DEFEND LOCK

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

DEFEND LOCK

Poslaťod darnel » Str 7. Mar 2007, 19:21

Vzledem k tomu, že parkuji venku a různých nenechavců je pořád dost, přemýšlím nad tím, že bych na Xsarku nechal namontovat uzamykání řadící páky. Napřed jsem uvažoval o elektronickém zabezpečení ale tomu moc nerozumím a nechat si to někde dělat nechci. Tuhle variantu ale taky nevylučuji, nejlepší by byly oba způsoby ale nechci to přehánět. Máte s tím zkušenosti? Hlavně s tou uzamykatelnou pákou? Díky.
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod levis501 » Str 7. Mar 2007, 19:28

Taky jsem nad tím přemýšlel, a kromě zamykání zpátečky za cca 6000 jsem narazil i na toto: http://www.topra.cz/index.php?pg=autoalarmy

Cena cca 15000 a jako možná alternativa za pojištění to je docela dobrý.
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

Zabezpeceni

Poslaťod Mig45 » Str 7. Mar 2007, 20:08

Ja osobne pokud pujdo do lepsiho vozu tak si urcite necham vyletat VIN kod na okna.Sice to neni moc hezke,ale je to dost ucinne.
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Štv 14. Júl 2005, 20:47
Bydlisko: Praha,Beroun

Poslaťod řepák » Str 7. Mar 2007, 20:13

A už jste i viděli tuším tak před měsícem ... někde v Tv že naši borci vymysleli nějakou tu mikrotečku . Dokonce na to mají i patent
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: Zabezpeceni

Poslaťod darnel » Str 7. Mar 2007, 20:14

Mig45 píše:Ja osobne pokud pujdo do lepsiho vozu tak si urcite necham vyletat VIN kod na okna.Sice to neni moc hezke,ale je to dost ucinne.


To je sice dobrá věc ale proti krádeži se mi nezdá dost účinná, pokud chce někdo auto např. na náhradní díly a ne s ním dál jezdit, asi ho to nezastaví. Chci něco aby s tím neodjel(pokud ho neodtáhne :( )
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod Sbohem vąem » Str 7. Mar 2007, 20:55

Defend lock mám,nechal jsem si ho namontovat při koupi Xsary,stálo to 5000 kč.Ale je to jen proti těm menším zlodějíčkům,organizovaní si buď stím poradí na místě nebo přijedou s druhým autem prošlápnou spojku,odtáhnou někde bokem a vklidu odstraní.
Já jen doufám,že xsara 1 už není tak žádaná a snad ji krást nebudou,mám tam origo rádio na kazety a to snad taky lákadlo nebude.
Nejlepší ochranou bude asi nějaké aktivní vyhledávání,ale je to drahé a takovou hodnotu to auto nemá.
Sbohem vąem
 

Poslaťod jan452 » Str 7. Mar 2007, 21:01

Ja som si na okná vyleptal VIN, lebo si myslím že to pomôže odradiť aspoň časť zlodejov. Ale ak veľmi dôverujete zákom typu Defendlock, tak si pozrite toto video:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 23&pl=true
zaujímavé je aj toto:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 85&pl=true
Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Poslaťod Sbohem vąem » Str 7. Mar 2007, 21:13

Říkal jsem kamarádovi ať mi to pošle,bavili jsme se o tom v práci,říkal,že na to někde už i narazil v reálu a je to dost kuriozní,ale jako ochrana proti krádeži by to možná pomohlo.

Jedná se o fólii ,vzadu prý jsou umístěny nějaké spony k přichycení ke kolu auta vykrývá to od podběhu až na zem,ale musí to být napasované aby to vypadalo co nejvěryhodněji.Je to trochu komické,ale co by jste si pomysleli vy,kdyby jste to viděli v reálu ?
Prílohy
Na infarkt.jpg
Na infarkt.jpg (100.33 KiB) Zobrazené 17953 krát
Sbohem vąem
 

Poslaťod darnel » Str 7. Mar 2007, 21:19

Já taky doufám, že Xsara I už pro zloděje není tak atraktivní(aspoň se tím utěšuju). Nicméně i tak bych o ni nerad přišel :cry:
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod levis501 » Str 7. Mar 2007, 21:33

jan452 píše:Ja som si na okná vyleptal VIN, lebo si myslím že to pomôže odradiť aspoň časť zlodejov. Ale ak veľmi dôverujete zákom typu Defendlock, tak si pozrite toto video:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 23&pl=true
zaujímavé je aj toto:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 85&pl=true


Teď jsem se na to díval a nestačím se divit. Tohle jsem viděl poprvé...
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod Dave » Štv 8. Mar 2007, 7:24

Já mám defenda od začátku. VIN mám taky. Pojišťovna mi na to dala slevu na pojištění, takže už mám náklady zpátky. Nic není nepřekonatelný, ale odradí to když ti na parkovišti stojí dvě auta a jedno to má a druhý ne. Cesta nejmenšího odporu funguje spolehlivě :twisted:
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Obrázok užívateľa
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 249
Registrovaný: Sob 16. Sep 2006, 11:09
Bydlisko: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Poslaťod řepák » Štv 8. Mar 2007, 16:26

.... vždycky se dalo něco opravit jemným poklepem ... :D
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

zabezpečení

Poslaťod mirah » Štv 8. Mar 2007, 19:27

Ja jsem si nechal od známého el. udělat tajný vypínač, cca 200kč. Znám případ kdy to zloděje odradilo, když se jim to nepodařilo natočit.
xsara 1.8i 16v
mirah
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Sob 29. Apr 2006, 16:04
Bydlisko: Táborsko

Re: zabezpečení

Poslaťod levis501 » Štv 8. Mar 2007, 20:30

mirah píše:Ja jsem si nechal od známého el. udělat tajný vypínač, cca 200kč. Znám případ kdy to zloděje odradilo, když se jim to nepodařilo natočit.


To je dobrej nápad! :twisted: Pokud se takový vypínač ukryje fakt důmyslně, tak zloději nezvývá, než si zavolat odtahovku - a to už pro něj může být fakt komplikace a hlavně zdržení, když to nečeká.
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod lobello » Štv 8. Mar 2007, 22:46

ak existuje ten vypinac a je nejako sakramentsky ukryty tak zlodej nema ziadnu sancu
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Ďalší

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia