Nedostatek xsary v bezpecnosti

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Nedostatek xsary v bezpecnosti

Poslaťod bleriot11 » Sob 2. Máj 2009, 21:28

Jufk píše:Tak jsem pročetl celé tohle téma několikrát a už vůbec z toho nejsem moudrej. Nějak se mi to motá co máš za to zabezpečení? Tarif od T-mobile to jsem pochopil, ale kontrolu otevření dveří máš jakou? A zkoušel jsi i jiné telefony než ten Alcatel já mám dojem, že by šly napojit všechny jen musíš zjistit na kterém kontaktu v telefonu dává baterie plus a míus. No apak nějaký ten "měnič" z 12 v na napětí se kterým pracuje telefon to si vyřešil jak? Nechce se mi kupovat kvůli tomu origo adaptér. Asi jsem jouza, že to nechápu tak se omlouvám za hloupé otázky :klik: . Tenhle systém se mi docela zamlouvá nechci klasický alarm,protože parkuju často daleko od domu a v ulici pořád něco houká. Různé pagery, lokátory apod. drahé vynálezy se mi k ceně auta zdají zbytečné a to nemluvím o radosti z každé ušetřené koruny.
Díky předem za rady.
tak tedy:Zkoušel jsem i jiné telefony,ale nejspolehlivější je skutěčně alcatel one touch easy.Napájení je vyřešeno stabilizátorem napětí,který udělá z 12V požadovaných cca 5V k napájení telefonu.čili baterie je vyndaná a telefon je stále napájený z autobaterie.Dále se musí telefon rozebrat a zapájet místo jakéhokoli tlačítka(například 3)dva drátky,které při spojení vytočí onu trojku.A pod tímto číslem 3 je v paměti telefonu v pevné volbě nastaveno číslo mého mobilu.Tyto dva dráty jsou připojeny na kontakty relé.Vinutí relé je připojeno přez tajný vypínač na kontakty žárovky stropního osvětlení.čili jeli tajný vypínač zapnut a rozsvítíli se stropní světlo(odemčení nebo otevření vozu)kontakty relátka se sepnou a je to jako kdybych podržel tlačítko 3 a telefon začne vytáčet pevnou volbu s mím číslem.Můj telefon začne zvonit.Dám odmítnutí hovoru,vlezu do auta a telefon vypnu tajným vypínačem.Snad jsem to napsal trošku zrozumitelně :D
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Re: Nedostatek xsary v bezpecnosti

Poslaťod bleriot11 » Sob 2. Máj 2009, 21:31

Jufk píše:Tak snad pan letec a dobyvatel nebes, :klik: , velký a dokonalý, :klik: , jedinečný a všemohoucí, :klik: , jeho veličenstvo Bleriot dvojitá jednička nebude skoupý a za malou almužničku se podělí a dovolí poníženě žadonícímu :klik: využít licenci k jeho vynálezu a nainstalovat si také to perpétummobile do svého vozu.
Nebude to problém,ale nyní jsem a ještě 2 měsíce budu v Litvě,tak pak to určitě vyřešíme. :wink:
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Re: Nedostatek xsary v bezpecnosti

Poslaťod Jufk » Pon 4. Máj 2009, 10:04

.[/quote]Nebude to problém,ale nyní jsem a ještě 2 měsíce budu v Litvě,tak pak to určitě vyřešíme. :wink:[/quote]


Já ti mnohokrát děkuji, ale nemusíš to popisovat tak dokonale, jako kde co máš, protože niky nevíš kdo poslouchá :D . Podle tvé rady to snad zvládnou i moje volšové ruce a tupá hlava aspoň co se týká elektriky. Pro mne byl vrcholem zručnosti tajný vypínač na benzinové čerpadlo. Tvářil jsem se u toho jako bych stavěl Temelín. Každopádně ještě jednou díky.
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia