sportovní filtr (kit saní)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod viteon » Ned 22. Júl 2007, 20:10

ale je a je stejný s 1,4kou. Dovolil jsem si ji do airboxu vloľit :lol:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod CHiP » Pon 23. Júl 2007, 13:29

ColinMcRay píše:jo a čistě mezi náma tohle http://citroen.autodoplnky.cz/citroen-x ... vy-s281971 je pylový filtr a né vzduchový filtr k motoru :lol:

To nevadí, ale výkon zvyąuje taky :P :D :lol:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod ColinMcRay » Pon 23. Júl 2007, 15:52

origo air box cca 0.5 koníka... Versus ...3-4 koně Kit přímého sání vzduchu :driv: kdo jak chce....
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod abu » Str 25. Júl 2007, 8:54

je tady někdo kdo má přímej kit sání na VTSku? popřípadě kdyby třebas hodil fotku na forum,at mám nějakou představu jak to vypadá. u ostatních motorů si to dokáľu představit,ale vts má trochu větąí motor a místa tam moc nezbejvá:))
abu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 4. Júl 2007, 10:04

Poslaťod ColinMcRay » Štv 26. Júl 2007, 12:15

přívod studeného vzduchu ke sportovnímu filtru řeąím Alu hadicí o průměru 8cm (viz foto http://www.ukazto.com/?img=S6003111.jpg
)která vede od mříľek pod spz. puvodně je určená pro klimatizaci tvn ľe vydrľí nějaký tlak a rozdíly teplot v pohodě. Jak ji namontuju tak ukáľu.. :wink:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod K4my » Sob 28. Júl 2007, 15:31

ColinMcRay píše:přívod studeného vzduchu ke sportovnímu filtru řeąím Alu hadicí o průměru 8cm (viz foto http://www.ukazto.com/?img=S6003111.jpg
)která vede od mříľek pod spz. puvodně je určená pro klimatizaci tvn ľe vydrľí nějaký tlak a rozdíly teplot v pohodě. Jak ji namontuju tak ukáľu.. :wink:


to colin heled hlavne si ale uvedom ze u 1.4ek i 1.6tek je to celkem boj o nicem..... v predni casti motoru kde nasava kit vzduch je doslova pkelny vedro.... svody jsou vepredu coz je pruser, tam si nepomuzes jinak nez domacima upravama, kit samo o sobe u slabsich vozu pomaha jen menit zvuk (bohuzel kdyz je tam teplej vzduch je to randal mnohem vyssi) a zatah ve vyssich otackach. Pokud chce nekdo celkove pruznej vykon odspodu a poradne citlivou komunikaci noha plyn motor tak at investuje do svodu a poradneho vicechodeho sportovniho katalyzatoru, nakyho ocelaka ;) pak litak kobyly nahoru a hlkavne ta dyxnamika se vykrouti neuveritelne nahoru :) ozkouseno na felicii 1.6 pred 3ma dnama :-P
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Dutch » Sob 28. Júl 2007, 15:56

Souhlasim, kit přímého sání hlavně stojí peníze a přidělábá starosti kdyľ si nějakej TUNER nechá do haupny udělat pořádný "výdechy", kterýma mu pak prąí přímo na ten filtr a on se diví, proč mu to v deąti nestartuje.

Před Xsarou jsem měl Kadetta 2.0i, kde jsem si ten kit instaloval, včetně nerez kolena, obojí od Mattigu. Celkem to stálo dost peněz a kromě krásnýho pískavýho zvuku /skoro jak turbo/ od 3500 otáček jsem nepozoroval nějaký nárůst výkonu.

Kdo nevíte kam s penězma a máte spíą otevřenou haubnu neľ zavřenou /aby do ní nahlíľeli slintající a dotazymající obdivatelé/, tak si ho kupte. Já do něj nejdu, uľ jsem z toho vyrost.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod ColinMcRay » Ned 29. Júl 2007, 16:49

:roll: nevím posoudím a ohodnotím... muj motor je na můj vkus trochu líný a tohle mu jen pomůľe.

+ sport. kat. + koncový tlumič Ulersport :twisted:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod K4my » Pon 30. Júl 2007, 11:00

to dutch: mno tak to jsi mel rekneme svody nejspise dosti nesikovne vyresene. Protoze svody katalyzator a cely vyfukovy system je skoro nejvetsi brzdou vykonu v celym aute, a jak rikam nejde ani tak o vykon ale o odezvu, ten motor snaze vykopnes do otacek je zivejsi, otackomer strili jak divokej na vyslapnuty spojce, je to zpusobeno snizenym odporem splodin z vyfuku, samozrejme ze pokud v kadetu byl presne nadimenzovany katalyzator tak svody nejsou prilsi velkym resenim, ale colin o vymene katalyzatoru uvazuje coz bych urco doplnil novymi ladnymi svody :) Jsem zastancem toho ze kdyz neco menim tak se vsim vsudy. :-) Je pravda ze ale svody na zakazku nemusi byt overenou a levnou vyhrou. Rozhodne je to spousta prace.
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Pon 30. Júl 2007, 11:38

tak tak... svody moľná max. vyčistím... ale s tím katíkem mě normálně v citroenu rozesmáli... pry ľe by to pomalu potřebovalo vyměnit... a ľe katalyzátor stojí kolem těch 14tisíc :lol: :lol: :lol: tak jsem se jim vysmál... ľe sport kat. na 1800cm2 stojí cca 3000kčs... :roll:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod Dutch » Pon 30. Júl 2007, 11:41

Nejlepąí kat je ľádnej kat, popř vykuchanej kat navařenou průchozí trubkou /kvůli STK/ :D
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod K4my » Pon 30. Júl 2007, 17:09

Dutch píše:Tak to fakt prrrr :-) Kat jsem na uvedeném Kadettu měl taky vyndanej a vůbec ľádnej nadměrnej čmoud z vejfuku neąel. Kdyľ jsem byl na diagnostice, tak mi říkal ten "montér" po změření, ľe bych proąel v pohodě emisema.
tak to se nedivim proc sou oply tak nepopularni auta 8) zkus skodofkam vsem VW vytahnout kartac a ucitis pravej smradek , to je vazne hodne divny :-) ikdyz nerikam ze to neni neuveritelny :)

to colin: Jj za 3 tacy mas 4cestej poradnej ocelovej kartac :) co pohlta v poklidu i vozy do objemu 2500, kluci v citronu si asi uctujou svody kartac +stredovej dil i s tuning koncofkou co? :D
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod ColinMcRay » Pia 10. Aug 2007, 15:44

uľ ho mám.... Cold ait intake system od GREENu a je SUPER!!! Takový masakr jsem fakt nečekal!!! zabitých cca 5-6 hodina ale ten výsledek... :klik: _ok_ poąlu i foto... a kdo chce tak muľu i video... sice krátké ale výmluvné. Ze strartu to trochu píská ale jaxe motor zahřeje... přede jako kočka a uľ to není skoro slyąet 8)
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod ColinMcRay » Sob 11. Aug 2007, 6:43

fotooo
Prílohy
S6003251.jpg
S6003251.jpg (72.7 KiB) Zobrazené 9091 krát
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod ColinMcRay » Sob 11. Aug 2007, 6:45

Fotoo 2
Prílohy
S6003254.jpg
S6003254.jpg (75.6 KiB) Zobrazené 9315 krát
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia