Podsvícení přístrojové desky

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: zklamání

Poslaťod jeanes » Štv 24. Apr 2008, 11:56

ToFra_XsaraBreak píše:to jeannes: Docela jsi mne zklamal, nepochopil jsem, proč jsi se do takového boje vůbec pouątěl, kdyľ jsi nechal barvu podsvícení stejnou..to mi potom přijde jako poloviční výsledek...nepřemíąlel jsi o změně barvy?? Jinak to svítí i vcelku pěkně, jen mi přijde, ľe máą málo osvícenou ručičku tachometru...ale tohle vąe můľe zkreslovat fo»ák..


Diky :? Ta rucicka je opravdu ke konci trochu min osvetlena ale na ty fotce to vyniklo extra - ve skutecnosti to neni tak hrozny... Jinak se me nechtelo menit to na modrou nebo jinou - zelena mi nevadi a je pro oci nejlepsi... Pokud bych se nekdy rozhodl to bvymenit tak vytahnuti a rozebrani budiku je otazka tak pul hodky (kdyz uz vim jak na to) takze v tom bych problem nevydel...
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

pochvala

Poslaťod ToFra_XsaraBreak » Štv 24. Apr 2008, 11:59

to jeannes: Jinak pochvala, je to pěkná práce, pokud mi zbyde čas o víkendu, tak bych to měl snad také zvládnout...ta zelená se mi nelíbí...Jen tak rpo zajímavost, kolik si s tím strávil času??
------------------------------------------
ToFra, Xsara Break 1.4i rv 1999
ToFra_XsaraBreak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pon 31. Mar 2008, 13:37
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Re: pochvala

Poslaťod jeanes » Štv 24. Apr 2008, 12:44

Ja jsem to delal asi 2 dny... ted bych to mel za hodku-dve komplet hotovy...
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

Re: pochvala

Poslaťod ToFra_XsaraBreak » Štv 24. Apr 2008, 12:48

ty ledky jsi tedy zbrousil na rovno??
------------------------------------------
ToFra, Xsara Break 1.4i rv 1999
ToFra_XsaraBreak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pon 31. Mar 2008, 13:37
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Re: pochvala

Poslaťod jeanes » Štv 24. Apr 2008, 16:06

Tech asi 10 co podsvetlujou ciferniky uplne do rovna...
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

podsvícení

Poslaťod JaTo » Str 21. Máj 2008, 17:03

vím ľe jdu asi s kříľkem po funusu, ale právě včera jsem dodělal změnu podsvícení palubovky... musím říct ľe nejdřív jsem nevěděl jak ale poté jsem pročetl tuto diskuzi a poradil si.... celková práce cca. 1 a půl hodiny. Podsvícení jsem zkusil změnit na modré. Pouľil jsem tyto diody http://www.vbtuning.cz/index.php?page=d ... nazev=&vo=
Bez jakéhokoli ąkrábání té zelené fólie a podsvícení vzniklo opravdu modré i kdyľ né tak výrazné. Foto přiloľím v co nejkratąím moľném termínu.
JaTo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19. Máj 2008, 17:47

Re: podsvícení

Poslaťod jeanes » Str 21. Máj 2008, 17:26

To jsem zvedavy jak to bude vypadat... Jen trochu nechapu proc jsi - po precteni teto diskuze - kupoval jednu diodu za 20Kc, kdyz je tady minimalne ode me jeden odkaz, kde jsou ty samy diody za 8Kc/ks (a to jsem kupoval bily - modry byly jeste snad o korunu levnejsi)... Ono se rekne "par" korun, ale vzhledem k tomu ze je tech diod potreba asi 30 na budiky + takovejch 5 - 6 na zbytek tak pak nasobit tricetipeti 7 korun nebo 20 korun je docela rozdil... No ale to je kazdyho vec... Kazdopadne jsem zvedavej na barvu modrych diod prosvecujicich zelenou folii :wink:
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

podsvícení

Poslaťod JaTo » Str 21. Máj 2008, 21:10

tak zasílám fotku jak to vypadá s modrými LED diodami přes zelený ątít.
Omlouvám se za ne moc kvalitní foto dělané narychlo.
Prílohy
P1010022.JPG
palubka
P1010022.JPG (46.59 KiB) Zobrazené 11405 krát
JaTo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19. Máj 2008, 17:47

Re: podsvícení

Poslaťod jeanes » Str 21. Máj 2008, 21:26

Takova modro zelena :) ...ale docela to ujde - jestli jsi spokojeny, tak neni co dodat... Jen tak mimochodem - nevim jestli je to fotakem a ve skutecnosti to vypada jinak ale z ty fotky to vyzni jako dost silny svetlo - neoslnuje to?
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

podsvícení

Poslaťod JaTo » Str 21. Máj 2008, 21:39

jj jsem spokojen. Nečekal jsem ľe to dopadne aľ takhle dobře bez více nutné práce. Při focení jsem to vytáhl na maximální osvětlení aby to lépe vyznělo. Jinak to neoslňuje.
JaTo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19. Máj 2008, 17:47

podsvietenie

Poslaťod Shingi » Ned 1. Jún 2008, 12:58

Zdravím »a JaTo. Chcem sa »a opýta», ąi si neako upravoval tvar tých modrých diod, aby lepąie rozptylovali svetlo alebo ako si to vyrieąil. na tej fotke to vyzerá dos» dobre. 8)
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

podsvietenie

Poslaťod Shingi » Str 4. Jún 2008, 14:32

To Jeanes: Dnes som naąiel jednu tunningovú firmu na webe a hneď som si na teba spomenul. Ak máą eąte stále problém s intenzitou podsvietenia budíkov, tak títo páni pouľívajú led diódy zbrúsené do ąpicu a eąte aj so zárezmi resp . sú to vybrúsené ďaląie plochy pre dokonalejąí rozptyl svetla. pre názornos» ti dávam link. (http://www.tuningsamolepka.sk/new.php3? ... ng&lang=sk)
Je otázne či vedia preda» aj samotné led diódy. domacky to asi nebude moľné. Veµa ą»astia. 8)
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

Poslaťod JaTo » Štv 5. Jún 2008, 19:47

to Shingi: ahoj... na otazku ohledne LED diod... pouzil jsem klasicke led diody s rovnym zakoncenim diody (http://www.vbtuning.cz/index.php?page=d ... nazev=&vo=)... mas tu i odkaz primo na ty zarovky
JaTo
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19. Máj 2008, 17:47

Poslaťod Miklásek » Sob 19. Júl 2008, 13:59

K4my píše:jo modry bych si taky nechal libit, hodilo by se to k mymu image vozu, nicmen zeleny neni spatny, spise me osobne stve ze mi palubovka skoro vubec nesviti ;) strasne slabe oproti jinym autum. A hlavne zeleny je to proto protoze je to mezinarodne standartizovana barva... je to dalsi vec za co by ti rozlobeni fizlove mohli dat pokutu ;) trebas :) proste oznaceni svetel je zelene, a oznaceni dalkacu je modre :) tak to proste dle vyhlasky musi byt :) a ne vsechno modre :D ale na to kaka pes ;)


Farba podsvieenia pístrojov nieje nikde normovaná! Túmoľeą ma» hociakú. Tu sa totiľ nebavíme o farbe kontroliek.. Jo a mimo toho, na mojom passate mám origoąkontrolku dialkových svetiel ľltú... :D Kto neverí, poąlem foto...
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Poslaťod Miklásek » Sob 19. Júl 2008, 14:02

SilverGhost píše:Já ji budu v nejbliľąí době rozdělávat, měla by mi přijít jiná fólie na budíky. Pak ukáľu foto i ľárovek.


Dajú sa tie fólie niekde kúpi»? Alebo je to robota "na zakázku" ?
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia