imobilizer

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod tygrik007 » Str 24. Máj 2006, 21:03

Nzc, kdyby ten dalkac nefungoval, tak taky na nej hodim bobek. doted jsem vsechny auta mel bez DO a taky to slo.
jen ted to pohodli, kdyz prsi a muzu auto zamknoud z podstechy ;-)
Xsara 1.9D rok 2000
Obrázok užívateľa
tygrik007
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Ned 30. Apr 2006, 16:50
Bydlisko: Prostejovsko

Poslaťod 9 » Štv 25. Máj 2006, 11:56

na original od citroenu potřebuje? nějakou kartičku, jinak ti to zji?´tujou měsíc a stojí to 6.tis. Mě ho udělala normální výrobna klíčů, co maj na to výbavu, za 1500.
9
 

Poslaťod MP » Štv 25. Máj 2006, 13:51

No ale v klíčku má? čip k imobilizéru , pokud se nemílím ... to asi kdejakej výrobce nezmákne . No asi sednu do auta a jedu se zeptat do Citroenu .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod 9 » Štv 25. Máj 2006, 15:41

Zmákne.Chlapík měl čtečku čipu, čip, do něj nandal přečtenej kód.Otázka 2minut+vybrou?ení klíče. Snad mi ale ten problem s imobilizerem nepřivodil ten novej klíč, kterej tehdy fungoval standartně, to bych pak samozřejmě doporučil připlatit si v citroenu. Ale co to třetí čerpadlo? Mám ho tam dávat?
9
 

Poslaťod MP » Štv 25. Máj 2006, 16:19

No s tím čerpadlem ti neporadím , zatím jsem se s podobným problémem na?těstí nesetkal .
A ten klíček .... to by bylo gut , kdyby to ?lo takhle za těch cca 15 stovek . Jsem byl v Citroenu. A proto?e nemám "kartičku" , tak ta se musí prvně nechat udělat , co? je za cca 2400 , pak za cca 600 udělaj klíč ,a za dal?í asi 5 stovku to o?ivijou aby to komunikovalo s autem ... a to je bez DO k centrálu .... :(
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod 9 » Pia 26. Máj 2006, 7:00

rad?i hele počkej, co mi tu řeknou na ten imobilizer. Teoreticky by ten novej klíček neměl imobilizéru nic udělat, fakt je, ?e jsem ho několikrát pou?il a mám teď problém s imobilizerem, co? se tedy nevyplatí. Ale intenzivně sháním elektrikáře, tak?e resumé bude co nivdět.
9
 

Re: imobilizer

Poslaťod Stančík » Ned 25. Jan 2009, 16:33

Prepáčte že som tak smelý,kde nájdem to palivové čepadlo,počujem pri otočení kľúča jemne zavrčať,ale som si myslel že je to krokový motor. Myslelsom si že je to v blízkosti toho červeného čudlíka.Mám 1,8i benzín.
Xsara1,rv99,1,8i,benzín,coupe,bez klimy
Stančík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 4. Okt 2008, 20:12
Bydlisko: Banská Bystrica-Sásová
Vůz: X1,1999,1,8i,benzín,66kW,čierne coupe,bez klimy

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia