Nezničitelné zámky na X2

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod CHiP » Str 18. Apr 2007, 19:25

Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod bleriot11 » Str 18. Apr 2007, 19:43

Xsara prý nejde vyháčkovat,protoľe se odemyká tlakem,ne tahem :D
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod Hrnča » Pon 15. Okt 2007, 11:16

Mě ukradli uľ dvě auta. Obě fabule. Já bych za to sekal ruce. Alespoň. Jako jednorukej by to uľ asi nedělal...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Poslaťod CHiP » Pon 15. Okt 2007, 11:31

Hrnča píše:Mě ukradli uľ dvě auta. Obě fabule. Já bych za to sekal ruce. Alespoň. Jako jednorukej by to uľ asi nedělal...

On by to sice uľ znova neudělal, ale Ty by sis poseděl za ublíľení na zdravý s trvalými následky, v lepąím případě podmínka. Vąe za to, ľe si chráníą vlastní majetek, tohle mě na naąich zákonech ątve snad ze vąeho nejvíc :roll:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Hrnča » Pon 15. Okt 2007, 11:32

Máą pravdu. Já jsem to spíą myslel jako trest. Místo vězení useknout ruku. Oni by si to moľná potom i jiní rozmysleli...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Poslaťod Miklásek » Pon 4. Aug 2008, 21:23

Keď tak čítam ten nadpis... Dnes som rozobral zámok kufra na kombajne, bo mi neąiel odomknú» kµúčom a servo sa mi domrdkalo. Najprv som myslel, ľe mám menený zámok a proste nepasuje ku kµúču, no potom som zistil, ľe predoąlý majitel (alebo majitelia) odomikali kufor iba centrálom, bo ten zámok bol kus zaoxidovaného kovu, ktorý uľ proste nejde rozhýba»... Takľe do kufra sa mi nikto cez zámok nedostane... :roll:
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod Hubi » Štv 12. Feb 2009, 23:00

Když už jsme u těch chňápků, tak nám nedávno šlohli SPZky z našeho druhého autíčka Opla Corsy, když jsme byli brázdit svahy. Nyní už máme SPZetky na obou autech přišroubované. Člověk si řekne, že je ukradou i tak, když si na to vezmou patřičný vercajk, jako třeba sikovky, ale proč se bude trápit se sikovkama, když může jít vedle a jen je za vteřinku vycvaknout z rámečku. Na VB řekli, že se kradou dost často, takže přišroubování vřele doporučuji. Zaprvé člověk stráví nějakou hodinu na policii, další na dopraváku a ještě cálne prachy za nové tabulky.
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod davados » Pia 13. Feb 2009, 0:43

To s tim tlakovym zamykanim je fajn,ale jak se dostat do xsary II,kdyz si nejakym zpusobem zabouchnes dvere?Stalo se mi to u scorpia.Kasirka ,doklady,mobily a klice od bytu a auta na sedacce ridice ve 3 rano na sidlisti.No nechal sem to bohuzel tak a jel za kamosem se vyspat a pres den sme to pomoci klinu na mezeru pres dvere ridice a svarovaciho dratu zachytily o kliku spolujezdce a otevrely.Veci v aute kupodivu vydrzeli a okno sem si ve 3rano rozbijet nechtel.Mozna to bude navodny pokud nekdo vi jak na to,ale stat se to muze,kor kdyz u xsary odchazej "husi krky".No tak sem ted popsal navod,jelikoz zatahnutim za kliku se central otevre,ale je to krkolomny.Sem zil v domneni,ze to nejde.Nebo uz mam tak dojebanej central,a fakt to nejde.Na zadnich kdyz je zamceno zatahnutim za kliku neodemknu,leda zatlacenim cudlu zamykani
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod Kvido » Pia 13. Feb 2009, 15:43

Nevím,mě se Xsaru zatím nikdy nepovedlo zamknout s klíčemi uvnitř vozu,ani nevím jak by se mi to mohlo stát,zamykám centrálem na origo klíči a když je klíč v zapalování a otevřu dveře začně to řvát. Na filetě jsem měl ,ale bezpečnostní prvek,po 1 minutě se mi auto zamklo samo a čase mjsem zjistil,že o funguje podivuhodně,protože vzimě se mi zamklo i snastartovaným motorem,ale filetu umím otevřít velice rychle,stačí mi šňůrka z bundy.Tak jsem si poradil.
U Xsary ani nevím jak bych se dostával dovnitř,ale vzhledem k tomu,že mám u Generalli pojištěné všechny skla,tak bych asi vybral zadní za spolujezdcem,tam nemám nálepky z Xsara srazů. A pokud by mi nějak někdo rychle neporadil Xsara forum,či Xsaramádi nebo Citroen ,asi bych šel do stavebnin koupit jednu cihlu.
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod davados » Pia 13. Feb 2009, 16:57

provázek je fajn když je potřeba otevřít si svoje auto který má čudly koukající nad tapec :wink: ,no stalo se mi že sem už 2x lezl do xsary kufrem a to díky husímu krku na 5.dveřích.Asi takhle se to stalo nastartováno a lidi měli věci v kufru tak vylezu aby mi pak nebouchli kufrem a dveře řidiče mám otevřený,jenže ty se zavřeli,když poslední opouštěl auto rozkmital ho a dveře se zabouchly.Naštěstí byl kufr otevřenej a dík těm polámanejm káblům v husím krku se auto zamklo,tak sem jim poděkoval(jasně je to moje lemplovina) a když odešli vlez sem do kufru a zevnitř sklopil sedačky a odemk sem si zadní dveře a přes ty zas přední.Zavřít si ten kufr nrvim nevim a bylo nastartovano.......Co pak,když pominu tu cihlu.přeci jen to sklo vysát dá práci ne-li je to téměř nemožný
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod Kvido » Pia 13. Feb 2009, 17:46

Jasně ono by se jednalo o krizovou situaci.Jinak stím provázkem jsi to odhalil.
Pokud bych to neměl moc daleko domů,šel bych si pro náhradní klíče nebo by mi je možná někdo přivezl. Když jedem na dovču beru s sebou vždy náhradní klíče.
A nebo nedávno ukazovali ve zprávách Roomstery,jak mají společné klíče i centrály,ale to by se asi u frantíků nestalo :D
No jinak docela by to byla prekérka,asi bych jen těžce uvažoval jak ten motor vypnout. Možná ucpat vyfuk,ale to mi příjde takové drastické.
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Nezničitelné zámky na X2

Poslaťod Šedivka » Ned 15. Feb 2009, 15:22

davados píše:....přeci jen to sklo vysát dá práci ne-li je to téměř nemožný


Ještě když jsem měl Nissana, tak se mi jeden grázlík dostal oknem do auta, ještě půl roku poté jsem nacházel kostičky skla v autě. Nový okno mě stálo 800,-, resp. celý dveře, protože, když jsem se toho maníka na vrakáči zeptal kolik chce za samotný okno, tak řek to samý jako za celý dveře :D
Obrázok užívateľa
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1143
Registrovaný: Pon 20. Aug 2007, 14:45
Bydlisko: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia