Shitlist

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autoservis Milan ??astný - Kosmonosy (Průmyslová)

Poslaťod Jack » Štv 3. Nov 2005, 12:52

Doporučuji se tomuto servisu velkým obloukem vyhnout. Po bouračce jsem tam na radu poji??ováka (prý jsou s nimi výborné zku?enosti) dal svoji Xsárinku. Oprava LP blatníku, světla a nárazníku jim trvala 6 neděl, a na faktuře se skvěla částka 106 tisíc!!! Hradila na?těstí poji??ovna viníka nehody. Fakturována byla prakticky výměna v?ech dílů na předku auta - prostě poji??ovací podvod jako prase. Krom toho byla oprava provedena tak ?lonzácky, ?e snad i já bych si to v gará?i kladivem opravil líp (spáry kolem 1,5cm!). Po několika reklamacích bylo auto jak?-tak? schopno provozu, ale stejně jsem ho nakonec dal doopravit jinde, kde mi konečně srovnali kastli a seřídili rozjetou geometrii.

Jack
Xsara kupé 1,9TD
Jack
 

Re: Autoservis Milan ??astný - Kosmonosy (Průmyslová)

Poslaťod Zabak » Štv 24. Nov 2005, 17:44

Jack píše:Doporučuji se tomuto servisu velkým obloukem vyhnout. Po bouračce jsem tam na radu poji??ováka (prý jsou s nimi výborné zku?enosti) dal svoji Xsárinku. Oprava LP blatníku, světla a nárazníku jim trvala 6 neděl, a na faktuře se skvěla částka 106 tisíc!!! Hradila na?těstí poji??ovna viníka nehody. Fakturována byla prakticky výměna v?ech dílů na předku auta - prostě poji??ovací podvod jako prase. Krom toho byla oprava provedena tak ?lonzácky, ?e snad i já bych si to v gará?i kladivem opravil líp (spáry kolem 1,5cm!). Po několika reklamacích bylo auto jak?-tak? schopno provozu, ale stejně jsem ho nakonec dal doopravit jinde, kde mi konečně srovnali kastli a seřídili rozjetou geometrii.

Jack
Xsara kupé 1,9TD


kde se ti to stalo ????
v city-caru????
ZABAK Xsara 1,8 16V VTS :-)
Obrázok užívateľa
Zabak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 24. Nov 2005, 16:53
Bydlisko: Praha

Re: Autoservis Milan ??astný - Kosmonosy (Průmyslová)

Poslaťod Jack » Pon 28. Nov 2005, 12:48

Zabak píše:kde se ti to stalo ????
v city-caru????


Autoservis Milan ??astný

Dílnu mají na průmyslové, ve dvoře co je za Auto Kelly. Je to nějaká podezřelá firma, proto?e kdy? jsem jim posílal dopis ohledně mých připomínek ke kvalitě oprav, ani jeden ze tří pokusů neuspěl. Poka?dé se dopis vrátil, buď jako nevyzvednutý, nebo z neexistující adresy (nejdřív jsem zkou?el adresu provozovny, a potom dvě adresy z obch. rejstříku).
Jack
Xsara Coupé 1.9TD
1999
Jack
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 16. Nov 2005, 12:39
Bydlisko: Mladá Boleslav

Poslaťod Zabak » Pon 28. Nov 2005, 19:16

to asi neni city-car ten je v hole?ovisích
tohle ani neznam to bude asi nejaka kulna :roll:
ZABAK Xsara 1,8 16V VTS :-)
Obrázok užívateľa
Zabak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 24. Nov 2005, 16:53
Bydlisko: Praha

Autoservis Lubomir Schimik - Vrutky

Poslaťod dusang » Str 14. Dec 2005, 22:20

Bol som si dat vymenit komplet spojku v autoservise Lubomir Schimik - vo Vrutkach (pri Martine) za cerpackou ESSO.
Kazal mi, aby som mu auto doniesol o 8:00 hod. Zacal vsak na nom robit az okolo 12:00. Za vymenu spojky si zauctoval 7 hodin - norma v znackovom servise su 4 hodiny. Menil mi sice aj gufero na klukovke a gufera na poloosiach, ale to mu predsa nemohlo trvat tie 3 hodiny navyse. Proste na mne aspon 2 hodiny zarobil. Ked bolo auto na zdvihaku, tak motor bol podoprety kusom dreva o olejovu vanu - teraz je tam mala priehlbina. Do manualnej prevodovky mi dal olej do automatickej prevodovky!!! Zevraj ma zle skusenosti s original olejom (Total TRANSMISSION BV 75W-80) do prevodovky! Taka blbost... Stalo ma to dalsich 500,- Sk, co som si ten olej potom sam menil za olej, ktory do tej prevodovky patri. Fakturu mi hned nevystavil. 4 dni som musel chodit za nim, aby mi ju konecne vystavil.
Uz by som si k nemu nesiel dat ani pneumatiky dofukat.
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR

City-Car, Praha - Hole?ovice

Poslaťod Marty » Uto 14. Mar 2006, 11:35

Musím se přidat k tomu, ?e City-Car je nejhor?í servis, co kdy moje Xsara Coupé (r.v. 2003) potkala. Dvakrát sem tento servis nav?tívil kvůli záruční opravě a dvakrát kvůli servisní prohlídce a musím říct, ?e poka?dé tam něco udělali ?patně (slu?ně řečeno). Poprvé sem je nav?tívil s blbnoucí lambda sondou a to na nic nepri?li akorát rozmontovali výfukové potrubí a kdy? to dávali zpět dohromady, bez oči?tění nánosu karbonu, tak nalomili první díl výfuku (litinové slučovací koleno hned na motoru, před katalyzátorem). Podruhé sem tam při?el s předrbanými dráty pod motorem vedoucí k buzení alternátoru. Trvalo jim týden ne? to objevili a pak to opravili tak, ?e ten drát sletovali pájkou. Proto?e nemám pod motorem kryt, tak sem po půl roce najednou zjistil, ?e mi tohle způsobilo přepálení přívodu ke kotvě v alternátoru...

JI? MĚ TAM VÍCKRÁT NEUVIDÍ.
Marty
 

Poslaťod Melown » Uto 21. Mar 2006, 17:56

:D
Naposledy upravil Melown dňa Štv 4. Máj 2006, 18:49, celkovo upravené 1
Melown
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pia 12. Aug 2005, 17:27
Bydlisko: Praha

Poslaťod miskod » Ned 2. Apr 2006, 7:45

Pridal by som sa ku kritike City Car-u. Bol som tam na zosynchronizovani centralu dialkacu a RJ auta. Vopred som im povedal, ze nemam kudovaciu kartu od auta. Povedali ze to skusia aj bez nej. Samozrejme ze mi nic nespravili. Zevraj bez karty to nejde. Dali to akurat na diagnostiku, ktora im povedala ze nie je zosynchronizovany dialkac a za tu si vypytali 450CZK. Hlavne ze som im dopredu povedal ze kartu nemam...
miskod
 

Poslaťod Jack » Štv 4. Máj 2006, 10:58

AUTOSERVIS MILAN ??ASTNÝ, KOSMONOSY - PRŮMYSLOVÁ ZÓNA
Doplnění předchozího příspěvku.

Před pár týdny jsem koupil nové obutí, a pamatoval jsem i na rezervu. V pneuservisu jsem ji poprvé od té bouračky vyndal a nevěřil svým očím - byl to ten původní levý přední ráfek, který dostal pořádnou ránu a byl pěkně zprohýbaný. V tom zkurveném zamrdaném servise si naúčtovali nový, a přitom jen nasadili rezervu, a ten bouchnutý schovali. Maník v pneuservisu aspoň kladivem a hasákem srovnal lem ráfku, aby ?el vůbec obout, ale vyva?ovat ho ani nemělo cenu - házel tak pří?erně ?e to bylo vidět pouhým okem. Pro něco takového nemám slov. Blbý je, ?e proti nim nemám ?ádný důkaz - krytí jsou tím, ?e na faktuře je napsáno ?e byly pou?ity komisní a pou?ité díly, tak?e poji??ovací podvod se nedá prokázat. Prostě kurvy jak kdy? vy?ije...
Jack
Xsara Coupé 1.9TD
1999
Jack
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 16. Nov 2005, 12:39
Bydlisko: Mladá Boleslav

Poslaťod Luboš 002 » Pon 20. Nov 2006, 19:22

..na tenhle shitlist patří i autorizovaný servis citroen AUTO KÁPL Písek-Malé Nepodřice...blí?e popisuji patálije v rubrice jak jsem ke xsaře při?el...mechanici tě?cí frajeři,co nic neumí,ochota na nízké ůrovni,a vladne tam zmatek,technici tam spla?eně pobíhaj,u? je pro mě problém z výpisem faktury....a odvedená práce,????koda písmen...
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod Kaslikov » Sob 6. Jan 2007, 0:12

Pridavám k shitlistu Servis Citroen Mnichovice u Říčan, nechci menit desticky vymenili je, chci skontrolovat prednni napravu a geometrii, neco tam boucha, nechali si zaplatit geometrii a vyjebany kulovy cep a horni ulozeni tlumicu jsem pak musel menit sam a mam v prtokololukontrolo predni napravy pry bez zavad, klinovy remen po vymene piska do ted a predrazene jako svina, protoze menili spoustu veci ktere nemuseli a ty co byly fakt v hajzlu tam nechali. NEBRAT MNICHOVICE
Xsara break 1.9 D
Obrázok užívateľa
Kaslikov
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Pon 20. Nov 2006, 18:33
Bydlisko: Praha

AUTO DOMANSKY

Poslaťod marw » Pon 3. Sep 2007, 17:14

U dálnice na Zdiby v malebné krajince je ráj neschopáků - auto Domansky. Váľení nemám sílu to tu popisovat, je to přílią čerstvé...ale pokud chce někdo zaplatit 20 000 za nic a jeątě si to nechat kvalifikovaně vysvětlit, tak dejte auto právě do tohoto servisu. To sem fakt neľral....málem jsem tomu metrosexuálovy v koąilce rozkopal xsicht :evil:
marw
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Štv 30. Aug 2007, 21:11

Poslaťod Luky » Pon 3. Sep 2007, 18:27

Tak na Kolínsku a Kutnohorsku to mám trochu projetý, takľe sem patří:
Auto design - Vaňkát - orig. SEAT
Autodílna ©ubrt - za benzínkou u Kauflandu
AutoKony - u Agipky na zálabí
K.A.L.T. pneu - na zálabí vedle K+K
Pepa Kyselka - Ve dvoře u Obecňáku.
BLACK PEARL
Obrázok užívateľa
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Štv 22. Jún 2006, 22:08
Bydlisko: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Poslaťod Sbohem vąem » Pia 14. Sep 2007, 12:52

Přidám zde i firmu Ricar Stará ves nad Ondřejnicí ,udělájí zde víc škody než užitku a to opakovaně. Jsou to fušeři. :evil:
Sbohem vąem
 

Ďalší

Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia