Francouzská Voňafka "to ColinMcRay" :twisted:

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod ColinMcRay » Pia 14. Mar 2008, 16:22

kola jsou doma a příątí týden se budou nazouvat :twisted:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

libi?
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod Hrnča » Pia 14. Mar 2008, 16:51

Vypadají super. tak aľ nazujeą hoď foto na autě...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Poslaťod bleriot11 » Pia 14. Mar 2008, 18:02

Fakt hezký kola _ok_
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod jeanes » Pia 14. Mar 2008, 19:11

Krasny! Takovy typ kol se mi moc libi a taky si casem poridim... Tohle jsou tak 16", 17"? A jaka byla cena?
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Štv 17. Jan 2008, 21:49
Bydlisko: Česká Skalice

Poslaťod ColinMcRay » Pia 14. Mar 2008, 23:07

pravda... jsou tam spec. zajiątovací ąrouby
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod řepák » Ned 16. Mar 2008, 15:45

ColinMcRay píše:prosím nepiąte tady o tom co a jak jde ukrást... klidně si na to zaloľte new tema ale né tady prosím. Díky

To čím sem přispěl není nic novýho :!:
Tedy alespoň na území velké Prahy .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod ColinMcRay » Ned 16. Mar 2008, 16:33

Vím ľe to není nic nového, ani to není mířeno proti Tobě, ale tady to prostě nepatří. Klidně to proberte je na to i odkaz ve foru. At je v tom trochu pořádek...

Díky za pochopení
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod pehy » Uto 18. Mar 2008, 10:52

Fakt stylová kolesa, Tvoje voňavka zase bude o něco voňavějąí... :D
pehy
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon 21. Jan 2008, 14:54
Bydlisko: Litoměřice

Poslaťod ColinMcRay » Uto 18. Mar 2008, 14:46

pehy píše:Fakt stylová kolesa, Tvoje voňavka zase bude o něco voňavějąí... :D


jeątě to bude chít moooc usilí, peněz a času... ale snaľím se
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod mourek » Sob 29. Mar 2008, 13:23

ColinMcRay píše:sem zase neměl co dělat... tak jsem se pustil do interéru :oops:
ahoj Coline :D měl bych dva malý dotazy,ale předem ti musím Xsaruąku pochválit opravdu máą cit pro detail.... :klik: tak ten první dotaz :wink: :prosím tě kde si sehnal ty polepy budíků? a jak jsi to udělal s ručičkama budíků při montáľi? myslím jak si udělal to aby ty ručičky byly tak jak maj bejt,aby ukazovaly spravný hodnoty? měls to někde na kalibraci nebo máą nějakej fígl??? a těď ta druhá otázka:na tvých fotkách mě zaujalo to otvírání zadních dveří... to ti dělala ňáká firma? je to zajmavě vyřeąený.nikdy sem se s něčím podobným nesetkal tak by mě jen tak zajmalo kdo to dělá? :shock: předem moc děkuju za odpovědi,tak se měj hezky ahoj _ok_
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod ColinMcRay » Sob 29. Mar 2008, 14:55

Ahoj mourku :D zítra dodám fotky s novýma kolama, chtěl jsem dnes, ale počasí je tady na draka. Díky za pochvalu směřovanou k mojí práci na Xsaruące. Milerád Ti zodpovím Tvé dotazy, takaľe k tomu prvnímu:
Polepy, nebo spíą bílé podklady budíků jsem sehnal z www.autodoplnky.cz není to nic levného, ale výsledek vidíą sám. S ručičkama byl docela problém no... jak se to vąechno vymontovalo a nahodilo z5 tak to bylo totálně rozhozené, nevěděl jsem jak to spravit texem se zeptal kluků z Citrouąe a Ti mi poradili. Vyndat ručičky z těch tyčinek na ktrých drľí otočit klíčkem at se rozsvítí vąechny kontrolky a v ten moment je tam nasadit. Samo se to nakalibruje, kdyľ je to na nule a nasadíą to. Ale musím se přiznat, ľe mi jedna ručička nevyąla a to palivoměr... posunul jsem ho o čárku výą, ale není to zase taková tragédie, ono by to ąlo zase předělat aby byl uplně přesně jenľe riskovat ľe hnu zase s těma ostatníma je taková malá noční můra.

Otvírání zadních dveří, tak puvodně to měla být uprava pro vozíčkáľe pro snadné nakládání vozíku do auta. Tomu učelu také slouľí, ale osvědčila se tato uprava i jako čistě tuningová záleľitost. Pokud vozík nevezu nebo je v kufru a za jízdy otevřu tyhle dveře je najednou kolem auta velký poprask... směle se stavím s těmahle dveřma vedle Lambo doors. Je to zakázková uprava od jedné plzeňské firmy, která má na tohle atesty a je tahle uprava zpasaná do TP. Máą pravdu ľe ses s tím zřejmě nikde nesetkal taky jsem jediný v okolí minimálně 30km kdo tohle má.

Doufám ľe Tě mé odpovědi dostatečně uspokojily... :wink:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod mourek » Ned 30. Mar 2008, 10:27

ColinMcRay píše:Ahoj mourku :D zítra dodám fotky s novýma kolama, chtěl jsem dnes, ale počasí je tady na draka. Díky za pochvalu směřovanou k mojí práci na Xsaruące. Milerád Ti zodpovím Tvé dotazy, takaľe k tomu prvnímu:
Polepy, nebo spíą bílé podklady budíků jsem sehnal z www.autodoplnky.cz není to nic levného, ale výsledek vidíą sám. S ručičkama byl docela problém no... jak se to vąechno vymontovalo a nahodilo z5 tak to bylo totálně rozhozené, nevěděl jsem jak to spravit texem se zeptal kluků z Citrouąe a Ti mi poradili. Vyndat ručičky z těch tyčinek na ktrých drľí otočit klíčkem at se rozsvítí vąechny kontrolky a v ten moment je tam nasadit. Samo se to nakalibruje, kdyľ je to na nule a nasadíą to. Ale musím se přiznat, ľe mi jedna ručička nevyąla a to palivoměr... posunul jsem ho o čárku výą, ale není to zase taková tragédie, ono by to ąlo zase předělat aby byl uplně přesně jenľe riskovat ľe hnu zase s těma ostatníma je taková malá noční můra.

Otvírání zadních dveří, tak puvodně to měla být uprava pro vozíčkáľe pro snadné nakládání vozíku do auta. Tomu učelu také slouľí, ale osvědčila se tato uprava i jako čistě tuningová záleľitost. Pokud vozík nevezu nebo je v kufru a za jízdy otevřu tyhle dveře je najednou kolem auta velký poprask... směle se stavím s těmahle dveřma vedle Lambo doors. Je to zakázková uprava od jedné plzeňské firmy, která má na tohle atesty a je tahle uprava zpasaná do TP. Máą pravdu ľe ses s tím zřejmě nikde nesetkal taky jsem jediný v okolí minimálně 30km kdo tohle má.

Doufám ľe Tě mé odpovědi dostatečně uspokojily... :wink:
ahojky :wink: moc ti děkuji za vysvětlení... jojo s tím počasím to je ąpatný asi vąude... snad se to uľ udobří. ty zadní dveře sou opravdu moc zajmavě vyřeąený... je to taková raritka. mno a stěma budíkama to je taky docela mazec... :shock: měl sem v plánu něco podobnýho podniknout,ale nevim nevim jestli se k tomu odváľím kdyľ to slyąím... před Xsaruąkou sem měl troąku udělaný ZXko a tam mi to s budíkama docela vyąlo ale u Xsary nevim... kaľdopádně ti moc děkuju za vysvětlení _ok_ tak se měj hezky a hodně daląích úspěchů se Xsaruąkou :wink: ahoooj
Obrázok užívateľa
mourek
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Sob 13. Okt 2007, 16:24
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod Miro » Ned 30. Mar 2008, 10:44

ColinMcRay píše:pravda... jsou tam spec. zajiątovací ąrouby





Super kola, O.Z. sa mi vzdy pacili-dobra znacka.
Inak ten interier mas spraveny fakt perfektne,hlavne tie budiky ma dostali, klobuk dole.
XSARA coupe, 1,8i 66kW, 1998
Obrázok užívateľa
Miro
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Sob 23. Jún 2007, 13:41
Bydlisko: Vysoká n/Kys.

Poslaťod ColinMcRay » Ned 30. Mar 2008, 17:40

Obrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod řepák » Ned 30. Mar 2008, 17:46

Tak jeątě jednou :
Ty kola sou fakt libový :shock:
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia