3.severočeský minisraz 19.9.2009

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Kde bude 3.severočeský minisraz?

Na severní straně Jizerských hor (varianta A)
6
38%
V Českém ráji (varianta B)
10
63%
 
Celkom hlasov : 16

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod řepák » Sob 19. Sep 2009, 21:56

Cvrček píše:Řepáčku,kdyby jste šli jako my po plánované žluté trase,tak by jsi si ten štrůdl moh dát taky.

Za 200,- půjdu třeba po zelený :D
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod davados » Sob 19. Sep 2009, 22:07

Sme vidéli babu v zeleným tričku tak sme po ní šli :oops:
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod bafík » Sob 19. Sep 2009, 22:32

heč heč a já když jsem dorazila k našim, měla jsem na stole pěkně teploučkej štrůdl, celou nohavici, no tu sem zdlábla, ted je mi blbě, ale neodolala sem,to sem hovado že. Já se můžu po štrůdlu utlouct. A tak sem si tu druhou nohavici vezla domu, chodím na ni koukat a už se těším až mi slehne a vrhnu se na ni. Bárnásek je mimochodem čistej,(kdo byl na sraze pochopí), strašně unavenej a už dadá v posteli. Jinak uplně super srázek, příště bych tam někam zaředila trochu nějaký sprinty, ti dám řepáku na prdel(doufám že sem si nespletla přezdívku, na jména nejsem) a Cvrčku, pak se zkontaktujem, už mám vymyšlený úkoly, ty víš. Tak servus
bafík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 10. Nov 2007, 20:14

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod bafík » Sob 19. Sep 2009, 22:33

davados píše:Provokacéé :) ,ale už vim jak nalákat severočeské skvělé Xsamarády a Xsamarádky na pražskej sraz :P
EDIT: i středočeské viď Hrnčo

no nevim, to by musel být štrůdlíček jako od maminky.
bafík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 10. Nov 2007, 20:14

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod bafík » Sob 19. Sep 2009, 22:37

Cvrček píše:Řepáčku,kdyby jste šli jako my po plánované žluté trase,tak by jsi si ten štrůdl moh dát taky.

no to je vidět, kdo je z jaký džungle. Pražáci se vyzaj v písmenkách, nebo byaspon měli a my ostatní zvládáme i barvy :P :P :P
bafík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 10. Nov 2007, 20:14

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod bafík » Sob 19. Sep 2009, 22:41

Šedivka píše:Tak když jsme u toho štrůdlu, tak tohle mě čekalo doma (od moji maminky):
http://i35.tinypic.com/b53d52.jpg
...zabral bych ho ještě když byl celej, ale nestíhal jsem :D

no to je nádhera, ty hele a dělá se u vás takove ten hutnej, nobo to odbýváte. To u nás teda jo, spousta hrozinek, oříšký aspon dvou druhů, spousta jablek, strouhánka, kokos, skořice, vanilka a všechno v krásně křupanoučkým pivním těstíčku, jé no mnam. :oops: Jé Coline, sorry, ale brindák už máš tak dobrý ne :lol:
bafík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 10. Nov 2007, 20:14

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Claire » Sob 19. Sep 2009, 23:13

Ahoj Xsamarádi... tak i já už sem po srazu a následném hraní doma :-)Kdybych si bývala udělala privátní koncert na Převázce, bylo by to lepší :-( Celá akce výtečná až velmi vydařená, až na pár barvoslepých účastníků - a už se mooooc těším se na další. Konečně sem si taky vytáhla třísku z pusy - což mě přivedlo na myšlenku, že sem si zapoměla cálnout nanuka :-D Takže - kdo má u mě panáka?? :driv: Jo a až v příštím týdnu budu měnit záslepky, budu možná děkovat ještě pražské sekci, bo se možná vyřeší problém "a kudy tam kruci teče...?" Víc hlav, víc ví... sem grogy...dobrou.
http://www.akvaristik.eu
Má nejlepší přítelkyně :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Claire
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 211
Registrovaný: Štv 2. Júl 2009, 9:18
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara Break, 1,4i, 2002, 60 tis.,vysněný bobíšek v zelené metale.

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod riggo » Ned 20. Sep 2009, 7:12

Cabas vsici, taxe tez pridam ke zbytku, jsme v poho doma, sraz byl super, a pridam se k nazoru tusim Cvrcka, ktery zaznel na adresu minuleho srazu(na kterem jsem mimochodem absentoval), ze nase severoceske srazy jsou kus od kusu cim dal tim lepsi, lidi pohodovejsi....proste fajn. Moc diky Vam vsem, za atmosferu, pohodu, moc rad jsem vas videl,a samo ze i zase rad uvidim.
P.S. Jen pro dokresleni, pri poctu cca dvaceti lidi(Cvrcek bude jiste vedet presny pocet), kteri byli ucastni na Neprevazce a objednavali si u obsluhy cokoliv, na co meli chut od jidla, piti, káv ci poharu, se pri konecnem vyuctovani nestalo, ze by tam zustalo neco, k cemu by se nikdo neprihlasil!A to nekteri odjizdeli driv, nez jsme skoncili!Klaplo to na korunu a kus. To tez nebyva tak uplne zvykem, jak asi ze soukromych zkusenosti vime. Proste jsme fajnova sestava lidi :-) Samozrejme nepocitam toho nanuka, Claire, ani se nedivim, ze jsi na nej zapomnela v tom zavoji dehtoveho koure :D :D :D :D
"....a takhle my tady žijem!" :-)
Obrázok užívateľa
riggo
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 309
Registrovaný: Uto 27. Mar 2007, 10:37
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara I 1,9D 50kW, r.v.98,po 300tis.km se mnou minulost, ted Seat Toledo III, r.v.2006,1,9TDi 77kW

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Claire » Ned 20. Sep 2009, 10:01

Riggo, Ti nekouřící kuřáci, to je maso :-) Ale včera sem dehtila opravdu extrémně hodně - to je fakt :-( Doma jsem pak zjistila, že padly za den dvě a půl krabičky. Protože večer jsem samozřejmě pokračovala. :( Tímto podávám nikotinový odpor a ubiju plíce pár denním nekouřením. Déle to totiž nevydržím :-(
Jo a jinak - dehťáci se družili :-) Samozřejmě společně - a kdo nezaváhal a šel se dehtit s námi, dozvěděl se i spoustu zajímavých a rozhodopádně DŮLEŽITÝCH věci... :driv:
Tak ještě jednou - výlet supr, lidi supr - celá akce hodnocena na jedničku. A to počasí... no Cvrček to prostě vyhmátl...
A propo, co kdybychom se příště srazili na lyžařském vleku?? :jup:
http://www.akvaristik.eu
Má nejlepší přítelkyně :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Claire
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 211
Registrovaný: Štv 2. Júl 2009, 9:18
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara Break, 1,4i, 2002, 60 tis.,vysněný bobíšek v zelené metale.

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Hubi » Ned 20. Sep 2009, 11:10

No tak ten Šedivkovic štrůdl vypadal opravdu chutně a lákavě, varovali jste jen Colina, takže máte moji klávesnici na svědomí. Jinak, co se týče příštího srazu, jsem pro každou špatnost a už abychom něco vymýšleli, páč jsem vás dlouho neviděl :D
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Hrnča » Ned 20. Sep 2009, 11:12

Já jsem taky pro. Už po druhém srazu jsem dospěl k názoru, že za den dva dovolený to stojí!!!
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Hubi » Ned 20. Sep 2009, 11:22

To je pravda, každopádně jsem při cestě na první sraz nečekal takovu perfektní partu a dobrou náladu, navíc umocněnou zvyšující se úrovní. Člověk se něčím pokochá, dobře se pobaví a neméně zasměje. Stejně tak mě i překvapilo, jak srazíky sedly mé drahé polovičce a naší čtyřnohé potvoře, ta jen lituje, že jsem ji v té kuchyni našel :D
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Cvrček » Ned 20. Sep 2009, 13:33

Když to Riggo nakousnul,tak zde je malá rekapitulace účastníků:
19 dospělých,4 děti,4 bafani (nebo spíše tři plus jeden turbobafík :wink: ).
Ohledně vozítek to bylo takto:
4x Break ,3x pětidvířko, 3x třídvířko, 2x ostatní (R19 a P307).

Stando,příště si přes klávesnici hoď alespoň igelit.
A čumím jak puk! Po hodně dlouhé době se tady ozvala Bafík!

Co se týče dalšího srazu,tak nesouhlasím se sražením se na vleku,ale raději pod vlekem. Co takhle na Severáku? Autí se můžou nechat u kapličky a my se můžem projít k Arnice a tam v případě dobrých podmínek jde zasportit,a nebo šup do Arniky posedět. A bowl tam je taky kousek. Hnedka v Béďově je BlackBowl,který má prý nového provozovatele. A nebo můžem udělat příští sraz výjezdní a vymyslíme něco v okolí Prahy.
Takže začněte si zatěžovat mozečky a rozmýšlejte. Bude to letos poslední srazík,tak ať si to užijem a termín bych viděl tak půlka listopadu?
Ty jo nejsem nějakej divnej? Včera skončil jeden srazík. Do dneška jsem neměl žádnej nápad na něco dalšího a stačí Claiřina lehká poznámka a o pár řádků vejš máte další návrh... :oops:
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod Claire » Ned 20. Sep 2009, 13:47

Cvrčííí, já sem ten vlek myslela opravdu... a vážně :-) V tom smyslu, že samozřejmě v zimě, s lyžema, prknama, sáňkama a jinými pojížděcími předměty. :-) Ideálně střední obtížnost, aby se vyblbnul uplně každej - a špičkovým lyžařům aby se nenudili, sebereme lyže a posílat z kopce je budeme na platových ochranách pouličních lamp. A aby se nenudila naše autíčka, tak si ukážeme, jaké je to jezdit na sněhu bez řetězů a ABS - do soutěží samozřejmě ty s ABS kostkou nepostupují :-D (doufám, že budu víc než jeden) Sněhu a Xsarám zdar... PS - pro barvoslepou sekci připomínám, že do zimních hor se jezdí s povinnou zimní výbavou !!! (a nemyslím tím RUM a ZELENOU !!) :D ... héérgot sem se rozvášnila a těším se na lyžovačku jako malá.
http://www.akvaristik.eu
Má nejlepší přítelkyně :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Claire
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 211
Registrovaný: Štv 2. Júl 2009, 9:18
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara Break, 1,4i, 2002, 60 tis.,vysněný bobíšek v zelené metale.

Re: 3.severočeský minisraz 19.9.2009

Poslaťod bafík » Ned 20. Sep 2009, 14:26

[quote="Cvrček"]Když to Riggo nakousnul,tak zde je malá rekapitulace účastníků:
19 dospělých,4 děti,4 bafani (nebo spíše tři plus jeden turbobafík :wink: ).
Ohledně vozítek to bylo takto:
4x Break ,3x pětidvířko, 3x třídvířko, 2x ostatní (R19 a P307).

Tak cvrkote, to čučíš, že sem tu, že. No já taky jo a jen mimochodem tohle je turbobafík dneska
Prílohy
turbobafík.jpg
turbobafík.jpg (149.91 KiB) Zobrazené 7718 krát
bafík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 10. Nov 2007, 20:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Proběhlé srazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron