Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod xsaraplus » Sob 7. Nov 2009, 0:25

Citroën Xsara Coupé 1.9 D 51 kW ročník 1999
xsaraplus
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 234
Registrovaný: Str 14. Okt 2009, 2:08
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara 1.9 D

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod bleriot11 » Sob 7. Nov 2009, 18:30

toho je prakticky to samé,ale za čtvrtinu ceny : http://www.flajzar.cz/new/ostatni-7/jed ... erze-2.htm
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod Rope » Sob 7. Nov 2009, 19:14

Tak nevím , ale myslím že když člověk napíše "doporučuji" tak by měl mít tu konkrétní věc odzkoušenou a mohl hovořit z vlastní zkušenosti a věřit tomu že to co doporučuje je opravdu dobrá věc, která za to stojí a ne jen najít někde na netu. Takže prosím pro příště doporučovat jen věci odzkoušené, to doporučuju JA.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod Marek » Sob 7. Nov 2009, 23:15

Z vlastní zkušenosti nemohu Flajzara bez výhrad doporučit. Mám už 3 roky DO od něho a jakmile se ochladí, musím před odemknutím nebo zamknutím DO synchronizovat současným stiskem obou tlačtek na ovladači, Některý den při každém použití, jindy chodí delší dobu bezvadně, přes léto chodí skoro bez vad. Byla to sice stavebnice, ale podobným způsobem postavený alarm a převodník centrálu (vlastní konstrukce, ale např. plošný spoj je stejně ošetřený proti kondenzované vlhkosti) problémy nemají. Studený spoj to nebude, to by nepomáhala synchronizace, spíš náchylnost na rušení, které rozhodí plovoucí kód. Závislost na teplotě a vlhkosti je mi nejasná, nevidím k ní důvod. Tím nemohu tvrdit, že ostatní zařízení od této firmy jsou špatná, jen nabádám k opatrnosti, imobilizér odstavující palivové čerpadlo při předjíždění by nebyl dobrý doplněk.
Možná se vám to bude zdát zbytečné, ale i to, jestli byl výrobek schválen pro montáž do aut, nebo se výrobce v návodu zříká jakékoli odpovědnosti o něčem svědčí.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod bleriot11 » Ned 8. Nov 2009, 0:36

Mám od Flajzara stavebnici kodovací klávesnice,zatím fakčí bez závad(je to venku,prší na to....)Po zimě uvidím.Ale hlavně měl ROPE na mysli hodnotit konkrétní výrobek a né výrobce.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod Marek » Ned 8. Nov 2009, 21:12

Ano, každý výrobce má více a méně povedené výrobky. Jen vidím rozdíl, jestli dělá výrobek jako stavebnici, jejíž nefunkčnost lze omluvit špatnou montáží, anebo finální výrobek. U toho DO jsem váhal mezi Enikou, Jablotronem a Flajzarem. Flajzar to vyhrál tím, že udával jak dlouhý používá kód a taky jsem si říkal, že málo rozšířenou značku nebudou umět zloději tak snadno odemknout. Bohužel to někdy nemůžu ani já.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod elbunda00 » Sob 14. Nov 2009, 12:09

Zdarec já jsem si nechal namontovat tajný spinač ovladaný magnetem spinač je je velký jako sirka takže se dá schovat kamkoli.Je tam i časovač po prejeti mista kde je spinač magnetem mám 30sek. na nastartovani jinak kontrolky sviti ale nestaruje.Blbé je že když vám nebo spiš maželce auto chcípá musi :wink: pokaždý machnout magnetem. Stalo mě to 2500kč i s piskovanim skel
citroen xsara picasso 1,6i 16v benzín 2009 stříbrná metalíza
elbunda00
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob 7. Nov 2009, 11:59
Bydlisko: Beroun
Vůz: Citroen xara picasso 1,6i 16V benzin 2009

Re: Velmi dobrý dodatečný imobilizér, doporučuji

Poslaťod kuras » Str 5. Máj 2010, 14:29

!!!
otec dal kedysi nieco podobne na formana... mozno to bolo aj rovnake... potom auto "zbehlo" do priekopy a pri oprave sa to tam nedalo... ved aj tak, kto by take auto kradol :lol:
Citroën C4 1.6 VTi 88kW Perla Nera
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
kuras
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Pia 9. Apr 2010, 18:47
Bydlisko: Bratislava
Vůz: C4 1.6 VTi 88 kW '09


Späť na Zabezpečení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia