Prodejci ND

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Prodejci ND

Poslaťod vena garážmistr » Sob 12. Mar 2016, 8:19

Po různých zkušenostech s nákupem ND přes e-shopy jsem se naučil pár věcí které dodržuji a zatím to funguje. Na poprvé koupit jen běžný spotřební materiál filtry, žárovky atd. a podle toho jak přijde zboží zabalené nakupuji dál nebo ne. Je pravda že většinou tímhle prvním testem někteří neprochází. Druhá věc pokud kupuju něco už na konkrétní vůz tak jestli umí pracovat s VIN kódem vyberu si ND a pošlu dotaz jestli tyhle ND budou pasovat opět jsou odpadlíci. A třetí je způsob dopravy zásadně na dobírku a jakýmkoliv dopravcem ( PPL, DPD, In-Time, Geis) kromě české pošty. Poslední dobou nejvíc objednávám zde: www.autorozvody.cz přišel jsem na něj na Peugeot clubu kde mají vcelku dobré jméno, objednávám prostřednictvím Peugeot clubu ne přes e-shop ale to je jedno umí VIN kód jakéhokoliv auta posílá DPDéčkem a má kamennou prodejnu se servisem v Holicích u Pardubic. Jen plechařinu neposílá protože s tím má špatné zkušenosti. Naposled jsem bral na 4 auta komplet filtry + oleje a i s dopravou 4200 Kč.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Prodejci ND

Poslaťod rosta12345 » Sob 12. Mar 2016, 8:57

100 lidí 100 chutí to já naopak upřednostňuji Českou poštu protože když nejsem doma tak mi to nechají na poště a nemusím řešit co s balíkem narozdíl od různých přepravních společností které často doručují dopoledne když je většina lidí v práci.
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: Prodejci ND

Poslaťod vena garážmistr » Sob 12. Mar 2016, 10:11

No u mě je problém v tom že ČP u nás spíše nedoručuje a automaticky balíky ukládají na poště kde jsou věčné fronty a mám to tam 7km a navíc směrem kam moc nejezdím, takže vyzvednutí balíku je kolikrát ztráta i víc jak dvou hodin. Ve většině e-shopů není problém dát do poznámky v objednávce něco jako vypravte v úterý ve středu mám volno určitě mě zastihnou nebo rovnou napsat že potřebuji doručení ten a ten den kdy mám volno a oni to umí zařídit ale tohle jde jen u balíkových služeb protože ty doručují do druhého dne pokud to není moc velký balík. Kdežto ČP dokáže jeden 2Kg balík do ruky z Ostravy do Prahy dopravovat 14 dní a ještě si pro něj musím na poštu a zato účtují 150 Kč.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Prodejci ND

Poslaťod Fanatik » Sob 12. Mar 2016, 13:19

Mně se osvědčil jako dodavatel ND, POP-ART s.r.o. Bystřice nad Olší. Dovedou poradit nejen podle VIN ale i podle kvality ND. Vše je druhovýroba z Itálie, Španělska a Francie. Nejdůležitější však je, že mám objednané věci již druhý den PPLkou doma (za 12O Kč).
Fanatik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1362
Registrovaný: Str 22. Sep 2010, 20:33
Bydlisko: Chotěboř
Vůz: Xsara Picasso 2.0HDI 2001-02, Xsara Picasso 1.6i 16V 2007

Predchádzajúci

Späť na Odkazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia