tuningové pedále

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

pedale

Poslaťod Shingi » Štv 27. Mar 2008, 11:08

To K4my: Nebuď poplaąený a troąku sklidni hormon. Ja som si "tuningové pedále" namontoval bez väčąích problémov a jazdím si úplne v kµude.

Ja pravda, ľe treba odstráni» gumené návleky s pedálov(ja som ich mal na brzde a spojke) ale to hádam pochopí kaľdý. ©oférujem uľ 19-ty rok a preąlo mi rukami niekoµko rôznych značiek. Momentálne jazdím 4-tý rok Xsare I, 1.9TD. Trvalo mi asi cca 2-3 týľdne, kým som si zvykol na ąírku "nových" pedálov, ale teraz je to v pohode a pre mňa eąte pohodlnejąie čo sa týka ovládania plynu a spojky. A kategoricky musím odmietnu» tvrdenie, ľe sa nedajú zoąliapnu» aľ na doraz (aj keď nechápem na čo by niekto iąiel aľ na podlahu). Iba ak to má rozhasené. Je treba si to troąku prispôsobi» ale mne to trvalo zhruba hodinku a to som si dal načas, aby mi to sedelo.
Tak ja len tolko. Pekný deň. :)
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

Re: pedale

Poslaťod K4my » Štv 27. Mar 2008, 12:05

Shingi píše:To K4my: Nebuď poplaąený a troąku sklidni hormon. Ja som si "tuningové pedále" namontoval bez väčąích problémov a jazdím si úplne v kµude.

Ja pravda, ľe treba odstráni» gumené návleky s pedálov(ja som ich mal na brzde a spojke) ale to hádam pochopí kaľdý. ©oférujem uľ 19-ty rok a preąlo mi rukami niekoµko rôznych značiek. Momentálne jazdím 4-tý rok Xsare I, 1.9TD. Trvalo mi asi cca 2-3 týľdne, kým som si zvykol na ąírku "nových" pedálov, ale teraz je to v pohode a pre mňa eąte pohodlnejąie čo sa týka ovládania plynu a spojky. A kategoricky musím odmietnu» tvrdenie, ľe sa nedajú zoąliapnu» aľ na doraz (aj keď nechápem na čo by niekto iąiel aľ na podlahu). Iba ak to má rozhasené. Je treba si to troąku prispôsobi» ale mne to trvalo zhruba hodinku a to som si dal načas, aby mi to sedelo.
Tak ja len tolko. Pekný deň. :)


A jake mas uchyceni pedalu?? provrtane skrz nebo se 4ma lopatkama stahnute srouby?? Protoze ja si musel dve takove lopatky sundavat ze spojky, vcelku spatne na tom drzely. Jinak potvrzuju ze je pohodlnost pedalu lepsi a jizda s nimi je prijemnejsi :-)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

pedale

Poslaťod Shingi » Pon 31. Mar 2008, 7:50

Ak myslíą tie nové pedále tak na tie ątyri plieąky s pruľinkamy. No a pedále som natáčal po zahriatí vo zveráku, aby som neoblámal zvary. Pre mňa bola poloha spojkového pedálu dos» nepohodlná (skoro vodorovná). To som myslel, ľe to tak pretlačil pôvodný majiteµ, no videl som, ľe to majú aj iný čo dali fotky na toto fórum. Tak som som sa stým pohral a je to OK. 8)
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

Re: pedale

Poslaťod K4my » Pon 31. Mar 2008, 13:52

Shingi píše:Ak myslíą tie nové pedále tak na tie ątyri plieąky s pruľinkamy. No a pedále som natáčal po zahriatí vo zveráku, aby som neoblámal zvary. Pre mňa bola poloha spojkového pedálu dos» nepohodlná (skoro vodorovná). To som myslel, ľe to tak pretlačil pôvodný majiteµ, no videl som, ľe to majú aj iný čo dali fotky na toto fórum. Tak som som sa stým pohral a je to OK. 8)


jo taaaak, no to je taky dobry napad nechat spojku narovnat pod plamenem...... diky za radu :idea:
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Re: pedale

Poslaťod ColinMcRay » Pon 31. Mar 2008, 15:39

Shingi píše:Ak myslíą tie nové pedále tak na tie ątyri plieąky s pruľinkamy. No a pedále som natáčal po zahriatí vo zveráku, aby som neoblámal zvary. Pre mňa bola poloha spojkového pedálu dos» nepohodlná (skoro vodorovná). To som myslel, ľe to tak pretlačil pôvodný majiteµ, no videl som, ľe to majú aj iný čo dali fotky na toto fórum. Tak som som sa stým pohral a je to OK. 8)


:lol: :lol: :lol:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Predchádzajúci

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia