DEFEND LOCK

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod bleriot11 » Pia 6. Júl 2007, 10:40

CHiP píše:bleriot11: Zamykám auto před těma, co auta vykrádají. Né před těma, co auta kradou, v tom je docela rozdíl :P

Tak si mě opravdu pobavil.To jsem fakt nevěděl,ľe auto zamkneą a zloději co kradou rádia se do auta nedostanou a ty kteří kradou auta se tam umí dostat. :lol: :lol: :lol: Já měl auto zamknutý a normálně mi ukradli autorádio.Asi jsem ho měl zamknutý jinak(proti těm co auta kradou)
UKONčUJU debatu,nebo zakládám téma :Pokec o ničem :wink:
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod CHiP » Pia 6. Júl 2007, 14:46

bleriot11: Tak jeątě jednou :) Kdyby nikdo nelezl do aut tak mohou být pořád odemčená. Ti co je chtějí ukrást je ukradnou a» to máą zabezpečený sebelíp. O tom je tato debata prioritně. Beztak si vľdycky poradí a» máą auto nezabezpečený nebo zabezpečení za x desítek tisíc Kč. :lol: Proti nim je učiná leda tak pojistka proti krádeľi auta.
Pak je tu skupinka co ty auta jenom vykrádá, organizovaná skupina co se jen tak před ničím nezastaví, občas ale opravdu lepąí nechat auto odemčený, vemou rádio a zmizí, narozdíl od toho kdyľ je zamčený, vykurví zámek, poąkodí dveře (oprava včetně lakování značně nákladná) nebo případně si otevřou dlaľební kostnou a musíą kupovat nový okýnko :roll:
A pak je tu poslední skupina, náhodní chmatáci, co hledají odemčený auta a kdyľ najdou odemčený auto, tak se podívají co je uvnitř a před těmi si auto zamykám :!:
Tak snad uľ je to jasný :D

Já v zabezpečovací zařízení věřit nikdy nebudu a radąi si budu platit pojistku, neľ jednorázově vrazit prachy do nějakého zabezpečení.
Tak snad si uľ rozumíme. :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Sbohem vąem » Pia 6. Júl 2007, 16:35

Jen jeden případ,který se stal u nás v Kopřivnici.
Taky se jednalo jen o takové drobné zlodějíčky a moľná tím dám trochu za pravdu Chipovi,ikdyľ sám jsem si nechal namontovat defend lock,chtěli ze zaparkovaného auta ukrást jen autorádio,jen dodám,ľe se jednalo o vůz ąkoda felicia,které umím otevřit za 10 sekund aníľ bych cokoliv poąkodil,majitel felicie si koupil nejspíą draľąí autorádio a nechtěl o něj přijít,tak vymyslel nějaké zabezpečovací plíąky se ąrouby,tak aby autorádio neąlo vytáhnout,ale na to zloději neměli čas,tak mu totálně rozątípali palubovku a vytrhali vąechny dráty,rádio samozřejmě ven nakonec dostali a za to,ľe jim to tak dlouho trvalo,tak mu jeątě prořezali gumy,poąkrábali lak a prořezali sedačky.
Kdyby ten pan majitel felicie nechal to rádio jen tak jak ho koupil,ąkoda by byla pouze to rádio,takhle byla ąkoda 50 tisíc a při dneąních cenách felicii se to neoplatí ani spravovat.
Sbohem vąem
 

Poslaťod rosta » Pia 6. Júl 2007, 16:58

Právě kvůli cca 4000 tisicum nadělají ąkody za desetitisice :cry:
Nejlepąí je v autě nic nenechávat,nic tam nevidí,nic nevemou a nejspíą se ho ani nepokusí otevřít a pokračují a řadu dál,ale funguje to jen proti malým chmatákum
rosta
 

Poslaťod Max_Damager » Pia 6. Júl 2007, 22:12

Jak to tak čtu, tak nejlepąí je auto vůbec nemít!!!!! Dokud jsem jezdil vlakem (4 krát levněji), tak jsem neměl ľádnou starost o ukradnutí, ale to byly studentské časy. Podle mého jsou takové sériově vyráběné zabezpečovací prvky snaząí k proniknutí do auta, neľ ty neseriové a domácí, které zloději neznají nebo je minimálně nečekají a zdrľí je to a mám čas na to, abych jim nakopal prdele!!!
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod CHiP » Sob 7. Júl 2007, 13:42

Fuj, nesnáąím vlaky :!: :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod pastynko » Sob 7. Júl 2007, 13:51

CHiP píše:Fuj, nesnáąím vlaky :!: :D


to urcite preto ze na ne nemas vodicak :lol: :mrgreen:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod CHiP » Sob 7. Júl 2007, 14:44

pastynko: To sice nemám, ale kdyľ mi bylo míň, tak mě hrozně bavilo chodit za tátou do práce a jezdit s vlakem místo něho :twisted: Jako cestujího mě to nebavilo nikdy a navíc kdyľ jedeme tři nebo čtyři, tak auto vyhrává i ekonomicky :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Max_Damager » Pon 9. Júl 2007, 11:56

CHiP píše:pastynko: To sice nemám, ale kdyľ mi bylo míň, tak mě hrozně bavilo chodit za tátou do práce a jezdit s vlakem místo něho :twisted: Jako cestujího mě to nebavilo nikdy a navíc kdyľ jedeme tři nebo čtyři, tak auto vyhrává i ekonomicky :D


A co potom, kdyľ vás pojede třicet čtyřicet, to máą trumf v rukávu a jedeą jako ąofér busem,co? a v garáľích MHD to ani nepoznají. Vľdyt si tam busy půjčujou kluci ze základky a projíľdějí se městem a hrajou si na ridiče :lol: :wink: No já vlaky jako malej miloval a byl to svátek,kdyľ jsem mohl jet. No a jako student 2krát týdně to uľ tak romantický není :D
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod CHiP » Pon 9. Júl 2007, 14:47

Max_Damager: To uľ se vyplatí si ten bus najmout ne? Neľ platit tolik jízdenek :shock:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Max_Damager » Pon 9. Júl 2007, 16:03

CHiP píše:Max_Damager: To uľ se vyplatí si ten bus najmout ne? Neľ platit tolik jízdenek :shock:


Jaké jízdenky??? Ten pojem je mi neznámý :lol: :lol: :lol: Myslel sem, ľe si ten bus vypůjčíą z garáľí a pak jízdenky platit nemusíą, kdyľ jedeą načerno s celým busem :wink:
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod CHiP » Pon 9. Júl 2007, 18:49

Max_Damager: Ale ne, neľ kupovat hromadnou jízdenku pro 30-40 lidí, tak si myslím, ľe uľ výhodněji vyjde pronájem toho busu. Ale fakt nevím, bus jsem si nikdy nepronajímal. Moľná bych se mohl zeptat v práci chlapů ze zájezdovky, jenľe co jsem slyąel, tak náą podnik je nejdraľąí v ąirokém okolí :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Max_Damager » Str 11. Júl 2007, 12:28

No je fakt, ľe bude určitě lepąí si najmout 6 Xsar pro 30 lidí neľ celý bus :D
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod rosta » Pia 13. Júl 2007, 16:49

Tak uľ mám vypískovaný VIN na vąech oknech :lol:
rosta
 

Poslaťod CHiP » Pia 13. Júl 2007, 18:36

rosta píše:Tak uľ mám vypískovaný VIN na vąech oknech :lol:

Já tam mám vypískovaný i nějaký tel. číslo, zřejmně na úplně prvního majitele :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia