Alarm

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: RE: Alarm

Poslaťod Karak » Štv 28. Feb 2008, 14:04

mrshka píše:to Karak: hele, moc ráda bych ti poradila, jak přesně zapojit KR8000 na dálkový start do Picassa, ale bohuľel nejsem technik a to málo, co vím, mi stejně museli vysvětlovat. jediný, co ti můľu poradit je, ľe ti dám číslo na naąe servisní techniky, kteří ti to přímo po telefonu poradí, protoľe s tím mají rozhodně větąí zkuąenosti neľ já 8)
jestli máą zájem o ten jejich tel, písni - poąlu ti sz


jo, jo, to by slo, a ja sa s nimi dohodnem, ci by to zvladli...
posli teda, dik
k.
Majiteľ striebornej krásky Xsara Picasso 2.0HDi 12/2003, spotreba 6,1l/100km-kombinovaná _ok_
Obrázok užívateľa
Karak
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pia 23. Nov 2007, 16:25
Bydlisko: BA - pracovne, inak RK

Re: RE: Alarm

Poslaťod Karak » Štv 6. Mar 2008, 14:04

Karak píše:
mrshka píše:to Karak: hele, moc ráda bych ti poradila, jak přesně zapojit KR8000 na dálkový start do Picassa, ale bohuľel nejsem technik a to málo, co vím, mi stejně museli vysvětlovat. jediný, co ti můľu poradit je, ľe ti dám číslo na naąe servisní techniky, kteří ti to přímo po telefonu poradí, protoľe s tím mají rozhodně větąí zkuąenosti neľ já 8)
jestli máą zájem o ten jejich tel, písni - poąlu ti sz


jo, jo, to by slo, a ja sa s nimi dohodnem, ci by to zvladli...
posli teda, dik
k.


Uz som sa s nimi dohodol, namontuju to :-)
vdaka
K.
Majiteľ striebornej krásky Xsara Picasso 2.0HDi 12/2003, spotreba 6,1l/100km-kombinovaná _ok_
Obrázok užívateľa
Karak
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pia 23. Nov 2007, 16:25
Bydlisko: BA - pracovne, inak RK

Re: RE: Alarm

Poslaťod mrshka » Štv 6. Mar 2008, 14:18

to Karak: to jsem moc ráda, ľe jsem jednou byla uľitečná :lol:
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Poslaťod glaver » Pon 31. Mar 2008, 21:51

a» nedělám bordel, tak budu pokračovat tady...
zaujalo mě, ľe pokud bych si koupil tenhle alarm, uąetřil bych na nový rádio :o))) ale jaká můľe být kvalita ????
dokonce v týhle verzi s vystřelovákama, uměj dodat i planľety do xsary, ale nikde ľádná reference :o(


http://www.aukro.cz/item334394747_autoa ... _klic.html

prodavaj to i na levnejch alarmech, ale o trochu draz mno
Xsara Break 2.0 HDi 90HP 1999 Obrázok
Obrázok užívateľa
glaver
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pia 21. Mar 2008, 12:13
Bydlisko: Praha

Poslaťod jar » Uto 1. Apr 2008, 7:01

glaver píše:a» nedělám bordel, tak budu pokračovat tady...
zaujalo mě, ľe pokud bych si koupil tenhle alarm, uąetřil bych na nový rádio :o))) ale jaká můľe být kvalita ????
dokonce v týhle verzi s vystřelovákama, uměj dodat i planľety do xsary, ale nikde ľádná reference :o(


http://www.aukro.cz/item334394747_autoa ... _klic.html

prodavaj to i na levnejch alarmech, ale o trochu draz mno


Na pohled to vypadá boľsky, ale ty peníze mě od toho odrazují. Nevím, nevím, ale existuje origo alarm, ale jeątě nevím za jaké peníze a zdali jeątě je http://www.citroen.cz/MasterPage.aspx?p ... nstvotitle
Nemá někdo nějaké info?
Xsara Picasso 1,6HDi 80kW 2005
Bejvalka Xantia break 1,9TD 1996
Obrázok užívateľa
jar
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Sob 23. Feb 2008, 17:33
Bydlisko: Praha 14
Vůz: Xsara Picasso 1,6 Hdi 80kW bez Fapu 2005 modrá

Re: Alarm

Poslaťod mrshka » Uto 1. Apr 2008, 9:46

No, tak o vystřelovákách zase něco málo vím, nabízíme je, ale bez alarmu. ovąem co se týče přímo těch vystřelováků - nemaj konkurenci!! vąichni (teda jako chlapi - ľenský to nechcou) si je pochvalujou! jen se tam musí dobře umístit a přidělat ta planľeta, jinak je to ok. vąechno v pořídku funguje a pokud to někdo nabízí za tak dobrou cenu i s alarmem, brala bych to. smaotné vystřelováky, jakoľe řídící jednotka centrálu, stojí cca o 50Kč míň (a to ve velkoobchodní ceně) neľ nabízí na aukru i s alarmem. ovąem netuąím, co je to za značku, aby ta nebyla ąmejd. v kaľdém případě na denní pouľívání a jako "machrovinku" fakt doporučuju, jen to precizně a pořádně udělat 8)
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Poslaťod glaver » Uto 1. Apr 2008, 18:13

jasne, ja to beru spis z praktickyho hlediska, mas jen jednu krabicku a klic ti neroztrhne nekvalitni kapsu trebas u mikiny nebo bundy.... ale ta cena mi rika, ze zivotnost bude max. 2 roky, i kdyz je to pry se zarukou. Prodavaj je i nektery e-shopy, zhruba o 150-300 draz. Vyhoda je, ze kdyz to ztratis nebo se to rozbije, koupis za par slupek nove DO, naucis a jedes dal.... asi to prubnu a koupim si poradne radio s redukci na volant...
Xsara Break 2.0 HDi 90HP 1999 Obrázok
Obrázok užívateľa
glaver
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pia 21. Mar 2008, 12:13
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rope » Uto 1. Apr 2008, 19:48

glaver píše:a» nedělám bordel, tak budu pokračovat tady...
zaujalo mě, ľe pokud bych si koupil tenhle alarm, uąetřil bych na nový rádio :o))) ale jaká můľe být kvalita ????
dokonce v týhle verzi s vystřelovákama, uměj dodat i planľety do xsary, ale nikde ľádná reference :o(


http://www.aukro.cz/item334394747_autoa ... _klic.html

prodavaj to i na levnejch alarmech, ale o trochu draz mno

Já musím napsat ze své zkuąenosti, ľe bych uľ toto nechtěl, měl jsem to kdyľ tyto věci začínaly na hyundai, vľdycky jsem pokusný králik a dam si něco nového na vyzkouąení do auta, planľetu jsem si udělal a první věc co mě zaráľí je slabá výdrľ baterek, pokud mi u normálního do vydrľí rok tak tam cca 4 měsíce, klíč je ze dvou dílů a často se stalo ľe se oři startování rozpadl, prostě se vychodil a pak uľ se rozdělával při menąím zataľení. Kdyľ jsem to měl nové, tak jsem si symboly na klíči zvýraznil stříbrným lihofixem a vypadalo to super, ale klíč není plastový jako origi VW, ale je takový pogumovaný a brzy je takový nevzhledný. Toto je má zkuąenost, ruce pryč od hodně levných alarmů.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Alarm

Poslaťod mrshka » Str 2. Apr 2008, 8:50

no, tak zase abych přidala svou troąku do mlýna - je pravda, ľe to kapsu neroztrhne jako běľný klíč, v tom je ta výhoda. jak uľ jsem ale říkala, není tam psáno, co je to za značku. vím, ľe to, co prodáváme my, je kvalitní výrobek. baterka se nevybije za 4 měsíce, ale nejdřív po roce (i kdyľ někteří ji jeątě neměnili), krabička, ve které je umístěná planľeta, sice je ze 2 ks, ale je taky přichycená ąroubečkama a pokud vím, jeątě nikdo si nestěľoval, ľe by se mu třeba časem rozpadávala. navíc teď máme novou verzi od lepąího výrobce a tato řídící jednotka uľ má i plovoucí kód, coľ je taky bezva věc - moc alarmů nebo i těchto různých ovládání ty plovoucí kódy nemá. a kdyľ ano, odráľí se to samo i na ceně. zkuste jeątě prohledat net a určo najdete, co hledáte. i kdyľ já osobně, kdyľ uľ bych se rozhodla pro tuto variantu, koupím si řídící jednotku s vystřelovákem zvláą» a alarm zvláą». je totiľ maličký problém kdyľ se vám něco pokazí. takhle vám bude fungovat aspoň něco. na větąinu alarmů (jeątě lépe na ty od stejného výrobce jako vystřelováky) se dá naučit tento DO. navíc náą nový DO uľ je opravdu velmi podobný vzhledem i materiálem těm origo od VW. ale zvaľte, je to vľdy jen na vás 8)
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Re: Alarm

Poslaťod Rope » Sob 20. Sep 2008, 21:45

Tak jsem si ve volné chvíli namontoval alarm, tedy kovařova kobyla dostala oves. Není sice dodělaný, ale jednou tam dopojím i ultrazvuky. Dle zásady "levné krámy mi do auta nesmí" jsem opět použil osvědčený system Clipper, což je Ital a jako každý správný italský alarm mi bude sloužit léta narozdíl od krámů co radši ani nebudu jmenovat. Jednou až bude čas domontuji i modul na zavírání oken a pak bude jedním tlačítkem zavřeno a dovřeno.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Alarm

Poslaťod baffy » Ned 21. Sep 2008, 21:05

Rope píše:Tak jsem si ve volné chvíli namontoval alarm, tedy kovařova kobyla dostala oves. Není sice dodělaný, ale jednou tam dopojím i ultrazvuky. Dle zásady "levné krámy mi do auta nesmí" jsem opět použil osvědčený system Clipper, což je Ital a jako každý správný italský alarm mi bude sloužit léta narozdíl od krámů co radši ani nebudu jmenovat. Jednou až bude čas domontuji i modul na zavírání oken a pak bude jedním tlačítkem zavřeno a dovřeno.

tak ty sa teda nezdáš.. :lol:
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Obrázok užívateľa
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5184
Registrovaný: Sob 6. Jan 2007, 20:31
Bydlisko: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Alarm

Poslaťod Vlk1969 » Pon 3. Nov 2008, 17:50

Já jsem kupoval alarm od fa:Jablotron 4500 bez zabudování a věřím, že se to přehlédnout nedá :driv:
Mrkni zda nemáš v motorovým prostoru houkačkunebo spínače pokud otevřeš kapotu,či jak psali ledkontrolku a nebo v interieruultrazvukový senzory většinou to bývá na áčkových sloupkách :driv:
Obrázok užívateľa
Vlk1969
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Štv 30. Okt 2008, 11:02
Bydlisko: jablonecn/nisou
Vůz: citroen xsara1.8/benzín---citroen BX1.6// benzín

Re: Alarm

Poslaťod Rope » Pon 3. Nov 2008, 22:05

Vlku, bylo by lepší kdyby si napsal na co vlastně odpovídáš, pak tvůj příspěvek dostane smysl bez toho aby člověk dlouze pročítal vlákno a hledal. Když tak použij citaci a třeba nechej jen jedno slovo, aby bylo vše na první pohled jasné. Jasne!
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Alarm

Poslaťod Vlk1969 » Uto 11. Nov 2008, 18:00

Rope jasný sry příště použiji citát:-)
Obrázok užívateľa
Vlk1969
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Štv 30. Okt 2008, 11:02
Bydlisko: jablonecn/nisou
Vůz: citroen xsara1.8/benzín---citroen BX1.6// benzín

Re: Alarm

Poslaťod Hubi » Štv 12. Feb 2009, 22:43

Zdárek lidi, nepřečítal jsem tu úplně všechny příspěvky, ale mám takový dojem, že to, na co se chci zeptat, tu nepadlo. Dá se do Xsary dát alarm, aby fungoval pomocí dálkového ovládání originálního dálkového klíče k autu?
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia