Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod Zdeněk12 » Štv 11. Apr 2013, 13:22

Dobrý den, chtěl bych Vás varovat na tento autoservis World Car v Praze! Jedu si Dobronickou ulicí se svojí Xsarou a při zařazení kvaltu mi prasklo spojkové lanko. Jaké štěstí přímo před autoservisem 2K, řekl jsem si! Mechanik mě utěšil,že je to prkotina a vůz mi stihnou opravit,zavolal vedle do ELITU,lanko tam nějaké mají,dnes ještě odjedete (pospíchal jsem do práce) Nastala komplikace, lanko bylo moc dlouhé a borec mechanik to vyřešil po svém. Nalisoval na konec lanka vymezovací trubičku, aby to tam napral! Povedlo se! Jdeme nastartovat a vyzkoušíme! K mému údivu po nastartování začalo létat z motoru roj jisker asi jako, když řežete flexou traverzu! Spojka nešla vůbec zmačknout. Hmm... tak to je jasné....to je včudu spojka..řekl mechanik, budete muset vyměnit celou spojku-počítejte tak 18000.-kč Když budete chtít opravíme Vám to! Cena se mi zdá vysoká a tak kontaktuji známého co má taky servis. Vemu podvalník a udělám Ti to mnohem levněji-ok dohodnuto! Druhý den vyrážíme pro xsaru do 2k atoservisu a na místě platím 2300kč práce,lanko. Pak mi volá z dílny a povídá: to musíš vidět, při sešlápnutí spojkového pedálu se spojka pohybuje směrem k chladiči a né obráceně! Proto nejde zmáčnout spojka,ohnuli tenhle masivní držák, mám obavu,že Ti packalové zničili ještě celou spojku! Říkám,jak z toho začali létat jiskry tak to hned chcípnul,jenomže jsem netušil,že to zkoušeli znova, když už jsem jel vlakem do práce. Jeho tvrzení se bohužel potvrdilo! Kupuji znova lanko, už ale origo. a díky 2K autoservisu zbytečně spojku valeo, kterou totálně zničili! :klik: Mám ji doma přidám foto. A díky kamarádovi dnes už .. :driv:
Vím že jsi naštvaný, ale vol jiná slova, která ti nebudu muset mazat. Jistě jsi se neregistroval proto aby si tad klel jak pohan. Určitě jim to řekneš nebo si tak již udělal osobně. ROPE
Zdeněk12
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 11. Apr 2013, 11:13
Bydlisko: Příbram
Vůz: Citroen Xsara 1,9 Td 1998

Re: Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod empík » Štv 11. Apr 2013, 15:38

Prvý príspevok a ako drevorubač. Chodia sem aj dámy, tak si oprav tie hrubé slová. :evil:
Som rád, že ste radi, že som rád...
Obrázok užívateľa
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1719
Registrovaný: Štv 14. Apr 2011, 11:23
Bydlisko: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod snoopy » Štv 11. Apr 2013, 17:21

Reklamuj špatně provedenou práci a zničenou spojku.
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Obrázok užívateľa
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: Str 8. Júl 2009, 13:17
Bydlisko: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod ROSTISLAV NOVOTNÝ » Ned 28. Júl 2013, 20:56

Tak to je na ČOI vubec bych neváhal a poslal je tam
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Sob 31. Mar 2012, 19:02
Bydlisko: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002

Re: Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod baffy » Pon 29. Júl 2013, 21:50

empík píše:Prvý príspevok a ako drevorubač. Chodia sem aj dámy, tak si oprav tie hrubé slová. :evil:

A zrejme aj posledný..... :lol:
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Obrázok užívateľa
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5184
Registrovaný: Sob 6. Jan 2007, 20:31
Bydlisko: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Autoservis 2k Praha Libuš (WORLD CAR)

Poslaťod Zdeněk12 » Sob 17. Aug 2013, 22:46

Zdar! Jsem zpátky! Zapoměl jsem heslo na můj nick! Jen dodávám, že po opravě kamarádem jsem zajel znova do tohoto servisu a požadoval vrácení částky 2300 kč za špatně provedenou práci. Lanko na které mechanik nalisoval vymezovací trubku jsem vzal sebou a chtěl vrátit hotovost! Jenže ouha! Pjoblém pane, vy jste chvátal do práce a bylo Vám jedno, jak odjedete mi odpověděl šéf-nebo co to bylo zač! Žádné peníze Vám nevrátíme! Tak jsem udělal rozborku na dvorku vymontoval baterii, namontoval mechanikovo lanko a zavolal celou dílnu, aby viděla jak má fungovat spojka u Citroena! Šéfík nakonec uznal chybu a vrátil mi 1000 kč a to lanko si nakonec vzal zpět! Tak jsem prodělal 1300kč a nepočítám novou spojku,práci,odtah díky těmto profíkům!!! Foto přidám, jen co na to příjdu! :klik:
Zdeněk12
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 11. Apr 2013, 11:13
Bydlisko: Příbram
Vůz: Citroen Xsara 1,9 Td 1998


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia