6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: 6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Poslaťod vena garážmistr » Štv 2. Jún 2011, 6:44

Pro všechny ůčastníky zájezdu: Do NEDĚLE 5.6. potřebuji aby si opozdilci kteří nemaji objednané jídlo aby si objednaly kdo si neobjedná bude mu objednáno jídlo kterého je zamluveno více porcí .
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: 6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Poslaťod vena garážmistr » Ned 5. Jún 2011, 21:07

Přátelé je neděle po 22-té hodině tímto tudíž uzavírám možnost výběru jídla. Kdo si nespecifikoval co chce jíst tomu objednám variantu kde je větší počet porcí.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: 6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Poslaťod vena garážmistr » Uto 7. Jún 2011, 19:46

Předposlední shrnutí před srazem:

Jídlo je zajištěno na celou dobu pobytu v restauraci která sousedí s kempem. Cena stravného je v plné penzi (tj. Věčeře,snídaně,oběd,večeře,snídaně) 330Kč. Bez páteční večeře na 255 Kč.

Dnes jsem vyzvedl poháry pro výtěze soutěží na ty bych poprosil příspěvek od každé posádky cca 45Kč.

Pro ty kdož na nás budou čekat u muzea tak zde Obrázok

Parkoviště je na opačné straně silnice než leží samotné muzeum ve směru z prahy je muzeum na pravo a parkoviště na levo za BUS zastávkou.ve směru do Prahy je před BUS zastávkou na levo a muzeum na pravo. Vchod do muzea je nepřehlednutelný za plotem je na podstavci stíhačka.

Pro všechny kdo mají k dispozici PMR vysílačku tak po celou dobu srazu kanál "6" když je to 6. celo sraz.
Pro ty což máte k dispozici CB vysílačku tak po celou dobu srazu pojedem na "6" alt."16" kanále.
A kdo nemá k dispozici ani jednu variantu vysílaček tak telefon na kterém budu po celou dobu k dispozici je 724 164 660

Malinko jsem posunul oficiální čas začátku sjíždění se v kempu na 15.00 hod.Já bych tam měl být mezi 13-14 hodinou.


Pro všechny kuřáky nejsem si jist zda je restaurace kuřácká nebo nekuřácká proto jsem rozhodnul že v době podávání jídla se kouřit NEBUDE i s ohledem že s námi budou stolovat naši dorostenci.

Všechny z Vás poprosím aby jste měli připravené penízky v trochu drobnějším vydání abych nemusel letět s druhým nebo třetím přijíždějícím do města pro drobnější. Pro Vaši představu 330 Kč jídlo stejný obnos jako jste platili zálohou na ubytování,45 Kč příspěvek na poháry a medaile(dále startovné) 50 kč za auto za den.
Příklad pan Break jede na celý pobyt tudíž 660 Kč záloha 660 Kč doplatek ubytka 330 Kč stravné 45 Kč startovné,100 Kč za auto.sumasumárum 1800 Kč.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: 6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Poslaťod vena garážmistr » Str 8. Jún 2011, 21:09

Přátelé ted mě napadá domluva byla že grilovačka individuální,to platí gril nám správce kempu pujčí ale materiál k topení v grilu ne takže kdo chce grilovat nechť si do autíčka přibalí to načem rád griluje (dř.uhlí ,brikety).
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: 6. CELO SRAZ OVČÁRY - INFO A REGISTRACE

Poslaťod vena garážmistr » Ned 12. Jún 2011, 19:48

ZÁVĚREČNÉ RESIMÉ 6.CELOSRAZU V OVČÁRECH

Akce proběhla za příjemného počasí ač jsem ho nikde neobjednával. I zde musím poděkovat všem kdo nějakým způsobem pomohli ať už nějakou drobností do cen nebo radou,pomocí s organizací či svojí výčepní technologií. Ale i všem kteří se jen zůčastnily a nelitovali jet i přes řádný kus republiky nebo dokonce ze zahraničí.A tím vytvořily tu správnou atmosféru bez té bychom se mohli rozkrájet anebylo by to ono.

A ted tedy nějaké ty výsledky
MISS XSARA
1.místo : ROPE X Picasso
2.místo : Baffy X 2 5dv
3.místo : Verča X 2 5dv

Jízda zručnosti
1. místo: Max-Damager C4
2. místo: Hubi X2 5dv
3. místo: ROPE X Picasso

Hod poklicí
1.místo: Vlasta 0303 X Picasso
2.místo: Hubi X 2 5dv
3.místo: Bleriot11 X 2 Break

Dětská soutěž
1.místo: Míša Jeníci
2.místo: Marek Vlasta0303
3.místo Venda Cvrčkovic



6. celosraz bude držet prvenství v počtu zůčastněných Picass na jednom srazu.
Xsara 1 3dv 3x
Xsara 1 5dv 1x
Xsara 1 Break 2x
Xsara 2 3dv 1x
Xsara 2 5dv 3x
Xsara 2 Break 2x
Xsara Picasso 8x
C4 3dv 2x
C5 1x
Berlingo 1x
Peugeot 307 SW 1x
maxiskutr Burgman 1x

celkem: 25 aut + 1x maxiskutr

A lidiček se zúčastnilo : 44 dospělích a 9 dětí
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Predchádzajúci

Späť na Proběhlé srazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron