Autorizovany servis POINT Zilina

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autorizovany servis POINT Zilina

Poslaťod dusang » Štv 1. Feb 2007, 13:39

V autorizovanom servise POINT a.s. Zilina som si objednal zdvihak na Xsaru (povodny mi niekde ukradli). Ked som si pon prisiel, predavali mi pouzity zdvihak s tym, ze sa jedna o uplne novy zdvihak. Kedze to bolo pred Vianocami, tak som si kupil aj ten pouzity "novy" zdvihak, lebo som nechcel na sviatky ostat bez zdvihaka. Napisal som vsak mail do Citroen Slovakia, ci je podla nich normalne predavat pouzite veci ako nove. Skontaktovali sa s tym servisom a hned na zaciatku noveho roka som si tam prisiel zobrat novy zdvihak.
Som velmi spokojny s tym, ako zareagoval Citroen Slovakia. Aspon im ide o spokojneho zakaznika, ked v POINT Zilina je im to jedno.
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR

Poslaťod igor1894 » Štv 1. Feb 2007, 16:19

tak to som v celku prekvapený ako reagovali, asi si natrafil na niekoho, kto im tam narobil vietor :D a to je dobre !!, lebo za tie prachy čo pýtajú by mali aj ponúkať kvalitné služby !
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jozef2413 » Pon 9. Apr 2007, 22:11

Ja ked som tam priąiel tak som bol na rozpakoch ked som chcel len maličkost ako sa vipuąta voda z chldiča tak ma dost nepeke odbili ľe techcke veci nedavaju informacie ale ľe mi to za 1000 korun vimenia+zamozrejme kvapalinu naviąe ale bol tam jeden starąi pan ten viąiel von fajčit a ked som vychadzal tak my dal vičerpavajucu odpoved stim ľe ho neprezradim a prečo aj mame aj ochotnych ludi ja neviem čo to ma vubec z vyznam ale v dneąnej uspechanej dobe ked času je dost malo tak je to aj tak fuk stoji to sice čas naviąe ale da sa to zistit ja by som dal tim ostatnym neochtnym dal medajlu blbosti
Obrázok užívateľa
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str 3. Jan 2007, 21:50


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť