Zatmaveni skel

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Vasik » Uto 20. Apr 2010, 16:58

Já jsem si to nechával nalepit u Folitec. Je to v Plzni - Koterov. Takovej rodinnej baráček. Trojúhelníky mi stály 350,- a za zadní sklo chce 1 100,- to ještě nemám :-)
Předtím: Xsara 1,8 8V 66kw 1998 Obrázok
Poté: C4 1,6 16V Hdi 80kw 2006 Obrázok
Znovu poté : Ford Mondeo 2,0 TDCi 85kw 2010 ECOnetic
Současnost : Toyota Auris TS 1,6i 2017
Vasik
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 960
Registrovaný: Ned 15. Nov 2009, 15:34
Bydlisko: PLZEŇ
Vůz: Toyota Auris TS 2017 1,6i

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod urpin » Uto 20. Apr 2010, 19:14

Kvido píše:... já si to nechal dělat kde Urpin,Colin a vyšlo mě to na 3500 kč.

asi ho zas brzy navštívím, cena i kvalita se mi zdá být rozumná .. :wink:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod řepák » Pon 16. Aug 2010, 20:25

Poslal sem dotaz na trieste.cz. ..........
ODPOVĚĎ :

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš zájem.Cena za tónování skel je závislá na Vašem rozhodnutí, který materiál z naší nabídky si na Vaše vozidlo zvolíte. Je třeba zvážit jednak potřebnou životnost, stejně tak i konečný vzhled vozu s tónovanými skly,ale samozřejmě i finanční částku,kterou chcete do vozu investovat.
Cena za tónování skel Vašeho vozu
Citroen Xsara 1

materiálem SUNTEK HP 4517 ,-Kč + 20 % DPH, tj. 5420 ,- Kč
Na tento autofilm je výrobcem poskytována 8-letá záruka s možností výběru ze 7mi barevných odstínů, což je samozřejmě výhodné při volbě kombinace odstínů. Tónování skel z tohoto materiálu si zpravidla volí 75% našich zákazníků.
materiálem SUNTEK ASWF 3400 ,-Kč + 20% DPH, tj. 4080,-Kč
Na tento autofilm je výrobcem poskytována 5-ti letá záruka,možnost výběru z 5-ti odstínů tmavosti.Tento materiál je novinka – speciální nabídka od výrobce pro rok 2009, cenově přizpůsobena požadavkům trhu a jeho zákazníků, kteří chtějí levnější, ale zároveň kvalitní tónování autoskel.
Materiálem ULTRA CARBON 4817,-Kč +20% DPH, tj. 5780,-Kč
Materiálem NANO Ultra Vision 35117,-Kč + 20% DPH, tj. 6140,-Kč
Oba materiály jsou špičkové novinky,neobsahující prvky kovu – podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel


Samozřejmě že existují jak levnější, tak i dražší varianty provedení tónování skel.
Například pro varianty INFINITY se spíše rozhodují naši zákazníci z toho důvodu, že je více zrcadlová / tzn. více z venkovní strany připomíná zrcadlo/

Zvážíte-li skutečnou životnost vozu, nebo lépe řečeno užitnost vozu, pak si myslím, že můžeme říct, že se u námi používaných materiálů vždy jedná o záruku celoživotní… O vhodnosti zvolení materiálu SUNTEK není pochyb, já osobně jej doporučuji po zkušenostech s jinými materiály, protože se skutečně jedná o materiál 100% stálobarevný - nestane se z něj časem hnědá nebo fialová/ a splňuje mimo všechny své vzhledové vlastnosti jistotu UV filtru i po mnoha letech,a je natolik kvalitní, že neztrácí časem své solárně izolační vlastnosti a netvoří bílé bublinky.
POZOR VELMI DULEŽITÉ!!! Co se týká schválení zatmavených autoskel na vozidlech pro provoz na komunikacích – je třeba mít na mysli, že každá úprava vzhledu vozu musí být v souladu s Vyhláškou Ministerstva dopravy a spojů ČR a za nedodržení této podmínky může Policie ČR udělit pokutu a bodovou penalizaci!!
Naše filmy a práce jsou homologované /schválené/ a aplikujeme je na vůz za předpokladu dodržení daných podmínek. Pokud jde o Váš vůz, jedná se o vůz osobní a je třeba dodržet na oknech řidiče a u spolujezdce průchodnost světla 70%. Intenzita zatmavení skel za zády řidiče a spolujezdce už je Vaše volba a není nijak omezena. Odstín s předpisovou průchodností 72% plně vyhovuje těmto podmínkám www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel/atesty-homologace
K takto upraveným sklům jsme oprávněni Ministerstvem dopravy ČR vydat Vám na SPZ vozidla Osvědčení o tónování skel, kde je uvedeno jaký materiál byl použit a zároveň okna označíme štítky s platnou homologací.
Námi vydané Osvědčení plně nahrazuje zápis do velkého TP.
Osvědčení je vystaveno ve dvou jazycích a je platné ve všech zemích EU, nelze se tedy do budoucna obávat jakýchkoliv problémů s policií, STK nebo na hraničních přechodech.

Celá montáž je bez jakéhokoliv zásahu do vozidla – bez demontáže skel. Doba montáže – cca 120 minut. Montáž provedeme i u Vás na místě, pokud disponujete prostornou garáží, s přívodem elektřiny a dostatečným osvětlením. Dopravné neúčtujeme.
Abychom Vám ještě jednou poděkovali za Váš zájem,připravili jsme
právě pro Vás další ***SLEVU*** zde: www.trieste.cz/cz/novinky

Tolik ve stručnosti k Vašemu dotazu, v případě jakýchkoliv dalších otázek, neváhejte nás kontaktovat
na tel +420 775 950 950 ,+420 774 950 950 nebo prostřednictvím e-mailu films@trieste.cz
Přeji Vám hezký den a jsem s pozdravem
Jana Maňasová
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod x-men » Uto 17. Aug 2010, 14:18

já si to u trieste taky nechal dělat a spokojenost. mám HP 20 na pikačů, bez předních stahovaček celou zadní část, a to za 4074,-Kč.
x-men
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pia 12. Jún 2009, 11:35
Bydlisko: Praha - Horní Počernice
Vůz: Xsara Picasso 1.6i 16V SX 110 koní, r.v.2007

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Hubi » Pia 20. Aug 2010, 19:28

Taktéž mám jejich folie a jsem maximálně spokojený. Vzadu 5% prostupnost a přední stahovačky 70%.
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod atomm32 » Pon 25. Apr 2011, 17:04

Já mám zase zkušenosti s tónováním autoskel u firmy http://magicfol.cz/. Kdo teď před létem uvažuje, tomu vřele doporučuji :wink:
atomm32
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 11. Nov 2009, 11:54
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Citroen Xara Picaso

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Zbynda » Str 11. Máj 2011, 19:18

Já sem pátral a řešil, jak je to se zatmavením předních bočních skel, ptal sem se v jedné firmě, tam mi rezolutně řekli, že přední se zatmavovat NESMÍ, protože od výroby už tam lehčí tónování je....samozřejmě že se může, ale jak už se tu psalo, nesmí být propustnost světla nižší než 70% ( http://www.novinky.cz/auto/233050-folie ... obilu.html )
Možná teď ze sebe budu dělat pitomce, ale jak na svém autě momentálně poznám, mezi těmi čísly na oknech, kolik procent mám propustnost?Pač jestli si chci nechat dát na předek folie, tak třeba od Trieste SunTek HP jsou 30% zatmavení, jenže k tomu přičtu třeba 8% od výroby a už mám problém! A ten mít nechci :D
AX - Teen, r.v. 94, 1.4 D
Xsara 1.9 D r.v. 99 51kw
nyní Break, červ. met., r.v.04 2.0HDi 66Kw
Obrázok užívateľa
Zbynda
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 17:04
Bydlisko: Českolipsko
Vůz: Break, červená metalíza, r.v.04, 2.0 HDi, 66Kw

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod viteon » Str 11. Máj 2011, 19:27

když jsem si nechal dát folie na svoje, tak mi opravdu říkal, že na přední se už moc nedává, protože to nemá skoro smysl. CCa 15-20% je ve skle a moc nezbývá. Mám je tam, nikdy jsem to neměřil, a na kartičce je propustnost 70%.
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Zbynda » Str 11. Máj 2011, 19:51

A na STK si stím problém neměl? Prý po tom občas jdou....Spíš stím nechci mít problém v zahraničí, proto to pořád zvažuji, ten předek :?
AX - Teen, r.v. 94, 1.4 D
Xsara 1.9 D r.v. 99 51kw
nyní Break, červ. met., r.v.04 2.0HDi 66Kw
Obrázok užívateľa
Zbynda
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 17:04
Bydlisko: Českolipsko
Vůz: Break, červená metalíza, r.v.04, 2.0 HDi, 66Kw

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod viteon » Str 11. Máj 2011, 20:01

kartičku mám podle pravidel, zatmavení změřit neumím, ale je tam vidět rozdíl proti zadním sklům. Stejné zatmavení jsem měl i na Xsaře a SK, HU, A, CRO bez problémů
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Hubi » Ned 15. Máj 2011, 11:28

Zbynďo, nevím, kam jezdíš na STK, já jezdím do DC k Homolkovi a neměl jsem s foliema jediný problém. Nejsem si jist, zda oni dokáží změřit zatmavení. Můžu ti ale řícit, že se na foliema ani nepozastavili. :wink:
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Zbynda » Pon 16. Máj 2011, 16:13

V pohodě, já neplašim, jen se pro jistotu ujišťuju :roll:
Už sem volal do Trieste, ptal sem se nato originální zatmavení a jak dalece ten předek můžu udělat, tak prý to proberu na místě s technikem. Beru totiž ještě do kufru známému přední stahovačky na Passata, také to chce mít s homologací a "techničákem" , takže tak....
Na STK do Lípy , on mě ten chlápek ve firmě na autoskla co sem se byl ptát, tvrdil že prostě předek se dělat nesmí a že na STK neprojdu a když mě chytí policajti, tak to 2500.- prý jistí :!:
Ale po shlédnutí Autosalonu a nedávno uveřejněném článku o autofolíích, můžu být snad v klidu, jde jen o to, že bych tu propustnost neměl ve předu překročit o moc, takže musim u nich zjistit, kolik že procent mám zatmavení od výroby :wink:
AX - Teen, r.v. 94, 1.4 D
Xsara 1.9 D r.v. 99 51kw
nyní Break, červ. met., r.v.04 2.0HDi 66Kw
Obrázok užívateľa
Zbynda
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 17:04
Bydlisko: Českolipsko
Vůz: Break, červená metalíza, r.v.04, 2.0 HDi, 66Kw

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Fanatik » Uto 17. Máj 2011, 17:26

Mohl by mi někdo doporučit solidní firmu, která nalepuje folie, na Vysočině? Začal jsem o tom vážně uvažovat. Za všechny odpovědi děkuji.
Fanatik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1362
Registrovaný: Str 22. Sep 2010, 20:33
Bydlisko: Chotěboř
Vůz: Xsara Picasso 2.0HDI 2001-02, Xsara Picasso 1.6i 16V 2007

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod MP » Uto 17. Máj 2011, 17:37

V Jihlavě , tedy na Vysočině , letí :
http://www.cumim.cz
...a je to naproti té Shellce jak jsme byli na "mikrosrazíku" ( nad blázincem na druhé straně silnice )
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Zatmaveni skel

Poslaťod Zbynda » Uto 21. Jún 2011, 19:12

Tak kdybych věděl, jak to vše dopadne, snad bych si rozmyslel zatónování v Praze......začalo to vodníma bublinkama, které sice zmizeli, ale pár vyduchových bublinek zůstalo....dá se to přežít, ale dnes stahuji svoje přední okno a když zavírám tak najednou škráblá fólie....bordel v okně, takže zatmavení skel s demontáží bude mít něco do sebe :!:
Uvidíme co bude dál.... :roll:
AX - Teen, r.v. 94, 1.4 D
Xsara 1.9 D r.v. 99 51kw
nyní Break, červ. met., r.v.04 2.0HDi 66Kw
Obrázok užívateľa
Zbynda
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 17:04
Bydlisko: Českolipsko
Vůz: Break, červená metalíza, r.v.04, 2.0 HDi, 66Kw

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia