Xenony :D

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Luky » Pia 7. Dec 2007, 16:13

yanci12 píše:a taketo nieco by nebolo lepsie??
Název Autoľárovka H4 SuperBlue 12V 60/55 Watt
Značka TUNGSRAM
Typ modrá


Prodáváme Osramky jako nejlepąí z nabídky a tungsram taky máme, ale to dáváme jen maloobchodně:) nic moc, osram sou lepąí, ale videl bych to na Light day, nebo uľ zminovany Night braker, měl jsem Cool blue, a v dálkových silver stary a nevydrľely, říkal to i technik ktery prijel primo z osramu - kdyľ chce někdo něco navíc, musi se spokojit s menąí ľivotností. takľe 60% + svítivosti znamená tak 50% ľivotnosti od normálu. A díky přístupu k ľárovkám, bych dal nejradąi xenon, nebo led upně vąude :lol:
BLACK PEARL
Obrázok užívateľa
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Štv 22. Jún 2006, 22:08
Bydlisko: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Poslaťod yanci12 » Pia 7. Dec 2007, 18:04

Luky píše:
Prodáváme Osramky jako nejlepąí z nabídky a tungsram taky máme, ale to dáváme jen maloobchodně:) nic moc, osram sou lepąí, ale videl bych to na Light day, nebo uľ zminovany Night braker, měl jsem Cool blue, a v dálkových silver stary a nevydrľely, říkal to i technik ktery prijel primo z osramu - kdyľ chce někdo něco navíc, musi se spokojit s menąí ľivotností. takľe 60% + svítivosti znamená tak 50% ľivotnosti od normálu. A díky přístupu k ľárovkám, bych dal nejradąi xenon, nebo led upně vąude :lol:


NO to uz hej ale asi by ma to vyslo na viac ako 600SK....
som chcel dake modre svetla ale ako vidim tak v noci by som nevidel nic takze mi to za to nestoji...skoda no....ziadne vylepsenie sa konat nebude :(
Obrázok užívateľa
yanci12
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia 5. Okt 2007, 13:29
Bydlisko: Žilina
Vůz: Xsara1, 1.9D, r.v. 98

Poslaťod Luky » Pia 7. Dec 2007, 18:32

Ale oni svítěj dobře, třeba ty osramky a Philipsky maj 4000K a sou to normální ľárovky, a ï v noci to sviti pekne, ale musis si zvyknout na takovy modry aľ zeleny svetlo, jinak by si nedovolili dat do audin ty svetla co maji, kdyby to nesvitilo pořadne...
BLACK PEARL
Obrázok užívateľa
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Štv 22. Jún 2006, 22:08
Bydlisko: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Poslaťod divizion » Pia 7. Dec 2007, 18:37

ja nevím,ľe ty policajty zajíma taky kaľda kravina,kdyby se to ąikovně zamaskovalo a dělal bych ze sebe blbeho,ľe autum vubec nerozumim tak by to i mohlo projit.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod CHiP » Pia 7. Dec 2007, 18:39

yanci12 píše:a taketo nieco by nebolo lepsie??
Název Autoľárovka H4 SuperBlue 12V 60/55 Watt
Značka TUNGSRAM
Typ modrá


To je dobrý leda tak na machrování. Pro někoh to bude vypat cool, kdyľ to bude svítit modře. Ale jak uľ jsem několikrát psal, po praktický stránce jsou tyhle ľárovky k ničemu. Za zhorąených povětrnostních podmínek "nic neuvidíą" :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod divizion » Pia 7. Dec 2007, 19:02

Jednou jsem je mel a sli ihned pryc.Zlaty klasicky halogenky.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod divizion » Pia 7. Dec 2007, 19:25

Jěste jedna otazka,cetl jsem nekde na strankach ze nebudou svitit dalkove svetla,ze to jsou pouze potkavacky.Nevim ted se do teho zamotal.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Re: Xenony :D

Poslaťod Tony » Pia 7. Dec 2007, 19:30

divizion píše:
Tony píše:
divizion píše:Čauvec,chtěl jsem zeptat,kdybych si koupil xenony,zda mi neudělaji nejakou neplechu ve světlech.

Xenony ti v autě neplechu určitě neudělají. Tu ti udělají aľ policisté.

proč aľ policajti??

Homologaci sice u toho máą, ale to jen, ľe je to vyrobeno podle nějakýho certifikátu, ale není to určeno pro auta, který nejsou vyrobeny s xenonama jelikoľ u takových vozů máą na nápravě čidla podle toho se ty xenony naklápějí, bez těchto čidel budeą často oslňovat ostatní řidiče a proto se to nesmí dávat. Znám pár lidí z mého blízkého okolí co to měli a po silniční kontrole museli xenony dolů.
Citroen Xsara II - 1.6 - 16v - 2001
Tony
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Pia 8. Jún 2007, 0:04
Bydlisko: Žďár nad Sázavou
Vůz: Citroen Xsara II - 1.6i - 16v - 80kW - r.v.2001

Poslaťod Tony » Pia 7. Dec 2007, 19:31

divizion píše:Jěste jedna otazka,cetl jsem nekde na strankach ze nebudou svitit dalkove svetla,ze to jsou pouze potkavacky.Nevim ted se do teho zamotal.

Jo dálkový u toho taky můľeą mít záleľí co koupíą, ale skoro je nepoznáą jestli máą dálku nebo potkávačky. Takľe je lepąí na dálku nechat normální ľárovky.
Citroen Xsara II - 1.6 - 16v - 2001
Tony
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Pia 8. Jún 2007, 0:04
Bydlisko: Žďár nad Sázavou
Vůz: Citroen Xsara II - 1.6i - 16v - 80kW - r.v.2001

Poslaťod CHiP » Pia 7. Dec 2007, 20:39

Tony píše:
divizion píše:Jěste jedna otazka,cetl jsem nekde na strankach ze nebudou svitit dalkove svetla,ze to jsou pouze potkavacky.Nevim ted se do teho zamotal.

Jo dálkový u toho taky můľeą mít záleľí co koupíą, ale skoro je nepoznáą jestli máą dálku nebo potkávačky. Takľe je lepąí na dálku nechat normální ľárovky.

Kdyľ máą H4, tak koupíą Bixenony, tj. dálkové i potkávací Ti svítí Xenony. Ve výbojce je elektromagneticky ovládaný stínítko a tím se přepínají potkávací (zastíní) a dálková, nestíní. Mrkni na H4 a bude Ti to jasný, jedno vlákno je stíněný plíąkem, druhý ne.
Pokud máą H7, tak koupíą xenonovou výbojku s paticí H7, dáą to do potkávacích světel (svítí trvale) a dálkový budeą mít dál klasickou halogenku (přisvítí k těm xenonům).
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod divizion » Pia 7. Dec 2007, 20:46

CHiP píše:
Tony píše:
divizion píše:Jěste jedna otazka,cetl jsem nekde na strankach ze nebudou svitit dalkove svetla,ze to jsou pouze potkavacky.Nevim ted se do teho zamotal.

Jo dálkový u toho taky můľeą mít záleľí co koupíą, ale skoro je nepoznáą jestli máą dálku nebo potkávačky. Takľe je lepąí na dálku nechat normální ľárovky.

Kdyľ máą H4, tak koupíą Bixenony, tj. dálkové i potkávací Ti svítí Xenony. Ve výbojce je elektromagneticky ovládaný stínítko a tím se přepínají potkávací (zastíní) a dálková, nestíní. Mrkni na H4 a bude Ti to jasný, jedno vlákno je stíněný plíąkem, druhý ne.
Pokud máą H7, tak koupíą xenonovou výbojku s paticí H7, dáą to do potkávacích světel (svítí trvale) a dálkový budeą mít dál klasickou halogenku (přisvítí k těm xenonům).

na aukru jsem nasel levne 6000K,ale nevim jestli to nebudou nejake auąusi,ale pisi ze k temu vystavi zaruku.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod divizion » Pia 7. Dec 2007, 20:46

xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod divizion » Ned 9. Dec 2007, 19:01

CHiP píše:
Tony píše:
divizion píše:Jěste jedna otazka,cetl jsem nekde na strankach ze nebudou svitit dalkove svetla,ze to jsou pouze potkavacky.Nevim ted se do teho zamotal.

Jo dálkový u toho taky můľeą mít záleľí co koupíą, ale skoro je nepoznáą jestli máą dálku nebo potkávačky. Takľe je lepąí na dálku nechat normální ľárovky.

Kdyľ máą H4, tak koupíą Bixenony, tj. dálkové i potkávací Ti svítí Xenony. Ve výbojce je elektromagneticky ovládaný stínítko a tím se přepínají potkávací (zastíní) a dálková, nestíní. Mrkni na H4 a bude Ti to jasný, jedno vlákno je stíněný plíąkem, druhý ne.
Pokud máą H7, tak koupíą xenonovou výbojku s paticí H7, dáą to do potkávacích světel (svítí trvale) a dálkový budeą mít dál klasickou halogenku (přisvítí k těm xenonům).

Jeąte měco pročítal jsme se si jeątě jedno tema co je zde o xenonech a tam byla zminka o tym clonitku co je pred H7 pujde to nejak sundat nebo to nicemu nebude vadit?
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod CHiP » Ned 9. Dec 2007, 20:53

divizion: To tam musí zůstat, kdyľ ho vyndáą, tak si uděláą z potkávacích dálkový :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod divizion » Ned 9. Dec 2007, 21:14

CHiP píše:divizion: To tam musí zůstat, kdyľ ho vyndáą, tak si uděláą z potkávacích dálkový :D

Ta vybojka by mela mit stejnou delkou jako ten halogen,ne?Aby mi to potom pak neslo dat,jelikoz by to tam vadilo.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia