaký ten neonek vevnitř a venku (samozřejmě ľe do modra) :wink:
A co ti to doveze za autorádio???
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia