6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: 6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Poslaťod urpin » Ned 16. Máj 2010, 19:35

Opět nezapomenutelná atmosféra, jsme rádi, že jsme mohli s vámi strávit tento čas .. :wink:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: 6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Poslaťod Sleemak » Ned 16. Máj 2010, 20:22

Poprvé sme byli na srazu a moc se nám s Váma líbilo. Úžasné na tom vše je, že se sejde více věkových generací a i tak to uplně v pohodě funguje. Další věc, která nás pěkně překvapila a potěšila, že i když jsme přijeli jako noví a ještě navíc mlaďoši, všichni nás uplně v pohodě bez jakýchkoliv okolků přijali mezi sebe. A Anita je super Xsarácká mamka :mrgreen: Ikdyž deštivý přesto nádhérný víkend.
To Colin: teda s tebou na to štěně počítáme.
To Rope: Vzhledem k tomu, že pokaždé, ale opravdu pokaždé, když si malou viděl nebo kolem ní procházel si na ní volal "Majlou" tak pro tebe když tak taky jedno schováme :mrgreen:

Sraz super, těšíme se už na další a ked by sme měli peníze a čas tak jedem na celo.....ani jedno ale nemáme. Takže zase někdy čau...Dan & Kristy & Gina :wink:
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: 6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Poslaťod jojos » Ned 16. Máj 2010, 20:36

Aj keď len jeden deň,ale som rád,že som stretol staré známe tváre :lol: ,aj nové,a za to velké DÍKY celému organizačnému teamu.Cesta včera v noci v daždi cez Beskydy dala zabrať.Jojošík hovorí,že s novou taškou sa už nabudúce ukáže aj osobne. A Klekíci-díky za návštevu a nech sa vydaria jesenné plány :wink:
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Obrázok užívateľa
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Štv 2. Okt 2008, 18:21
Bydlisko: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: 6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Poslaťod driversk » Ned 16. Máj 2010, 23:13

Ja len dodám že dakujem organizátorom za príjemne strávený čas na Ostravici, som velmi rád že som spoznal veľa xsamarátov a už teraz sa veľmi teším-e na celozraz. :jup: Ďakujem Jojosovi a Mišinkovi za spolujazdu :driv:
Xsara II VTS 2-HDI 80Kw rv.-2002 strieborná metalíza Bývalka
Suzuki Burgman 650 Executive , ABS , r.v.2005 Bývalka
Honda Deauville 700 ABS r,v, 2007
Citroën C4 1.6i imagine
Obrázok užívateľa
driversk
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1024
Registrovaný: Uto 11. Aug 2009, 21:21
Bydlisko: Trnava
Vůz: Ná včul ništ

Re: 6. Moravskoslezský minisraz /14.-16.5.2010/

Poslaťod Kvido » Pon 17. Máj 2010, 6:18

Já to měl domů asi nejblíž cca 23 km ,ale přijel jsem,pustil Formule,usnul,večer vzbudil,mrknul na kousíček hokeje a opět jsem šel spát,to znaměná ,že sraz byl pro mě vydatně vyčerpávající.... Na druhou stranu,tak to má být,zážitků co nejvíc.
Dostatečně jsem dostal vynadáno za počasí,ale jako rosnička jsem všechny dopředu varoval,gumáky s sebou. Ale pátek byl mrholivý a sobota na to co hlásili v TV a jinde,se docela vyvedlo a deštníky nebyly potřeba,snad až při odchodu z hospody,ale to jen některým prospělo.A neděle byla opravdu pokažená deštěm.

Jen dodám ,že hlavní zásluhu na srazu má ROPE za perfektní přípravu a organizaci ,my jsme jen pomáhali. No a poděkování patří i Anitě a Viťovi za výborné kafe a další věci (však oni ví). A všem ostaním co přijeli.
Sleemáku: Jsem rád ,že se ti sraz líbil ( a výfuk zní parádně),úplně stejně bych řekl,že reagoval Colin když přijel poprvé a porpvé to je pro ty nové vždy trošku těžší zapadnout ,ale s přibývajícími srazy je to lepší a lepší.
Mrzí mě ,že se velkého srazu nezůčastním ,ale o to víc se budu těšit na ten další.
Závěrem bych chtěl poděkovat xsamarádovi Lukymu ,který zaslal nějaké ty ceny do soutěže.
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Predchádzajúci

Späť na Proběhlé srazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia