Sport.podvozok Xsara II

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod XsaraTV » Sob 26. Jún 2010, 14:32

Čau hoši :) chcel by som menit na svojom povoze komplet podvozok,nakoľko mu už dýcha na krk 196tis.km :roll: zatial ešte nič nebolo vymenené,ale asi je každému jasné,že sa to docela "houpe" :( tak je isté,že výmena príde,len neviem,za čo konkrétne.Chcem zároveň auto trocha prikrčiť k zemi,a tiež aby bolo tvrdšie,o komfort mi tak nejde,som mladý chalan a ženu s rodinkou ešte nemám :lol: všímam si tu fórum a autá chalanov,ako napr. mal Tommis svoju Xsaruš fajne pri zemi,takisto Mourek,Martas,Colin to majú nižšie :wink: rozmýšľal som nad štelovákom,ale to uz čosi stojí.Pozeral som Weitec,ale tak to by som teda ešte musel dosť šporiť :lol: zdá sa mi ,že chalani tu mali niektorí JOM,čo je celkom fajn, v jednom CZ e-shope akciová cena štelovák Xsara- úžasných 6190 Kč,-.Zistil som,že Jom spolupracuje/spolupracoval aj s KW a Weitec,tak o kvalitu by som sa nebál.Taktiež prichádza do úvahy aj TA Technix,tiež za fajn cenu.Alebo by ste odporučili kombináciu dvoch značiek?t.j. tlmiče aj pružiny dopredu iné?Ak niekto niečo z týchto vecí má,poprosim by som o radu a referencie.Chodím aj po tuning zrazoch,čiže ide mi aj o to,aby auto trocha kleslo dole :wink: dík hošánci,sevaaas :driv: :driv: :driv:
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod Henry » Pon 26. Júl 2010, 17:17

Já už pár dní pokukuji po tomto http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... citroen-6/ nemáte někdo žkušenost s tímhle podvozkem?
http://henry19.rajce.idnes.cz

Autohifi?? Zavazi nevozim...
Obrázok užívateľa
Henry
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Sob 14. Mar 2009, 14:24
Bydlisko: Moravská Třebová
Vůz: C5 Exlusive, r.v. 03

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod jandy » Pon 26. Júl 2010, 17:47

to je cena za jeden tlumič nebo za celou sadu čtyř? nikde to tam nemůžu najít ale cena by to potom byla lepší než u originálních dílů. škoda, že je nemají pro breaky.
Obrázok užívateľa
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Štv 13. Nov 2008, 20:31
Bydlisko: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod ColinMcRay » Pon 26. Júl 2010, 18:12

ted si mě pobavil... je to cena za sadu 2 tluičů na přední nápravu, na zadku máš přece torzku na které si to posadíš na zem :D
Cena je fajn ale já bach šel radši do štelováku od Weitecu.
I na Breaky by to šlo ten předek bude stejný..
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod mio » Pon 26. Júl 2010, 19:03

To ColinMcRay : taky to chápu tak že to je asi cena za čtyři tlumiče plus dvě pružiny na předek ?? I když samozřejmě foto bývá někdy zavádějící (horní oka na zadních tlumičích chybí ) ty na foto asi nejsou na xsaru :shock: .
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1267
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod XsaraTV » Pon 26. Júl 2010, 19:58

Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod XsaraTV » Pon 26. Júl 2010, 20:06

toto je ten JOM, dával ho na xsaruš Mourek :wink: http://www.xsara.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=62&t=3815
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Obrázok užívateľa
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Ned 30. Aug 2009, 13:26
Bydlisko: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod Henry » Pon 26. Júl 2010, 22:01

Jandy break mají taky, respektive mají tři varianty, ale všechny za stejnou cenu http://www.spoilercentrum.cz/eshop/podv ... hm=&o=&ot=
jinak cenu chápu za komplet sadu ( 2 přední tlumiče + 2 přední pružiny a 2 zadní tlumiče) a foto na obrázku považuji za ilustrační, ale možná se pletu.
http://henry19.rajce.idnes.cz

Autohifi?? Zavazi nevozim...
Obrázok užívateľa
Henry
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Sob 14. Mar 2009, 14:24
Bydlisko: Moravská Třebová
Vůz: C5 Exlusive, r.v. 03

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod brano ba » Uto 27. Júl 2010, 8:18

Ak by som isiel do nejakeho podvozku, tak do BILSTEIN, prvotriedna nemecka kvalita. A mozno to zkombinovat s pruzinami EIBACH. Nebolo by na skodu popripade podvozok prizvrdit aj pevnejsim stabilizatorom a vymenou silenblokov za tuhsie.

Osobne som mal na starsom aute podvozok HP SPORTING a nemozem si ho vynachvalit a to som mu teda daval dobre zabrat. Mozno je o trosku tazsi ako ine "tuningove" podvozky, ale pracuje dost dobre. POZOR na lacne ponuky roznych sportovych podvozkov. Nie vzdy znamena, ze ked auto pritvrdime, tak bude aj lepsie sediet na ceste, a to nehovorim o tom, kolko taky lacny podvozok vydrzi na nasich cestach. Kludne sa moze stat, ze ho budete menit skor, ako seriovy. Takze pozor na lacne podvozky, aj ked je to lakave, treba ist do overenej kvality. Tolko moj nazor

PS: beznemu cloveku je zbytocne kupovat plne nastavitelny podvozok, zbytocne zan zaplati velke peniaze a pritom jeho vlastnosti aj tak nikdy nevyuzije, nakolko ho do potrebnych parametrov aj tak nikdy nenastavi. Takze nakoniec MENEJ je VIAC. Kludne staci vyskovo nastavitelny, ktory je uz doladeny na dane parametre znizenia.
brano ba
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon 17. Máj 2010, 20:36
Bydlisko: Bratislava
Vůz: CITROEN XSARA 1,4i - 2004

Re: Sport.podvozok Xsara II

Poslaťod jandy » Uto 27. Júl 2010, 8:47

Henry: díky a jsem rád, že sem to nepochopil zas tak špatně :driv:
Obrázok užívateľa
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Štv 13. Nov 2008, 20:31
Bydlisko: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)


Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia