Moto Assistant

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Moto Assistant

Poslaťod lydiem » Uto 21. Sep 2010, 12:21

Brácha mi poradil prográmek pro sledování nákladů za provoz mazlíka

http://www.slunecnice.cz/sw/moto-assistant/

Dá se tam např. sledovat spotřeba paliva a dělat z toho grafíky, nebo si nastavit intervaly údržby a ono ji to pak připomene.
Tak jsem to nainstalovala, vyplnila a zírala :shock:
Asi by tedy bývalo stačilo náklady sečíst na kalkulačce nebo v Excelu, jen mě zatím nenapadlo to udělat.
Tušila jsem, že auto je drahá hračka, ale že až tak drahá... :roll:
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázok
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: Moto Assistant

Poslaťod vena garážmistr » Štv 23. Sep 2010, 10:15

No s veškerou úctou jakou k ženám chovám,dávám za pravdu svému bývalému parťákovi z kamionu. Auto je stejný jako ženská nikdy neřekne že mu peníze stačí a je tak stejně drahé jako žena. A ještě jednou moudro říkal z auta máš jen dvě radosti když si ho koupíš a ještě větší když ho prodáš.Ale s tímto se tolik neztotožnuji bo u nás doma jsou autíka jako členové rodiny takže naše rodinka má tyto členy mě,Elišku,Elu tj. dvounozí členové a ti čtyřkolí jsou Drakouš a Andílek. Ano máme obě auta pojmenovaná.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Moto Assistant

Poslaťod lydiem » Štv 23. Sep 2010, 21:04

No tak teď abych si sehnala nějaký prográmek, co spočítá moji spotřebu :wink: Pak už si třeba nebudu na auto stěžovat :mrgreen:
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002


Späť na Odkazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia